Stranica 114 od 219 PrvaPrva ... 1464104112113114115116124164214 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,131 do 1,140 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ajmo sad molim ban za sebe...

naravno da je odgovorio,onaj koji je otkrio vas stil igre odvratni ste..radi jedne virtualne pobjede lazete muljate i pletete...dno dna si ti i svi kod tebe...ja maltene vise uopce ne igram i da hocu igrat zgadila si mi igru ti i tvoje vodonose bop i b3...em ste spojili tri kvadranta em jos i probijate acc ood nas za svaki slucaj....gadite mi se...zato i nemate sanse na s1 ..zato se niate tamo ni regali vec igrate ovaj server duhova...
    a kad se sjetim da sam ti jos i platio kavu najradje bi sam sebi pljunuo u facu..

ZBOGOMMM
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od MissB Vidi post
    Bloom, zaista mislis da je moguce nekome hakirat acc samo tako? To nije nimalo lak posao i to nije onako kao sto si vi svi zamisljate. Travian je dosta dobro osigurana igra i prestanite vise s tim hakanjem acca. Vasi propusti nisu nasa briga i prestanite nas optuzivat za ono sto ste si sami napravili.

Oni su banani, znaci, prekrsili su neko pravilo igre. Meni je jasno i koje. Realno je da bi prosli bez problema da se nisu krsila pravila igre.

Da, dual je slao napad, pricao je sa mnom, ti mozda treba copy paste ili jednostavno je kako tebi pase?
    A vidim da si detaljno obavijestena o tome kakav je to posao jeli lak ili nije,vjerovatno postoji razlog za to i za tvoju informaciju zac je izvan blokade jer je igrao posteno i dokazao je to,a petra je odlucila izgasit acc jer je povrijedjena sa svime sto joj je napravljeno ,eto toliko za sve one koji nemogu spavat radi toga.
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post

naravno da je odgovorio,onaj koji je otkrio vas stil igre odvratni ste..radi jedne virtualne pobjede lazete muljate i pletete...dno dna si ti i svi kod tebe...ja maltene vise uopce ne igram i da hocu igrat zgadila si mi igru ti i tvoje vodonose bop i b3...em ste spojili tri kvadranta em jos i probijate acc ood nas za svaki slucaj....gadite mi se...zato i nemate sanse na s1 ..zato se niate tamo ni regali vec igrate ovaj server duhova...
    a kad se sjetim da sam ti jos i platio kavu najradje bi sam sebi pljunuo u facu..

ZBOGOMMM

dado, budimo realni, osim nava nitko nije pokazao niti najmanju volju za igranjem ovog servera...

server je od pocetka simsitiland!

uz konstantno popanje i masakriranje zivina.

to i samo to.

:brukica:

apsolutno su svi savezi napravili sve da ne bude fajta u njihovoj blizini.

dok je neke to uspavalo (nucleus), nekima je takav nacin igre jedina poznata i znana opcija (nav).

daklem, ti se nemas kaj srditi kaj ovi zele pobjedu pod svaku cijenu, nit se s druge strane ovi nemaju kaj veseliti pobjedi na serveru duhova...

moram priznati da mi je ovo prvi server na kojem odustajem prije kraja.

obzirom da je sin samostalno odlucio i regao tu racun (ja sam cekao restart S1), trazio je da ga ne gasimo i da klikamo do kraja.

ali evo, cak je i on zakljucio da nema nikakvog smisla tu pikati....

po svemu sto sam vidio i vidim, medju svim .com.hr domenama, S1 je stvarno jedini server koji je vrijedan spomena...

sve ostalo je drek od posla.

ljudi / S4 odzdrav....
    Uređeno od strane Paul Muaddib (29.11.13 um 00:22 Uhr)
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Nov 2013

Uobičajeno

Znas, neke stvari ne ignoriram. Kao sto to vi radite.

Na travianu postoji 0.001% ljudi koji to mogu napraviti, bas hakirat acc. Znas sta znaci hakirat acc? Znas sta se dogadja nakon hakiranja acca? Ako ti netko hakira acc, ali bas hakira, onda je sigurno da ti vise nikad neces moc uc na njega. Treba moja draga bloom upast u bazu podataka, a to je posao za koji trebas bit haker, ne informaticar, nego haker. A kao sto sam vec rekla, travian nije neka znj igrica koja si moze dopustit takve propuste.

