Stranica 102 od 219 PrvaPrva ... 25292100101102103104112152202 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,011 do 1,020 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

do mene prijatelju,skataj moj gg i ja ti obecavam da cu napustit ovaj server
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    do mene prijatelju,skataj moj gg i ja ti obecavam da cu napustit ovaj server
    Nema potrebe još da tebe skatamo,pa tko će voditi tvoj savez ako ti odeš?:101010:
    Protiv koga ćemo onda ratovati?:palčina:
    Koga će dadek imati za saveznika?:lol2::lol2:
    tko će mi izgraditi ostala sela? :lock::lock:

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Nema potrebe još da tebe skatamo,pa tko će voditi tvoj savez ako ti odeš?:101010:
    Protiv koga ćemo onda ratovati?:palčina:
    Koga će dadek imati za saveznika?:lol2::lol2:
    tko će mi izgraditi ostala sela? :lock::lock:
    a zasto jednostavno ne priznas da se bojis poslat napad na mene,jer znas da ces naletjet na deff,ah znam nebi vise mogao laprdat po forumu i hvalit se sa svojim offom
    znas bas si mi postao simpa nevidja se takav covjek svaki dan moram priznat
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    a zasto jednostavno ne priznas da se bojis poslat napad na mene,jer znas da ces naletjet na deff,ah znam nebi vise mogao laprdat po forumu i hvalit se sa svojim offom
    znas bas si mi postao simpa nevidja se takav covjek svaki dan moram priznat
    I ja tebi moram priznati da volim milf inače
    Će da razmjenimo skype da ne smetamo ovdje više? :lock:

Član foruma
    Registriran
    Nov 2013

Uobičajeno

tko je ovdje milf????? i ja volim milf

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

1.na ovako lošem serveru Trube&Farme&Vodonoše uništili i ono malo šanse da bude kakav-takav zanimljiv kraj i napravile turbo koaliciju od straha za gubitkom servera od nikad slabijeg protivnika punog neaktivaca,farmi i početnika...jako hrabro

2.na forumu veliki ratnik bez kučnog odgoja zeleni nam pokazao u igri neke nove travian načine napadanja,slanje kolege u klanje bez ovaca pa onda on hrabro sjeda sa offom i ovnovima iza njega,novi način rađenja offa s omjerom 15:1 ili još gore od toga izlika da šalje kao polovičan off na put od osam sati :cerek::brukica:

3.došao sam na server ubiti vrijeme do s1,ostao ovako dugo samo radi Sainta,sad klika na Zdravku dualka,a ja ću pratiti samo situaciju jer ovo više nema smisla nakon koaliranja tri kvadranta

4.čestitam ubili ste još jedan server,a u biti kaj drugo i očekivati od nav saveza....

5.Bloom napisao sam ti već na skypu,makni se sa foruma i ne odgovaraj ovom neodgojenom laprdalu,nek piskara sam sa sobom...

pozdrav svima do daljnjega

Lock
    Uređeno od strane dadozg (20.11.13 um 00:08 Uhr) Razlog: zaboravio napisat zeleni je truba
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Pafke Vidi post
    Kakve su ovi NAVovci face, trebali bi im se klanjat :brukica: .... Lako glumit face na ovakvom serveru..... Kad neko iz NAVa napiše sličan post ovom u temi pravog servera, e onda više niko neče pljuvat po NAVu.... A to je nikad
    E moj Pafke, s obzirom da ne igraš s4, stvarno lupaš, pa dozvoli da ti teta nacrta...

jedan od najjačih igrača Nucleus B http://clip2net.com/s/6dalCW prvo je zabio off (kažu 1/3, valjda je moderno ne slati cijeli off kad hoćeš oteti art!?!) kad je pokušao oteti arhitektu x5 sensationu..

a jučer mu je u pol bijela dana igrač NAVa (po tebi totalni NOOB i neznalica) oteo art brže vojske...

