Stranica 121 od 219 PrvaPrva ... 2171111119120121122123131171 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,201 do 1,210 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

A Arch se ne fali da ce bit WW bilder .....Nesto se i Dado usutio .....ipak je njima ovo server duhova i ne zele pobjedit, i uzeli su WW selo zato sto ne zele pobjedit ROTFL

Član foruma J.O.B.'s Avatar
    Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    pazite se bopovci mi vas nečemo katat jer nemamo s čim,ali navovci buju
    Ma to mi nije jasno. BoP napada nas (Nucleus) koji im nismo konkurencija umjesto da udare po B3 i NAVu. Oni su najjaca koalicija na srvu, kaj mi Nucleusi, samo popamo. Ja nemam ni 2k offa, samo udaram proslave i cekam kraj srva.

Steta sto nema vise saveza, bilo bi zanimljivije. Sam da mene niko ne dira. Uvijek kad kazem da necu klikat po par sati dode mi neki napad i opet moram biti na browseru umjesto da igram Morrowind na miru.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Ovi decki i cure iz Nucleusa su stvarno jaki na rijecima ......kakvu vi propagandu vodite, i sam bi se Joseph Goebbels postidio kad vidi postove od Archa i Dade .....Cijelo vrijeme vam je NAV trn u oku, ne bi li slucajno BoP krenuo na NAV i B3, pa da onda Nucleus koji kao popa i ne zanima ga ovaj server na kraju prvi digao WW i pobjedio ......Vodite tako bljutavu propagandu protiv NAV-a da to ni pas s maslom ne bi mogao pojesti ....jadno i bijedno :pije kavu::pije kavu:

PS...

J.O.B. ako ti je server dosadan i nezanimljiv, onda zasto se brines kad vidis da dolazi neki napad? Nek ti onda ubiju tih 2k off-a, i miran si do kraja servera, a ako zelis na miru igrat Morrowind, onda obrises acc i miran si
    Uređeno od strane The King (15.12.13 um 19:28 Uhr)

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

E pa bogami, BoP sigurno nece uspjet sagradit WW a drugih saveza nema. Sta da igramo sami protiv sebe? :blink:

btw :goodpost:

:blackeye:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

hahhahhahahahahahha i još jednom hahahhahahahahah
    :cerek: kako me nasmijavaju ovi navovci do jaja ste svaka čast

dajte malo bolje pogledajte stanje ww sela pa onda kokokadičete kokoške jedne...

MI (NUCLEUS) smo rekli da nečemo zidati i nečemo zidati,naši saveznici odlučili zidat selo iz čiste zahebancije jer smo svi svjesni da nemamo šanse i naravno da smo im pomogli skinuti odanost,a pomoći ćemo i ovom sičom od deffa kad već imaju volje....

i dalje stoji procjena:

-NAV&B3 97% šanse za osvajanje servera
    -BoP (jer izgleda da fakat idu sami) 2% šanse
    -Z&U & Nucleus 1% šanse...

aj lepo bok a vi nastavite dalje kokodakati i terati vodu na svoj mlin te naravno okretati pilu naopako tu ste pravi maheri

@King &Doci

jel se sad barem malo osječate glupo kaj ste prvo skočili pa rekli hop :cerek::cerek::brukica:
    Uređeno od strane dadozg (15.12.13 um 19:38 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Pa vodite propagandu da se NAV i B3 zarate sa BoP-om, i tko bi onda profitirao u tom ratu? Kazem vam, vjerujem da kad bi Joseph Goebbels( ministar narodnog prosvjećenja i propagande Trećeg Reicha) slucajno vidio Dadine postove na forum, samo bi mu se naklonio i rekao dadi: Yes, master

Ovakvu propagandu protiv nekog saveza u reziji Dade, Archa, i ostalih clanova NucleusB saveza i njihovih saveznika vjerujem da nije vidio niti jedan travian forum na svijetu ......al Bogu hvala pa vasa prljava propaganda za sada ne pali

Registriran
    Aug 2009

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    -Z&U & Nucleus 1% šanse...
    A dobro sad... :brukica:

Jest da su oni veci, jaci, ima ih vise... al sjecam se prije par godina kad smo mi, HVO, pobijedili PCovce koji su bili 5x jaci od nas. Oni su se medusobno tukli a mi gradili na miru pa na kraju pobijedili.

Samo da ne ratujemo s BoPovcima i imamo dobre sanse. Imamo deffa ko pljeve, ove kaj sittam ne znam vise di da guram deff, nigdje hrane nemaaa

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

@king
    a nisi mi odgovorio jel se osječaš barem malo glupo
    i da ti odgovorim na ovo tvoje brdo gluposti....LOOOOL evo smijem se ko mali perica hvala ti...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od J.O.B. Vidi post
    A dobro sad... :brukica:

Jest da su oni veci, jaci, ima ih vise... al sjecam se prije par godina kad smo mi, HVO, pobijedili PCovce koji su bili 5x jaci od nas. Oni su se medusobno tukli a mi gradili na miru pa na kraju pobijedili.

Samo da ne ratujemo s BoPovcima i imamo dobre sanse. Imamo deffa ko pljeve, ove kaj sittam ne znam vise di da guram deff, nigdje hrane nemaaa

Ako imate toliko deff-a, zasto vam onda tako lako odlaze mali artovi? Netko je tu lud onda...Na jednoj strani skoro pa na dnevnoj bazi ostajete bez artova, a vi tvrdite da imate deffa ko pljeve

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    [/B]

Ako imate toliko deff-a, zasto vam onda tako lako odlaze mali artovi? Netko je tu lud onda...Na jednoj strani skoro pa na dnevnoj bazi ostajete bez artova, a vi tvrdite da imate deffa ko pljeve
    ma nemamo mi nis
    nego nisi mi odgovorio na pitanje hahah

ajde kingicu ...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913