Prikaz rezultata 1 do 4 od 4

Tema: Zlatni klub

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Blinzeln Zlatni klub

Dal mi može tko objasniti kako mi netko moze uloviti vojsku u selu ako mi kod kuće npr 500 jedinica i 10 se ih jos vraća unutar 10 sec prije napada? Razumljivo da se tih 10 neće odmoriti i da će poginuti.A što sa ovih 500 koje je bilo u selu!! Naravno uz to da je izbjegavanje u selu bilo uključeno!Pošto svugdje piše da se vojska ne može tako uhvatiti.Osim u slučaju kontra napada ili ako dolazi iz pljačke 10 sec prije nekog napada.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Mozilla Vidi post
    Dal mi može tko objasniti kako mi netko moze uloviti vojsku u selu ako mi kod kuće npr 500 jedinica i 10 se ih jos vraća unutar 10 sec prije napada? Razumljivo da se tih 10 neće odmoriti i da će poginuti.A što sa ovih 500 koje je bilo u selu!! Naravno uz to da je izbjegavanje u selu bilo uključeno!Pošto svugdje piše da se vojska ne može tako uhvatiti.Osim u slučaju kontra napada ili ako dolazi iz pljačke 10 sec prije nekog napada.
    Neće ti se izmaknuti niti tih 500 jedinica, zbog tih 10 koje su se vratile unutar 10 sec prije napade, i sve će ostati doma.

Član foruma Sumo's Avatar
    Registriran
    Aug 2011

Uobičajeno

http://travian-reports.net/hr/report/423652d4659

ovako nekako....majstor pljačkao susjeda iz saveza sa 30 batina...i eto što se ulovilo u selu...naravno..ima izmicanje...:cvjetic:

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Sumo Vidi post
    http://travian-reports.net/hr/report/423652d4659

ovako nekako....majstor pljačkao susjeda iz saveza sa 30 batina...i eto što se ulovilo u selu...naravno..ima izmicanje...:cvjetic:
    moglo je biti i gore :patkica:

Slične teme

1. zlatni klub
    By eXceLLenT in forum Stara pitanja
    Odgovori: 4
    Zadnji post: 29.03.11, 23:24
  2. Zlatni klub
    By slivar in forum Stara pitanja
    Odgovori: 19
    Zadnji post: 24.11.10, 23:21
  3. zlatni klub
    By MADDY in forum Greške u igri