Stranica 63 od 84 PrvaPrva ... 1353616263646573 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 621 do 630 od 838

Tema: Trenutno stanje na serveru x3

Član foruma
    Registriran
    May 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Ime_je_nebitno Vidi post
    Nisam se mislio javljati ali morao sam zbog Adisa... Ovaj post nije zbog toga sto sam ja igrao na Prangija Team i sto je bio moj acc, ali Adise dragi ne zelim da vrijedjam ni tvoju inteligenciju niti ista slicno... Samo malo uzmi prokontaj u ovom smislu...

Acc BMW imao personalni NNP sa citavim Kafana savezom, imao citavu alijansu iza sebe dok acc Prangija Team klikao u ally sa 12 clanova, od toga nijedan acc nije klikan aktivno nego sluzio za pracenje servera...Ti si mirno spavao i nisi strahovao za svoju guzu Meni je uhvaceno preko 200k batina 40k tv i 14k ovnova i opet sam uradio sto sam uradio. I ti kazes da si uradio vise od mene... Mozda off poeni tako pokazuju, ali samo iz jednog razloga koji znas i ti a i svako ko je klikao na nasoj strani.

Uzeo si napadaca kako si ga vec uzeo, ali ne mozes reci da si uradio vise od mene ali nikako... Oteo sam 8 artova ali sam i izgubio nezz se broj , ali samo iz jednog razloga. Sto sam citav server klikao bez pomoci ally, skoro pa i bez saveznika. Kao imali smo Iv Legiu uz sebe, da bi mi na kraju takvi saveznici hvatali off i rusili WW. 120-ak dana servera sam bio top pljackas a nisam imao niti jednu jedinicu deffa

Jedini ljudi koji su bili uz mene su Niger i prijatelji, a ti si imao sve Hammersi paze na svoje sto jest jest

Uostalom neka sude drugi, a ne mi sami o sebi... Ali meni je ponos kad mi se javi vodja tvoje ally i napise mi da sam igrao za koaliciju, i da sam za njega i pojedine iz saveza ja napadac servera... Ubio si 600k natara vise od mene a moj heroj ima 400k vise iskustva od tvog... Imao sam i ja treci WW off 280 75 25

Cestitao sam ti i opet cestitam, a ovim hostaplerima iz Iv Legia porucujem isto... Ocekujte me ubuduce na protivnickoj strani pa makar to znacilo da moram ratovati i protiv svojih Spin-era

P.S. Kakvo je stanje ovdje? Kiki daj pass na skype pod uslovom da si naklikao offa da i ovdje deremo Ima ko plan viska?

Lp Omar/Prangija Team-mr. smith
    ima nesto offa samo za tebe

Član foruma boom-boom's Avatar
    Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

pa tko će ić na bax, kad je ovo bax 2 ....i na hrx-u MH radi što hoće, tj. kako Niger Keni ( alhemičaru ) kaže....zadnja dva hrx-a je i uzeo alhemičar...al to je već stara priča
    Rasputin

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od boom-boom Vidi post
    pa tko će ić na bax, kad je ovo bax 2 ....i na hrx-u MH radi što hoće, tj. kako Niger Keni ( alhemičaru ) kaže....zadnja dva hrx-a je i uzeo alhemičar...al to je već stara priča
    :goodpost:

zato sad zovu na bax da i tamo uzmu server uz veliku pomoć od strane MH :cerek:

kupite si mrvu poštenja pa se pokrijte da vas se ne vidi :cerek:

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

zasto spominjeta mh-a sa baxa kad ni ne znate ko je to

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Joj Raspućine ti i dalje svoje tjeraš Kakav crni Alhemičar i čuj on radi po Nigerovim naredbama... Pa zadnja dva servera više je naših banovanih nego vaših A ako me sjećanje služi preprošli hrx pobjeda je bila regularna, ko vam je kriv što niste rušili A prošli isto regularan, Niger dobio plan od mene zbog same neupućenosti i prijateljstva između naših tadašnjih saveza

A da ovo je bax 2, to si definitivno upravu. Ko vam je kriv, što ste izgubili moral od silne želje da pobijedite Možda si i ti dobrodošao u Hammerse, jer ksena je igrala na bax sa Nigerom u ally

