Stranica 26 od 84 PrvaPrva ... 1624252627283676 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 251 do 260 od 838

Tema: Trenutno stanje na serveru x3

Član foruma Tikky's Avatar
    Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Ma sa tom novom verzijom su sve sjebali.Ono oko gala i druida se povlacim pobjedio si.

Oko onog plana moras riskirati saljes gromove pa onda kate mozes ti imati 5000000000k gorkija ako nemas taktiku mozes si ih...

Pogledaj malo moje komentare na ba forumu ja se sam sebi smijem kad citam svoje komentare.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Tikky Vidi post

Oko onog plana moras riskirati saljes gromove pa onda kate mozes ti imati 5000000000k gorkija ako nemas taktiku mozes si ih...

.
    Onaj koji ima tu količinu gorštaka , ne treba mu nikakva taktika taj moze probit deff čitavog servera

Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Citat Citat od GOG_hr Vidi post
    jaoo kud si ti otisao to je bio neki ljetni bax i da nee govorim da taj nalog nije imao ni o od offa :S
    Imao je dosta samo je bilo neravnomjerno rasporedeno.Imali smo dosta heuda zato i jesmo nastavili igrati(mislio sam odustati) ali misec dana prije kraja sam odustao.Poceo se petljati u vodenje saveza,primao farme pa su dolazili neki provjerivaci wingova pa su petljali nesto,pa sam raspravljao nesto s njima vamo-tamo.Zadrzali su nas samo jer smo imali dosta heuda,a off neki bas i nismo imali,a nije nam ni triba.Samo smo farmali nismo se bas u ratove petljali.

Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Onaj koji ima tu količinu gorštaka , ne treba mu nikakva taktika taj moze probit deff čitavog servera
    A moze li braniti selo?

Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Ma ajte vi lipo...
    Ime_je_nebitno i skb me sprdaju,a ja sam dosao sprdati njih.Preveslali su me.A ovi drugi to shvacaju ozbiljnk.Jos cu ban popusiti.

Odustajem.Vi ste najpametniji ja sam budala.Sretan uskrs.
    nastavite igrati traviana,odmjeriti cemo snage na nekom serveru.Mozda i odigramo koji kad dode vrijeme.
    Pozdra.
    Postovanje
    Vas multihunter team

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

A moze li braniti selo?

Ta količina gorštaka bi zaustavila i sve offove na serveru (a da ne govorim kad bi uzeli u obzir da je u offu pripadajuca količina TV-a)
    A i taj netko, sigurno nebi igrao sam na serveru, imao bi savez ili bar neke deffere

Kao što ti je ropee, rekao a ja preporučio, prestani igrat travian, i skini si Barbie PC game

Član foruma Hamco's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA HHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHA HAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAH AHAH......znaci kocio sam se od smijeha dok sam cito ove postove ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL
    War Machine®

Registriran
    Oct 2010

Uobičajeno

Znas sa 15 godina se ne igra Barbie to si se ti igrao ali mi obicni smrtnici ne.
    Aj vidimo se na nekom serveru.

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Znas sa 15 godina se ne igra Barbie to si se ti igrao ali mi obicni smrtnici ne.
    A što sam ja? Neobičan smrtnik?

Ne, nisam je igrao, a jamajkanci koji su izdali tu igru ,preporučili su je ljudima koji radu samo falange i heduane za deff, i igračima koji ne znaju koja je rimska off jedinica

Član foruma dragann's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

sta ces i odigrat neki server ?

ps. haris je dobio opaku konkurenciju :wanted:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1