I evo nakon toga Dado kaže da odlazi sa s4....:steta:
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

nije 1/3 nego je 1/10 alaj ga i ti lupetaš doci...

za razliku od trube zelenog off je bio cijeli i skoro je probio vaš bijedan deff

jedan od najjačih????? kad bi ti znala ko se skriva iza tog acc plakala bi od smijeha na ovu svoju konstataciju

a okcec je bio žut i zato je kica hrabro krenuo po art...i nije uzeo usred bijela dana nego u ponoć

aj kad pokušavaš lagati na forumu onda se barem potrudi da to lijepo umotaš u celofan

a ja sam na s4 tak i tak totalno neaktivan,pitaj Sainta i moju dualku...a ubili ste draž do kraja ne samo meni nego i većini svojim muljanjem sa pola servera OPET...jedino tako znate uzet server...a da bude još smiješnije mogli ste premočno uzet server i sami jer jednostavno nemate konkurencije na serveru,ovak bute morali dijeliti pobjedu sa bopom i b3 ahahahhahahah

bok i tebi kad si me već prozvala red je bio da ti odgovorim....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    nije 1/3 nego je 1/10 alaj ga i ti lupetaš doci...

za razliku od trube zelenog off je bio cijeli i skoro je probio vaš bijedan deff

jedan od najjačih????? kad bi ti znala ko se skriva iza tog acc plakala bi od smijeha na ovu svoju konstataciju

a okcec je bio žut i zato je kica hrabro krenuo po art...i nije uzeo usred bijela dana nego u ponoć

aj kad pokušavaš lagati na forumu onda se barem potrudi da to lijepo umotaš u celofan

a ja sam na s4 tak i tak totalno neaktivan,pitaj Sainta i moju dualku...a ubili ste draž do kraja ne samo meni nego i većini svojim muljanjem sa pola servera OPET...jedino tako znate uzet server...a da bude još smiješnije mogli ste premočno uzet server i sami jer jednostavno nemate konkurencije na serveru,ovak bute morali dijeliti pobjedu sa bopom i b3 ahahahhahahah

bok i tebi kad si me već prozvala red je bio da ti odgovorim....
    Za razliku od zimzelenog njegov jeoff prosao dok tvoj tvoj nije off prosao,a ja cu prolaziti i dalje :lock::lock::lock:
    Ajde sada brzo u lidl da ti bloom kupi maramice,imas u utorak akcija,pise,za propale s4 travianere,vodje nucleusa samo za kunu i 20 po komadu,ajde vidi,mozda imaju popust na kolicinu jer tesko da ces i jedan server osvojiti :lol2::lol2::lol2:

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

na ovo:

Citat Citat od doci Vidi post
    jedan od najjačih igrača Nucleus B http://clip2net.com/s/6dalCW....
    samo ću podebljati:

Citat Citat od dadozg Vidi post

trakice na koje si se referirala pri dokazivanju uberiornosti igraca nisu apsolutno nikakav pokazatelj icega na ovom serveru!

70% ukupnog broja napadackih bodova na ovom serveru (zbirno) otpada na pokolj nad zivinama.

non stop ocekujem kakvu akciju od drustva za zastitu zivotinja (odjel za virutalne zivotinje) da zaustavi takvo abnormalno izivljavanje nad zivinama.
    to je na ovom serveru definitivno izmaklo kontroli!

cinicnu opasku o nasem uber napadacu, isto tako mogu okrenuti i prema vasem, koji je ujedno 2. napadac servera i kojeg također krase razno razne trakice za odstrel zivina (http://prntscr.com/25cie0).

decko je ostao bez offa usred bijela dana http://prntscr.com/25cl8f jer nije znao osnovno pravilo izmicanja, sto definitivno ne ide na ruku osobi koja je 2. napadac servera....

sve u svemu ovaj server je izuzetno los.

kao sto je to i sam zeleni rekao, za pocetak igre se cekalo 162 dana.

a i to kaj je pocelo, izgleda ko prvi fajtovi na aktualnom S1 nakon 14 dana....

:brukica:

ajd jedno blic pitanje: je'l ima i jedan nulirani crop nakon 162 dana na ovom serveru????

evo, ovo pitanje ocrtava i dokazuje svu vaznost i bitnost ovog ts4.farmvil-animalslayer-travian.com.hr servera...
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4