Prikaz rezultata 1 do 6 od 6

Tema: Minusi u igri

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno Minusi u igri

Neznam jel to do mene ili je greška u igri ali nemogu nigdje upisati minuse kad ukucavam koor bilo da na karti upisujem ili kad dodajem farme u farm listu,pogotovo me ovo smeta jer trenutno igram na -- koor zanima me dal još netko ima ove probleme i ako je greška u igri hoće li se to popravit

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    Neznam jel to do mene ili je greška u igri ali nemogu nigdje upisati minuse kad ukucavam koor bilo da na karti upisujem ili kad dodajem farme u farm listu,pogotovo me ovo smeta jer trenutno igram na -- koor zanima me dal još netko ima ove probleme i ako je greška u igri hoće li se to popravit
    ja imam isti problem, ali samo kad se logiram preko palemoona, kad idem preko chroma ili opere, sve funkcionira
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma DigiMix's Avatar
    Registriran
    Feb 2012

Uobičajeno

Pa evo kolega je imao isti problem tj i dalje ima

Naime on koristi laptop koji nema numericku tipkovnicu . Dakle on upisiju minus sa tipkom pored Shift-a i iz nekog razloga to na

mapi ne radi . A npr u porukuma funkcionira normalno .

Nije uopce problem do softwera na racunalu jer je to isprobano sa 100 razlicitih preglednika i verzija jave i flash playera

Ako se npr spoji vanjska usb tipkovnica onda radi normalno .

Bilo bi lijepo da se nesto napravi oko toga tako da korisnici laptopa bez numericke tipkovnice ne moraju kupovati dodatnu opremu
    za utipkati j**** minus na mapi

Lp
    S2_2011 _ Evil Genius _ BALKAN
    S1_2012 _ Son Goku _ THE
    S1_2013 _ Evil Goku _ SC

BALKAN_2013 _ Seven Dwarfs _ SS

Član foruma
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Ista stvar je i kod mene. Kao sto je kolega gore napomenuo, reinst. sam Firefox, Java, Flash Player... sve sto mi je palo na pamet da bi imalo veze s time ali ne pomaze.

Ne razumijem zasto s obzirom da je do nedavno najnormalnije radilo.

Član foruma hbudimir's Avatar
    Registriran
    Mar 2010

Uobičajeno

Hmmm,... vjerovatno neka greska u kodu s kojim su htjeli sprijecit unosenje slova, pa na kraju sprijecili i unosenje minusa
    Rjesenja:
    Za one koji imaju ovaj problem na normalnoj tipkovnici (koja s desne strane ima numericki dio), ili koristenje onog minusa sto se nalazi uz taj numericki dio, ili pritisnete Alt + 45 (znaci pritisnete Alt i drzite, pritisnete broj 4, pa broj 5 i onda pustite tipku alt). To bi vam trebalo napravit znak -.
    Za one koji koriste laptop
    Jedna opcija je da radite isto sto je gore navedeno, samo uz tipku alt jos drzite pritisnutu i tipku Fn.
    Ako kojim slucajem to ne radi, negdje na vasoj tipkovnici bi trebala postojat tipka na kojoj pise Num Lk (il nesto slicno, u svakom slucaju oznacavajuci Num Lock). To trebate ukljucit (najvjerovatnije se ukljucuje koristeci tipku Fn i navedenu tipku). Nakon toga i vi imate numericku tipkovnicu, i to na ovaj nacin:
    brojevi 7, 8 i 9 predstavljaju 7, 8 i 9 na numerickoj tipkovnici
    slova U, I i O prestavljaju 4, 5 i 6 na numerickoj tipkovnici
    slova J, K i L prestavljaju 1, 2 i 3 na numerickoj tipkovnici
    i slovo M predstavlja broj 0
    Sad opet mozete koristit ono iz prvog primjera, znaci tipka alt i brojevi 4 i 5 (odnosno kod vas slova U i I).

I na kraju rjesenje koje je mozda najjednostavnije ali ce vam vjerovatno i najprije dosadit, otvorite notepad (ili bilo kakav drugi tekst editor u kojem mozete upisat taj znak minus (mozete direktno na travianu otvorit novu poruku)), tu upisete minus, oznacite ga, kopirate (desni klik, pa copy), u polje za pisanje koordinata i zalijepite (desni klik - paste)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

javio mi je kolega i to funkcionira kod laptopa-stisne se tipka na kojoj piše fn i tipka sa slovom č u isto vrijeme.eto pa valjda će nekome pomoči

Slične teme

1. Povratak igri.
    By FlameSpirit in forum Općenito
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 13.12.12, 13:14
  2. Greska u igri
    By MonkeyD. Luffy in forum Greške u igri
    Odgovori: 2
    Zadnji post: 13.11.12, 07:43
  3. Laganje u igri
    By Ivica55 in forum Stara pitanja
    Odgovori: 6