Pozvani ste na bax, jer ako vas ovdje zeza Alhemičar tamo njega nema Mi smo vama došli na vaš server, bujrum i vi nama u goste

Lp Omar
    Pričati će se jednom svašta boljima se teško prašta

Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Pretprošli server sam najviše ja nabio na onu stvar Max-a i kukavičku igru UKOTA...tada sam bio špija u Aliensima...i tvrdim da ste bili gotovi i da sam govorio hateu da se ne ide na nigera...prošli server sam bio u RAPTORU i bio siter pri gradnji WW naloga, koji je bio baniran od strane alhemičara na 98 nivou...i to vam ne priznam za pobjedu. Za Nigera sam svoje rekao....dečko zna igrat, bolje rečeno ima stalnu ekipu od 5-7 ljudi kojima vjeruje i koji ga slušaju i to mu je UZ OBILATU POMOĆ MH i više nego dovoljno !!!!! Objektivno i bez pomoći MH bi i bili najbolji savez. Što se mene tiče, na mom nalogu sam uvijek ja...bez sitera, duala...botova...itd...jasno za gold imam da ne moram visit non-stop. Niger kao igrač ? Više kao vođa je No 1 traviana na ovim prostorima, jer znam kako igra, tj. kako igraju za njega i to mu priznam....sve ostalo...znači isključivo jedan čovjek iza jednog naloga...i tu se ne bojim nikoga. Jel bi igrao u HAMMERSIMA ? Ne, jer meni pomoć MH NE TREBA ! Samo korektnost...a činjenica je da se KENO direktno miješa u ishod svakog HRX-a !
    Rasputin

Član foruma y.maximus's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Pretprošli server sam najviše ja nabio na onu stvar Max-a i kukavičku igru UKOTA...tada sam bio špija u Aliensima...i tvrdim da ste bili gotovi i da sam govorio hateu da se ne ide na nigera...prošli server sam bio u RAPTORU i bio siter pri gradnji WW naloga, koji je bio baniran od strane alhemičara na 98 nivou...i to vam ne priznam za pobjedu. Za Nigera sam svoje rekao....dečko zna igrat, bolje rečeno ima stalnu ekipu od 5-7 ljudi kojima vjeruje i koji ga slušaju i to mu je UZ OBILATU POMOĆ MH i više nego dovoljno !!!!! Objektivno i bez pomoći MH bi i bili najbolji savez. Što se mene tiče, na mom nalogu sam uvijek ja...bez sitera, duala...botova...itd...jasno za gold imam da ne moram visit non-stop. Niger kao igrač ? Više kao vođa je No 1 traviana na ovim prostorima, jer znam kako igra, tj. kako igraju za njega i to mu priznam....sve ostalo...znači isključivo jedan čovjek iza jednog naloga...i tu se ne bojim nikoga. Jel bi igrao u HAMMERSIMA ? Ne, jer meni pomoć MH NE TREBA ! Samo korektnost...a činjenica je da se KENO direktno miješa u ishod svakog HRX-a !
    o dugo me nije bilo..
    rasputine a da ti malo svezes taj jezik za zube? nemoj lajat da si ti maxu nesto,jer maxe takve ko ti nabija na onu stva cjeli svoj zivot isto kao i taj server kako sam te nabio!
    ,nemoj me vuc za jezik nego se kani maxa,izdo si sve saveze u kojima si bio,nemas muda pogledat me u oci jer dobro znas da max nije skroz zdrav u glavu,da brzo plane pa ces proc isto kao i tad
    .ili mi daj broj da te nazovem da mi to sve kazes na mob ako vec nemas muda drugacije ili zacepi!!!

Registriran
    Dec 2012

Uobičajeno

Ne meni prijetit !!
    Rasputin

Član foruma adis_ade_top's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Ime_je_nebitno Vidi post
    Nisam se mislio javljati ali morao sam zbog Adisa... Ovaj post nije zbog toga sto sam ja igrao na Prangija Team i sto je bio moj acc, ali Adise dragi ne zelim da vrijedjam ni tvoju inteligenciju niti ista slicno... Samo malo uzmi prokontaj u ovom smislu...

