Prikaz rezultata 1 do 5 od 5

Tema: sitter

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno sitter

-ciao
    -ispricavam se ukoliko vec postoji odgovor na moje pitanje, ali dao sam si prilicno truda i nigdje nisam mogao naci odgovor (o tome ne pise nista o pravilima igre...)
    -dakle, igrac koji je u savezu sa mnom te mi je ujedno i sitter a i ja njemu...
    -pitanje je:
    -smijem li ja njemu slat resurse?
    -smije li on pljackat sela?
    -smije li pljackat oaze?

-takodjer koliki vremenski period mora proci dok neke od tih stvari ukoliko su ne legalne da postaju legalne.

-zamolio bih za kratke i detaljne odgovore

-hvala

LP

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

Citat Citat od diabolik Vidi post
    -ciao
    -ispricavam se ukoliko vec postoji odgovor na moje pitanje, ali dao sam si prilicno truda i nigdje nisam mogao naci odgovor (o tome ne pise nista o pravilima igre...)
    -dakle, igrac koji je u savezu sa mnom te mi je ujedno i sitter a i ja njemu...
    -pitanje je:
    -smijem li ja njemu slat resurse?
    -smije li on pljackat sela?
    -smije li pljackat oaze?

-takodjer koliki vremenski period mora proci dok neke od tih stvari ukoliko su ne legalne da postaju legalne.

-zamolio bih za kratke i detaljne odgovore

-hvala

LP
    imas ogranicenje kloko mos poslat resa njemu i on tebe

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

ima ogranicenje, da. Al kad budes slao resse njemu i kad prekoracis dozvoljeno ili opljackas previse vise neces moci, to ce ti server napisat, tako da mislim da nemozes napravit prekrsaj sa time
    http://community.invisionpower.com/uploads/av-157757.gif

Član foruma DigiMix's Avatar
    Registriran
    Feb 2012

Uobičajeno

Dati cu ti ja jedan savjet ....

Ajde ti lijepo obrisi taj svoj multi acc pa neces popit ban :gamer s mišem:

Lp
    S2_2011 _ Evil Genius _ BALKAN
    S1_2012 _ Son Goku _ THE
    S1_2013 _ Evil Goku _ SC

BALKAN_2013 _ Seven Dwarfs _ SS

Član foruma duh z balticom's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

pa evo kad već rijetko tko koristi Travian odgovore onda ću tu pastati sadržaj na tu temu. Samo mi nije jasno kako napistai i kratak i detaljan odgovor. Za sada ti evo detaljan:

Sustavsko / Automatsko sprovođenje pravila igre

Slijedeće stvari kontrolira sama igra. Više nije moguće da budete blokirani jer ste poslali previše resursa ili napali/osvojili neko prijateljsko selo, sustav vam to jednostavno neće dozvoliti.
    Automatsko ograničenje slanja resursa

Da bismo se otarasili kompletnog pravila o slanju resursa napravili smo sustav koji automatski sprečava prekomjerno slanje resursa.

Ograničenja koliko resursa igrač može poslati drugom igraču se sada nalazi u samom kodu igre. Tako da više nije moguće da budete blokirani jer ste poslali previše resursa, sustav jednostavno neće dozvoliti da to uradite.

Ograničenja su komplicirana i ovise o tipa povezanosti između igrača.

Tipovi povezanosti:

Tip 1 Igrači koji ne pristupaju sa istog računala i nisu igrali sa iste mreže (IP) nedavno.
    Tip 2 Oba igrača koriste istu mrežu (IP) ili su nedavno bili čuvari računa.
    Tip 3 Oba igrača su nedavno igrala na istom računalu, ili su trenutno čuvari računa.

Postoji 6 kategorija transfera:

Slanje resursa većem igraču
    Slanje resursa manjem igraču
    Slanje resursa većem igraču radi prehrane vlastitog pojačanja
    Slanje resursa manjem igraču radi prehrane vlastitog pojačanja
    Pljačka većeg igrača
    Pljačka manjeg igrača

Jednosatna proizvodnja

Sva ograničenja su zasnovana na jednosatnoj proizvodnji. zbroj svih resursa drveta, gline, željeza i hrane (ukupna proizvodnja hrane umanjena za potrošnju stanovnika vašeg računa) proizvedenih u jednom satu na cijelom računu, na to dodajemo još i jedan sat prosječne prošlotjedne pljačke (pljačkaški prihod - resursi koje ste opljačkali) i to predstavlja jednosatnu proizvodnju resursa vašeg računa.

