Stranica 24 od 84 PrvaPrva ... 1422232425263474 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 231 do 240 od 838

Tema: Trenutno stanje na serveru x3

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Tikky Vidi post
    Ime je nebitno eno ti acc pa se ti kurci koliko oces.Koliko imas godina?17.Ja sam bar priznao da imam 15,i ne glumim po forumu.Ja sam se dosao tu sprdati i zaje****** sa starom ekipom i sa dualom nastaviti sa hrx-om ali njega nema pa sam se dosao sa vama malo sprdati i izkritizirati ovaj novi travian.

Odo ja na ba forum tamo valjda jos ima normalnih igraca
    Nikad nisam bio farman.Zato sto najcesce budem u jakim savezima jer me uvijek netko prepozna.Kacio sam se i sa BZB savezom.Nitko me nije napadao jer sam imao deff.Igrao sam u BZB,DH,BIH TT,LZN,Tiggers.Tamo sam skupio dosta ekipe:Chuck Norris,vehabija,Don Fuego,nazor...
    I nikad nisam ciljao na ww nego na zabavu.I nikad nisam vidio vece kurcenje nego u vas,a slao sam deff i pricao sa osvajacima servera,pitao ih za savjete ali nikad nitko nije bio prenapuhan i arogantan kao vi.
    to su sve farma savezi...

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Ime je nebitno eno ti acc pa se ti kurci koliko oces.Koliko imas godina?17.Ja sam bar priznao da imam 15,i ne glumim po forumu.Ja sam se dosao tu sprdati i zaje****** sa starom ekipom i sa dualom nastaviti sa hrx-om ali njega nema pa sam se dosao sa vama malo sprdati i izkritizirati ovaj novi travian.

Odo ja na ba forum tamo valjda jos ima normalnih igraca
    Nikad nisam bio farman.Zato sto najcesce budem u jakim savezima jer me uvijek netko prepozna.Kacio sam se i sa BZB savezom.Nitko me nije napadao jer sam imao deff.Igrao sam u BZB,DH,BIH TT,LZN,Tiggers.Tamo sam skupio dosta ekipe:Chuck Norris,vehabija,Don Fuego,nazor...
    I nikad nisam ciljao na ww nego na zabavu.I nikad nisam vidio vece kurcenje nego u vas,a slao sam deff i pricao sa osvajacima servera,pitao ih za savjete ali nikad nitko nije bio prenapuhan i arogantan kao vi.
    Hahah ti mene uzeo pitati za godine... ako te bas interesuje tek mi je 21. Ne glumim ja na forumu nista, nego si ti dosao da nas maltretiras svojim "znanjem" . Svako ima pravo doci i reci svoje misljenje, ali da djecacic koji nezz nick pod kojim je igrao, koji dodje da se sprda sa ajmo reci iskusnijim igracima, dodje i pametuje po forumu pa normalno da ce biti ismijan...

Evo uzmimo za primjer neke igrace koji te zezaju, ukljucujuci i mene Vecina ovih igraca, koji spamaju i zezaju se po forumu, su nesto uradili i imaju pravo da se qrce kada su nesto u igri pokazali... A ti si dosao i ovdje nama prosipas pricu o dovodjenju saveza u red Svaka tebi cast sto ti doista mislis da mozes dovesti neki savez u red, ali evo ja prvi te ne bih postovao kao vodju, jer sta ce meni uzeti pricati igrac koji ne igra u kontinuitetu i koji uzme da poredi falangu i druida u vezi njihove isplativosti...

Vecina tvojih postova je rekla kakav si ti igrac i sta ustvari znas o ovoj igrici. Mozda sam bio grub ali tako te ja vidim i to je moje misljenje...

Odjava

P.S. Nije poenta igrati u jakom savezu, ako ti to znaci samo da se sakrijes da ne budes farma... Fazon je igrati sa ljudima koje poznajes i u koje vjerujes
    Uređeno od strane Ime_je_nebitno (21.06.13 um 13:10 Uhr)
    Pričati će se jednom svašta boljima se teško prašta

Član foruma Tikky's Avatar
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Pretprosli hrx zavrsio sam u top 10.
    Zavrsavao jos 3-4 servera zavrsio u top 20.
    Je li to uspijeh?Pa kako kome.Meni osobno je.
    Ne vjerujem da je itko od vas izgradio ww tako da nemate znacajno bolje rezultate od mene.
    BZB i BIH TT farme pa svaki drugi ba server je njihov,a to sto ti farmas pojedince ne znaci nista.
    Ja sam se dosao sprdati sa ekipom koju znam otkad su tu i sa kojima sam igrao..Igramo jednako dugo,a oni imaju malo vise znanja nego ja.Treba se uzeti u obzir da sam poceo igrati sa 10 godina znaci tek sam sa 12 poceo zapravo igrati,to jest sa nekom taktikom.