Acc BMW imao personalni NNP sa citavim Kafana savezom, imao citavu alijansu iza sebe dok acc Prangija Team klikao u ally sa 12 clanova, od toga nijedan acc nije klikan aktivno nego sluzio za pracenje servera...Ti si mirno spavao i nisi strahovao za svoju guzu Meni je uhvaceno preko 200k batina 40k tv i 14k ovnova i opet sam uradio sto sam uradio. I ti kazes da si uradio vise od mene... Mozda off poeni tako pokazuju, ali samo iz jednog razloga koji znas i ti a i svako ko je klikao na nasoj strani.

Uzeo si napadaca kako si ga vec uzeo, ali ne mozes reci da si uradio vise od mene ali nikako... Oteo sam 8 artova ali sam i izgubio nezz se broj , ali samo iz jednog razloga. Sto sam citav server klikao bez pomoci ally, skoro pa i bez saveznika. Kao imali smo Iv Legiu uz sebe, da bi mi na kraju takvi saveznici hvatali off i rusili WW. 120-ak dana servera sam bio top pljackas a nisam imao niti jednu jedinicu deffa

Jedini ljudi koji su bili uz mene su Niger i prijatelji, a ti si imao sve Hammersi paze na svoje sto jest jest

Uostalom neka sude drugi, a ne mi sami o sebi... Ali meni je ponos kad mi se javi vodja tvoje ally i napise mi da sam igrao za koaliciju, i da sam za njega i pojedine iz saveza ja napadac servera... Ubio si 600k natara vise od mene a moj heroj ima 400k vise iskustva od tvog... Imao sam i ja treci WW off 280 75 25

Cestitao sam ti i opet cestitam, a ovim hostaplerima iz Iv Legia porucujem isto... Ocekujte me ubuduce na protivnickoj strani pa makar to znacilo da moram ratovati i protiv svojih Spin-era

P.S. Kakvo je stanje ovdje? Kiki daj pass na skype pod uslovom da si naklikao offa da i ovdje deremo Ima ko plan viska?

Lp Omar/Prangija Team-mr. smith
    Omare,ja taman pomislio ti prebolio sto nisi napadac servera,a sad opet se javljas "radi mene" i pricas neku pricu koja nema veze za zivotom,a koju si ispricao negdje 16 puta kome sve ne
    prvo...kafanu je sado rekao da ne napadam,da sam ih napadao bilo bi jos vise napadackih od ovoga sto sam imao
    drugo...pricas ja vise natare rokao....mozes pricati ovima koji ne znaju,nafilovali ste ih skvakakvim pricama,ali nije me briga
    Ovako stvari stoje:
    prvi si ocistio plan i ww kad su se tek uzimali(izmedu 300 i 350k napadackih)
    drugo....ovu zadnju sedmicu si prvi poceo sa rokanjem natara,ja sam samo odgovorio na tvoj nacin...
    http://prntscr.com/1q9c3s
    http://prntscr.com/1q9c8a
    do 12h(podne) si imao 750k napadackih ili tri ociscena plana....msm glupo je da meni ista za natare pricas kad si ti ih ti prvi poceo rokati...

http://prntscr.com/1q9cv7
    ovu su napadacki zadnju sedmicu,tvoji(kao i moji) napadacki su od natara,izvidaca i sl.
    i dosadni ste svi sa ovim vasim pricama
    kad budete vi imali offa za 2 ww offa,rokanje fakticki cio server,ciscenje farmi i na kraju ostane brdo offa da se rokaju natari i izvidaci onda se javite
    ili se javite kad vam u jedno selu u obuci bude bilo 100k bata 25k tv 3k kata(sve pod bo):malo puno 200h,veliko puno 170-180h ,uz to jos 2 sela sa bo 3/4 (jedno selo samo male,i drugo selo i malo i veliko da se puni) i pored toga da imate toliki visak resursa da sebi klikate ovolike izvidace onda se javite

Omare,borili smo se za napadaca servera na razne nacine,ubio si sta si imao,rokao natare za offa koliko si imao
    ja sam ti vec cestitao na kolicini napadackih poena,i znam da si ti uzeo napadaca da ne bi sigurno ovako pisao i imao javne ispade ljubomore....i da ne tusim dalje msm da sam dovoljno rekao da zatvorimo ovu temu jednom za svagda...