Moguće kombinacije resursa:

Ako je slanje resursa ograničeno samo na hranu (npr. prehrana pojačanja ili sela sa artefaktom) transfer resursa koji sadrži i druge resurse može biti nemoguć. Zbog toga morate obratiti pažnju na to koje kombinacije resursa šaljete i pokušati ih poslati.

Slanje resursa unaprijed:

U nekim slučajevima možete poslati resurse za nekoliko dana unaprijed. Na primjer, ako vam je dozvoljeno da pošaljete za 7 dana unaprijed, to znači da možete poslati zbroj jednosatnih proizvodnji od ponedjeljka do nedjelje odjednom.

Pravila za povezanosti tipa 1

može poslati 2 sata proizvodnje većem igraču (za 7 dana unaprijed) ali 0 ako ima <50 stanovnika
    može poslati 3 sata proizvodnje manjem igraču (za 7 dana unaprijed) ali 0 ako ima <50 stanovnika
    može poslati pojačanje većem igraču i poslati 150% hrane. (100% za 24 sata unaprijed). Dodatnih 50% se odnosi samo na pošiljke sa hranom
    može poslati pojačanje manjem igraču i poslati 300% hrane. (100% za 24 sata unaprijed). Dodatnih 200% se odnosi samo na pošiljke sa hranom
    može pljačkati većeg igrača neograničeno (kada su u istom savezu onda važi §2)
    može pljačkati manjeg igrača neograničeno (kada su u istom savezu onda važi §1)

Pravila za povezanosti tipa 2

može poslati 1 sat proizvodnje većem igraču (za 3 dana unaprijed) ali 0 ako ima <50 stanovnika
    može poslati 2 sata proizvodnje manjem igraču (za 3 dana unaprijed) ali 0 ako ima <50 stanovnika
    može poslati pojačanje većem igraču i poslati 125% hrane. (100% za 12 sati unaprijed). Dodatnih 25% se odnosi samo na pošiljke sa hranom
    može poslati pojačanje manjem igraču i poslati 150% hrane. (100% za 12 sati unaprijed). Dodatnih 50% se odnosi samo na pošiljke sa hranom
    može pljačkati većeg igrača neograničeno (kada su u istom savezu onda važi §2)
    može pljačkati manjeg igrača prema §1 ograničenjima iz ovog odjeljka

Pravila za povezanosti tipa 3

ne može poslati ništa većem igraču, veći igrač mora poslati prvi
    može poslati 2 sata proizvodnje manjem igraču (za 1 dan unaprijed) ali 0 ako ima <50 stanovnika
    može poslati pojačanje većem igraču i poslati 100% hrane. (100% za 6 sati unaprijed). Samo za 6 sati je dozvoljeno ako su pošiljke sa hranom
    može poslati pojačanje manjem igraču i poslati 100% hrane. (100% za 12 sati unaprijed). Samo za 12 sati je dozvoljeno ako su pošiljke sa hranom
    može pljačkati većeg igrača prema §2 ograničenjima iz ovog odjeljka
    može pljačkati manjeg igrača prema §1 ograničenjima iz ovog odjeljka
    ne mogu pljačkati sela koja su poslala resursi u posljednjih 6 sati a pripadaju igraču sa kojim imate povezanost tipa 3

Izuzeci

Selu sa svjetskim čudom resursi se mogu slati neograničeno.
    Selo sa svjetskim čudom može biti napadano i može mu se slati pojačanje neograničeno.
    Selu sa artefaktom se može neograničeno slati hrana.
    Trgovina putem tržnice: Ako je trgovinski bilans (bez pljački i snabdjevanja) manji od 20% trgovina je uvijek moguća.

Slične teme

1. sitter
    By groto in forum Stara pitanja
    Odgovori: 8
    Zadnji post: 30.11.08, 00:01
  2. Sitter?!?
    By car-matija in forum Stara pitanja
    Odgovori: 13
    Zadnji post: 15.11.08, 09:39
  3. sitter
    By teoDu in forum Stara pitanja
    Odgovori: 2