MM - Hvala vam!
Saveznici, suigrači i prijatelji,
hvala vam na još jednom lijepom i dugom druženju.
Razmišljao sam sad malo što napisati u "oproštajnom govoru" te sam pomislio da je mozda najbolje da se još jednom podsjetimo "priče" o Pacijentima i Doktorima. Krenut ćemo od sezone 2009. / 2010. Malo ću "varati" pa ću skopirati dio jedne prošle "oproštajne poruke". Za ove starije da se podsjete, a za ove mlađe da nauče nešto korisno iz povijesti :-)
Pojačajte zvučnike i kliknite na link da čujete saveznu himnu!
http://www.youtube.com/watch?v=GMhAo_MZ7YA

Priča je počinjala ovako:
"Sjećam se, kao danas, kako je zapravo započela cijela ova priča s Pacijetnima. Ako ćete imati strpljenja ili ćete je pročitati ili poslušati od vaših starijih negdje uz vatricu ili prije spavanja.
Nakon zadnjeg s4, 4fun i ekipa su napravili feštu na koju su pozvali cijeli server. Na tu fešticu dosla je i probrana ekipa iz LWG saveza. Došli smo vidjeti tko se to skrivao iza nickova s kojima smo i protiv kojih smo klikali gotovo godinu dana. Neke je od naših, u ratničkom zanosu, tamo toliko medovina udarila u glavu, da su bez ikakvog povoda izvikavali protivničke parole, tipa SPARTAAAAAAAAAAA i slično, ali to je već neka druga priča.
Uglavnom, tamo se ekipa međusobno upoznala, zbližila, mjerila veličinu svojih, ehm, offova i slično. I već tamo, na toj fešti, osjetilo se da je ostalo nesto nedorečeno u svim našim glavama. Nešto što nas je pomalo kopkalo. Već tamo su se povele priče o novom serveru i novim klikanjima, ali većina nas, uključujući i mene, je tvrdila da je dosta.
I bilo je dosta. Dok se nije počeo približavati dan restarta s4. Kao nekom čarolijom, skype je počeo blicati, chat sobe su oživjele, mobiteli su počeli zvoniti. U jednoj takvoj sobi, naslo se nas desetak. Sa starog s4, iz nekoliko saveza. Krenula je priča o tome treba li ići ponovo ili ne. Uglavnom, da ne duljim previše, jer vidite da ne volim naširoko pripovijedati, u jednom trenutku mi je kroz glavu prošla misao : "PA DOBRO JESMO LI MI STVARNO TOLIKI PACIJETNI DA ĆEMO SVE TO OPET ISPOČETKA ???" To sam i napisao na chatu. Odgovor, koji nisam dugo čekao, sigurno možete pretpostaviti. I TAKO SU NASTALI PACIJETNI, A SVE OSTALO JE DIO LEGENDE KOJU ĆU PODIJELITI S VAMA TAKO DA JE PROŽIVIMO JOŠ JEDNOM! Bit ću kratak i jezgrovit, naravno!"

Ukratko, koliko se sjećam, ovo je pregled zbivanja
2009. - Na tom prvom s4 serveru smo doklikali do 95. levela. (Kao LWG savez)
2010. - Na drugom s4 smo već, naravno sagradili čudo! I to ne samo prvo ww čudo, već prva tri!
2011. - Na trećem s4 nismo uspjeli sagraditi ww. (Kao pacijenti)
2012. - Na četrvrtom s4 smo se malo uozbiljili i pomeli sve sa servera te, naravno, sagradili čudo.
2013. - Prelazak na s6 nije nista bitno promijenio. :-) Pogodite tko je sagradio WW!

Neću uopće tvrditi da je PC/KBC najbolji savez na travianu.
Sigurno ima još puno saveza koji se mogu ponositi ovakvom tradicijom!
Sigurno ima još puno saveza koji se mogu pohvaliti ovakvim rezultatima!
I SIGURNO IMA JOŠ PUNO SAVEZA U KOJIMA SE SE TIJEKOM SVIH OVIH GODINA RAZVILA TOLIKA PRAVA PRIJATELJSTVA!
Sigurno ima...
Sigurno.

Što sad i kako dalje?
Većina nas je već umorna od klikanja i ne znam što nam vrijeme donosi.
Htio bih se samo jos jednom zahvaliti svima koji su ono najdragocjenije što imaju, a to je svoje vrijeme, uložili u ovo naše druženje, u ovu našu igru, u ovaj naš savez! Hvala i našim suparnicima koji su igru učinili zanimljivijom!

I za kraj pozdravit ću vas kao što sam vas pozdravio na jednom prošlom serveru:

"Sve vas pozdravlja "voljeni" vođa.
Do nekog sljedećeg puta ... do neke sljedeće prigode ... ostanite bolesni ... ostanite svoji .,.. ostanite pacijenti!"

proxima
ps - za savez!!!
ps2 - nemojte "nestati" jer još dolazi i završna fešta!!!