Uređeno od strane adis_ade_top (09.09.13 um 15:49 Uhr)
    Suit Up !

Član foruma y.maximus's Avatar
    Registriran
    Apr 2010

Uobičajeno

Citat Citat od MAGIJA Vidi post
    goran sindrom ?
    http://travian-reports.net/hr/report/397260329bd
    da,da...

jesu ovo ti ofovi velikih igracina ?
    http://prntscr.com/1q1thp
    http://prntscr.com/1q1so4
    http://prntscr.com/o3kx7

to je ono sto ja imam da je ostalo,a gdje su ostali ?
    na dan nove godine kao oni ne napdaju?
    sjetimo se minijaturne xenie i toura kako su pokusali hranu uzet(steta 15 minuta pre neko prebaci artefakt ) ...
    neko dosao pameti da za ww treba hrana ?
    o cemu pricamo ha ?

da ne govorim da smo vam upali na +/+ kordinate i otjerali vas po sumama da klikate
    i velike igracine prebacili se na zonu bunker....

MAXIMUSE dodi na bax ako imas hrabrosti da vidimo kako se igra na tudzem terenu
    ili ipak nema hrabrosti dovoljno?

i samo jos nesta da dodam za vas:
    Veni, vidi, vici....

NIGER
    uopce mi se neda citat post ali ulovio sam najbitnije...

prvo mi reci jesi napunio 20 godina?valjda jesi
    drugo nerazumijem te uopce!!! jesi ti to pobjego sa hrx-a? hahahaha e moje djete od 19 godina jednom ces narast(valjda)

to ti je meni koda me zoves da iz zagreba dodem zivit kod tebe na selo,daj suti
    jesi ti ikad vidio tramvaj?jel znas uopce sta je to? e kad to jednom probas nikad vise ni neces htjet kod sebe na selo.
    e to je meni taj tvoj bax! zato zasuti vise sa tim jer tamo necu da igram,nemogu ja sa asfalta u blato!

stvarno mi se neda prepucavat se sa tobom tu na forumu,ja i ti znamo da je to jedino mjesto ti se ti meni uopce smijes obratit..
    eto mozemo se cut pa da ti pokazem da ces cak i tad gutat knedle!
    ali ajde nemas ti muda ni za to ali ako ih nades negdje javi se alenu,achilless pa cu ti poslat broj ili ti meni( ako smijes naravno)

ajde dobro i to,necemo se natezat tu na forumu

ja sam iz zagreba,sa zitnjaka(grozan kvart) pijem kavu svaki dan dan na istom mjestu,REPLAY,nemozes fulat ako me neko nevoli tamo sam,svaki dan i svako moze do mene lako doc
    ko god me pozna zna dobro kakav sam i kakvo mi je drustvo pa isto tako i zna da se jako voliko tuc,onako sportski,moze sve
    box,ultimate fight,stand up ili ono bez pravila samo da je sportski..mogu sve kategorije sve prihvacam

a za one koji vole nesto ozbiljnije,ko misli da ima dovoljno pameti da slozi brzi auto od nas samo neka se javi
    moze sve,prihvacamo sve klase

eto da se nesvadamo vise ko god zeli neka se javi,nikome nista ne zamjeram osim nigeru i sogoru jer su me obojca izdali ali svako ko nesto ima protiv mene neka se javi meni a ne tu na forumu jer mi se neda citat vase gluposti i prepucavanja preko ograde,u oci treba covjeka pogledat udarit se po prsima i rec AJMOOOOO a ne ovako jadnici jedni,bojite se svoje sjene

eto nas i tu pa slobodno! aladeen team pa me mozete mrzit i dalje samo daj dodite max voli da se bije!
    https://www.facebook.com/media/set/?...6532809&type=3

harise molim te posjeti nigera koja su mu sve sela katana od ron jeremy-a i kako se kata taj veliki gg sa 10k offa
    Uređeno od strane y.maximus (09.09.13 um 16:15 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913