Da si igrao sa deff galima znao bi da su falange najisplativije.Mislim da je to cak netko stavio u tut jos prije nego sto sam ja saznao za to.

Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Izazivam te:
    Za jednog druida i jednog heuda moze se napraviti 10 falangi.Izracunaj koliko obrambenih bodova protiv konjice i pjesadije imaju 10 falangi,a koliko jedan heud i jedan druid.

Pa fora saveza i je da si svaki server u drugom savezu i da naucis nesto novo svaki server i tako na koji god server dodes imat ces ekipu(to je meni cilj) kojoj mozes vjerovati.Zato se i radi savez da bi se podjelilo znanje,a ne uvijek stara ekipa,stara ekip.
    Uređeno od strane Tikky (21.06.13 um 14:29 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Izazivam te:
    Za jednog druida i jednog heuda moze se napraviti 10 falangi.Izracunaj koliko obrambenih bodova protiv konjice i pjesadije imaju 10 falangi,a koliko jedan heud i jedan druid.

Pa fora saveza i je da si svaki server u drugom savezu i da naucis nesto novo svaki server i tako na koji god server dodes imat ces ekipu(to je meni cilj) kojoj mozes vjerovati.Zato se i radi savez da bi se podjelilo znanje,a ne uvijek stara ekipa,stara ekip.
    Ma kakvi mrtvi heduani čovječe? Kakve ti heduane spominješ? Deffer treba da radi i falange i druide, i amen svih amena.Svaki aktivan gal, golder, radi i falange i druide(mozda je na hrx-u taktika drugačija glede druida, ako sam dobro upoznat, dosta se igrača fokusira isključivo na druide zbog brzine) no ne igram speed servere, tako da o speed-u nemogu govorit.

Ma koji si ti to pretprosli hrx završio top 10? Daj nick i savez!
    A ta tvoja "fora" saveza...blago tebi...
    Uređeno od strane sbk83 (21.06.13 um 14:47 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    May 2013

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post

Ma koji si ti to pretprosli hrx završio top 10? Daj nick i savez!
    A ta tvoja "fora" saveza...blago tebi...
    I mene zanima

Član foruma ShadowStalker's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Jao vraga i teuta,zaljepio bih ti sada log da padneš na guzicu od hvatanja,ali neka...
    Server je smješan,mast ide 10 komada za 11 srebra,o kavezima da ne pričam,i netko dojde nakon 6 dana klikanja teuta,sa logom od 400 batinara,i to se kači na forum...
    Bože dragi....

Ja sam u ovom slučaju bio deff.

Pravila Igre Pravila foruma FAQ Travian Team Server Info
    When life gives you lemons, make orange juice.

Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Trilithon savez se bas ne sicam.Igrao sam sa onim forumasem trilithon.Ja tvrdim da su druidi nepotrebni i da su samo falange dovoljne(protiv teuta).

Član foruma
    Registriran
    May 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Čunga Lunga Vidi post
    Prvo pozdrav za Blue ekipu, ako budete hteli da igrate ozbiljnije javite mi se:to victory:

Jao majko moja sta je dece, samo im fali ona botina Drama, Zagorec, pa da drustvo bude kompletno
    Evo radujem se sto vidim bar jedan ozbiljan savez (Aliense), uz naravno savez u kojem sam, i veliki potencijal savez Pivopije, a ostali zali boze sto su i dosli da igraju:cerek:
    A ovi sto su na plus plus, nece jos dugo pocepace Vas Rakija ko svinja mastan dzak
    A ako se neko slučajno zeznuo od Swat i Seals ekipe pa dosao na server, nek se jave, i kao sto bi Max rekao
    ajmo drusto jedan, dva
    a znas di smo, OSV

Član foruma ShadowStalker's Avatar
    Registriran
    Feb 2010

Uobičajeno

Sreća pa će te samo Teuti napadati.

Pravila Igre Pravila foruma FAQ Travian Team Server Info
    When life gives you lemons, make orange juice.

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913