Stranica 124 od 219 PrvaPrva ... 2474114122123124125126134174 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,231 do 1,240 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Svim ljudima dobre volje ,svim forumasima i igracima na svim serverima sve najbolje u 2014 godini,puno zdravlja,ljubavi srece i veselja ............:daje cvijet:
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

svim igračima sretna Nova i sve najbolje!

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

HAHAHAHAHAHAHAHAHA

Veliko hvala Doci i savezu NAV koji mi je uljepšao ovo subotnje jutro,nemrem se prestat smijat

offovi od 40 kila pješaka na suporte u ww fazi to može samo NAV
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Blago budalama...
    Pa im život prođe u sreći i veselju...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od davorblues Vidi post
    Blago budalama...
    Pa im život prođe u sreći i veselju...
    pa Davore nemoj javno govoriti za sebe kako si budala

kaj jel to neka panika kod vas? pa uzet ćete server ipak ste previše toga uložila da bi ga izgubili,ww offovi vam ni ne trebaju za nas će vam biti dovoljna 2 offa da nas izbacite iz utrke :cerek::cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    kaj jel to neka panika kod vas?
    Mislim da je panika kod vas

Mi poslali par fejkića i sim i tam koji napad iz čiste dosade a velika igračina dado odmah pobjegao u novi savez...

Čemu strah dado? Pa jesi plakao da te nitko ne napada? Sad kad ti se malo crveni, odmah su pune gaće?

ROTFL
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post
    Mislim da je panika kod vas

Mi poslali par fejkića i sim i tam koji napad iz čiste dosade a velika igračina dado odmah pobjegao u novi savez...

Čemu strah dado? Pa jesi plakao da te nitko ne napada? Sad kad ti se malo crveni, odmah su pune gaće?

ROTFL
    HAHHHAHAHAHA pa Doci ja NE IGRAM ovaj server tu je dualka koja igra,čemu strah odmah od mene :cerek: toliki strah da ste morali dualki katat suporte koji su btw.već vračeni na staro hahahahahahah

NAV savez koji se usro da će izgubit server od 100 aktivniih acc HAHAHAHAHAHHAHA farmeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

i da hvala tvojim njuberim koji šalju po 123 jedinice u fejk pa smo dobili medalju za deff HAHAHAHHAHAH

MAJKO MILA KOJE FARME I NJUBERI ĆE UZETI SERVER PA SE KASNIJE HVALITI KAK SU NEKOG VRAGA NAPRAVILI U TRAVIANU :cerek:
    Uređeno od strane dadozg (06.01.14 um 00:57 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

zanimljivo da neigras nijedan server na kojem dobijas po tamburi:cerek::cerek::cerek:
    a suporte smo malo preorali tek toliko da ti dualka ima sto klikati posto ti ne igras vise:cerek::cerek:
    Uređeno od strane propuh (06.01.14 um 14:07 Uhr)

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od propuh Vidi post
    zanimljivo da neigras nijedan server na kojem dobijas po tamburi:cerek::cerek::cerek:
    Našla krpa zakrpu.... Sjeti se zašto vi ne igrate s1 ozbiljno pa onda pričaj ovako

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od propuh Vidi post
    a suporte smo malo preorali tek toliko da ti dualka ima sto klikati posto ti ne igras vise:cerek::cerek:
    a di sam ja dobio po tamburi? ako je tebi tamburanje katanje par suportica onda si fakat propuh

s4 se zahebavamo i necemo pobrisati iz principa da vas drzimo malo u neizvjesnosti jer smo vas ipak natjerali da spojite tri kvadranta u strahu od nas hahahah

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913