Ovo sto vi nazivate hakanjem, nije hakanje, to je prevara. Davanje passa okolo pa se netko prikopca. Ostavljanje sejvanog passa na necijem kompu (uzmi u obzir, vide se *****) i na taj nacin se da pass pokupit. Onda oni linkovi koji vode na fejk travian di te traze mail, pass, korisnicko. Pa da ne pricam skidanje kojekakvih skripti i slicno, koje su "free", zapravo nisu free nego na njima pokupis keylogger. Znas sta je keylogger? Rado cu ti vise pojasnit na skajpu. To NIJE hakanje, to je PREVARA. A ocito da ekipa jos uvijek pada na te stvari i onda tvrde da su ih hakali.

Sad, razmisli 2 puta sta govoris, jer da su accovi bas hakani onda nitko ne bi mogao vise uc na njih.

Zanimljivo je kako su accovi odma hakani kad su pokupili ban. Nije nista drugo nego su hakani. I to jos nas optuzujes da smo ih hakali. Ovo je postalo stvarno dno dna. Cim se desi nesto nezeljeno, odma su accovi hakani, nema sanse da se prekrsilo neko pravilo. Right. To je ono sto vi tvrdite, a nesto za sto ja znam da je nemoguce. Ostavite se takvih izjava, molim lijepo.

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post

ZBOGOMMM
    Kako ono ide? Kad nemaš argumenata, počinješ vrijeđati?

Kad ne možeš u igri, onda se na Forumu spuštaš na ovaj nivo?

Jer ovaj post je dno dna, a ja za sebe znam da sam čista obraza koliko god se ti silno trudio da dokažeš drugačije...:lock:

p.s. i igramo s1...
    Uređeno od strane doci (29.11.13 um 12:19 Uhr) Razlog: p.s.
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

daj nepisite vise nista napokon je odlucio otici i bit ce mir od njega i njegovih zbilja
    blesavih komentara :dance:
    a sto se tice tebe letoII nisi nista ni pokazao tako da sobodno ugasi:cerek::cerek::cerek:

bloom petra je uvrijedena ma daj molim te ako varas i mh te otkrije onda popijes i kaznu i ides dalje

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    A vidim da si detaljno obavijestena o tome kakav je to posao jeli lak ili nije,vjerovatno postoji razlog za to i za tvoju informaciju zac je izvan blokade jer je igrao posteno i dokazao je to,a petra je odlucila izgasit acc jer je povrijedjena sa svime sto joj je napravljeno ,eto toliko za sve one koji nemogu spavat radi toga.
    :lol2::lol2: Zac je izvan blokade,ali nesto mu se pop drasticno smanjio :štemer:

A petra gasi nalog jer je multić od zaca,a gle cuda http://prntscr.com/27f9j1 :dance::dance:
    Nalog manje,idemo :welcome:

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od propuh Vidi post
    a sto se tice tebe letoII nisi nista ni pokazao tako da sobodno ugasi:cerek::cerek::cerek:

a kaj si ti pokazao majstore?

kaj je bilo tko pokazao na ovom serveru?

evo, ako nista drugo mogu rec da moji nap bodovi/medalje nemaju veze sa zivinama...
    osvojeno iskljucivo na kostima suparnickih vojnika!

ali bez obzira na to, kaj se moje igre tice na ovom serveru, da definitivno nisam igrao i shodno tome nisam nista konkretno napravio/dokazao.
    uostalom kao i svi ostali na ovom serveru!

ili mislis da je popanje dokaz necemu? :brukica:
    ili ubijenih 50k zivina predstavlja nesto? :brukica:
    ili simanje do 200tog dana servera, te onda pokretanje napada na prazne racune? :brukica:
    :brukica: :brukica: :brukica:

stari moj, sve ti je to drek od posla!

predpostavit cu da ti je ovo prvi server i da igras u NAVu, pa ti je samo upoznavanje sa igrom i cinjenica da si u pobjednickoj koaliciji dovoljno dobro i zadovoljavajuce...

ostalima koji su ipak malo dublje zagrizli u samu bit igre, ovakvi serveri su apsolutno nezanimljivi...

ali opet 100 ljudi 100 cudi!
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

da... hm.... pokazao si samo umjetnost zabijanja... i to nekoliko puta... kao i Tina... sad lijepo odi njenim putem - brisanje... i misli si i dalje kako si dobar... (kad na ovakvom serveru nisi uspio ništa napraviti)..
    I malo braće Grimm:
    Ogledalce, ogledalce... Ko je najbolji igrač Traviana?
    Ti, Dado, ti... Niko nije tako dobar kao ti....

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Paul Muaddib Vidi post

predpostavit cu da ti je ovo prvi server i da igras u NAVu, pa ti je samo upoznavanje sa igrom i cinjenica da si u pobjednickoj koaliciji dovoljno dobro i zadovoljavajuce...

!
    neznam jel pisanje glupih komentara zarazno, ili kaj... Propuh je na travianu duže nego ti...
    prema tome ne lupaj......

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4