Stranica 119 od 219 PrvaPrva ... 1969109117118119120121129169 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,181 do 1,190 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma i542's Avatar
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Ja mislim da ce Dado i Bloom32 osvojit server ( ad calendas Graecas)

Jeste se nesto strucno raspisali po forumu ...da ste toliko strucni u igri, onda ne bi ostajali bez artova kao zadnji njubovi

Sapienti sat.
    Sijem strah i trepet i nakon četiri godine....

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    aha zaboravih na tvoja dvostruka mjerila, vi ste razvalili server, a ovi sad muljaju... dobro da si me podsjetio....
    da..muljaju...em im nije dosta kaj su spojili tri kvadranta protiv farmi i neaktivaca,em im nije dosta kaj su probijali passworde...sad im još nije dosta pa lobiraju acc unutar nucleusa da zabijaju svoj off ma nucleus :cerek::brukica: fakat
    Dadu cesto uhvati selektivni Alzheimer .......Nema veze, glavno je da ON jos uvijek klika sa nama i bit ce svjedok
    pa tu sam,jel sam rekao da odlazim? da nije sainta i dualke odavno bi otišao sa servera...da sam otišao sa servera ne bi vam uzeo posebnu potrošnju tako velika koalicija,a niste moli obraniti 5-6 meta na koje smo poslali offove saint i ja dok nas niste izvidjeli i vidjeli da nema offa doma...plačem cijeli dan od smijeha fakat ste banana hvala vam....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    da..muljaju...em im nije dosta kaj su spojili tri kvadranta protiv farmi i neaktivaca,em im nije dosta kaj su probijali passworde...sad im još nije dosta pa lobiraju acc unutar nucleusa da zabijaju svoj off ma nucleus :cerek::brukica: fakat

pa tu sam,jel sam rekao da odlazim? da nije sainta i dualke odavno bi otišao sa servera...da sam otišao sa servera ne bi vam uzeo posebnu potrošnju tako velika koalicija,a niste moli obraniti 5-6 meta na koje smo poslali offove saint i ja dok nas niste izvidjeli i vidjeli da nema offa doma...plačem cijeli dan od smijeha fakat ste banana hvala vam....
    Ni djed mraz se nebi postidio NAV-a kak dijele sakom i kapom nego dvostruka mjerila sta ti radis na forumu ak ne igras azri
    Uređeno od strane SC KILLER (09.12.13 um 18:17 Uhr)
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Ni djed mraz se nebi postidio NAV-a kak dijele sakom i kapom nego dvostruka mjerila sta ti radis na forumu ak ne igras azri
    a od kada tebi smeta kaj komentiraju oni kaj ne igraju?

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Meni ne znam da je tvojima smetalo kad je dado
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

da samo kaj dado laže-----

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    da samo kaj dado laže-----
    :cerek: dado je danas zdipio posebnu potrošnju navu,znam da to boli hahahhahahahah
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

A sta ako dado ostane bez offa ?

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

A sta ako dado ostane bez offa ?
    pa nis novoga,nebum plakal off je napravio svoje
    cestitke na gadjanju sekunde nakon povratka offa bumo vidli oko podneva jel bu doslo kaj deffa mada sumnjam tako da bu lijep report i puno kilova ood tebe

edit

hvala ti kaj si poslao fejk i sacuvao mi off..savez skupio jedva sest kila deffa uzas....evo obecajem to da tebe necu katat )
    Uređeno od strane dadozg (10.12.13 um 13:59 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Iskreno, dvoumio sam se zbog deffa koji je bio kod gada, a jos vise zbog toga sto ti je do tada trebala biti vec aktivirana posebna potrosnja ...nista, idemo dalje u nove pobjede

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913