Stranica 146 od 219 PrvaPrva ... 4696136144145146147148156196 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,451 do 1,460 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

a ko je rekao da ga igram
    poraz? hahahahahahaha pa jos nisu farme osvojile server mada koliko su ulozile bilo bi cudo da ga izgube
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Feb 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    a ko je rekao da ga igram
    poraz? hahahahahahaha pa jos nisu farme osvojile server mada koliko su ulozile bilo bi cudo da ga izgube
    Ne znam ja tko onda igra na Zdravkecu ako ne ti :S

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SPEC Vidi post
    Ne znam ja tko onda igra na Zdravkecu ako ne ti :S
    Nina ja sam samo dezurno smetalo koje se spoji jednom-dvaput dnevno da vidi kaj ima...

Da nema Nine i Sainta odavno nebi ni Zdravka bilo jer sam odlucio odavno da ne vrijedi bacat pare na ovom serveru duhova
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Ja najvise cekam novi post od " FlashNews" :cerek::cerek:

Mozda bi mogao upotrijebit ove brojke u svom osvrtu na "Situaciju na već čuvenom serveru duhova, multića i mutivoda, širem krugu igrača Traviana poznatog kao S4"

5405 falangi
    20650 mačeva
    131 izviđač
    5034 gromova
    208 druida
    1550 heduana
    2013 ovce
    355 kata

Naši suparnici nisu mirovali, te su iz starih natarskih ruševina izvukli jedan stari nacrt i stvorili dva nova supertajna oružja koja u obrani ruši sve pred sobom - SUPERMAČ i SUPERGROM

Uz pravilan raspored ( 9670+4534+2000+1660+1500+500+1620+1400+1500+1300 ) ova dva supertajna oruzja ruse sve napadacke jedinice pred sobom i ostavljaju napadaca u teskom psihickom stanju i nevjerici :cerek:

http://travian-reports.net/hr/report/4982402dd9e :cerek::cerek:

Ovaj put u prilogu ima i neke foto-dokumentacije, toliko do slijedećeg javljanja.

http://travian-reports.net/hr/report/49820473ac7

Zivio Nucleus :pivo::pivo:
    Uređeno od strane The King (02.02.14 um 23:42 Uhr)

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Ja tebe nisam nista razumjela,ciji to off i kamo se zakucao?
    A vidim da ti gospodin novinar postao idol kad ga citiras:cerek:
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ja mislim da se hvali sa ubijenim offom neaktivnom igracu,pricrkali da pocrveni i posivi pa hrabro krenuli u napad hahaha i jos se s time hvali :brukica:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Zanimljivo opravdanje za nesposobnost tih igrača ...ipak sam mislio da ces smislit nesto bolje :pije kavu:

Kad se kod vas nesto dogodi, odmah je to neaktivan igrac ( "Ustvari mijenjao je boju, Ustvari bio je žut,zelenkaste boje, Povremeno ), a kad vi nesto napravite u NAV-u onda je to vasa sposobnost ...kako da ne :brukica:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

jure1 je van saveza ako se ne varam neaktivan i farma,a ima i analyzer na kojem se sve vidi...da,imate spiju kod nas i javlja marljivo nase semaforceke,stvar logike znali ste da jure ima off,cim je pozutio moralo se iskoristiti kao sto bi i ja iskoristio neaktivnost kod vas da igram ovaj smijeh od servera ....toliko o tome...na serveru od 35 aktivnih acc bas bi moji izbacili aktivan acc...i dok je jure bio tu ako se ne varam zaustavljeno je par offova kod njega....

ja odoh,a ti dalje se gledaj u ogledalo i busaj u prsa na ovom serveru duhova buahahahahh

Član foruma FlashNews's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Najnovije vijesti u svijetu Traviana:

Trenutačna situacija na već čuvenom serveru duhova, multića i mutivoda, širem krugu igrača Traviana poznatog kao S4, se mijenja kao i vrijeme, uz veoma neobične poteze suprotstavljenih strana:

Uz oštar demanti redakcija odbija insinuacije igrača koji očigledno navija za suprotni tabor, uz to i veoma neozbiljno izvještava o događajima u koje nema širi uvid:
    Citat Citat od The King Vidi post
    Ja najvise cekam novi post od " FlashNews" :cerek::cerek:
    ...
    Mozda bi mogao upotrijebit ove brojke u svom osvrtu na "Situaciju na već čuvenom serveru duhova, multića i mutivoda, širem krugu igrača Traviana poznatog kao S4"
    ...
    Zivio Nucleus :pivo::pivo:
    Da se nalazi u vođstvu svog saveza i da je bolje upoznat sa situacijom, znao bi da je razvijena potpuno nova sensation-alna i maxim-alna strategija pritajene suradnje dva naoko suprotstavljena tabora, i to u samo nekoliko koraka:

1. Prvi izbace neaktivnog igrača.
    2. Drugi nakon detaljnog izviđanja pobiju vojsku po selima.
    3. Prvi sada bez gubitaka mogu da farmaju ta sela.
    4. Nakon toga drugi preuzmu jedno od tih sela.
    5. Prvi pobiju deff i skataju to selo.
    6. Svi su sretni jer imaju logove kojima mogu da se hvale.

Naši suparnici nisu mirovali, te su iz starih natarskih ruševina izvukli jedan stari nacrt i stvorili dva nova supertajna oružja koja u obrani ruši sve pred sobom - SUPERMAČ i SUPERGROM
    Na žalost redakcije, ovaj igrač (koji se bezuspješno trudi da postane pravi novinar) je krivo informiran, jer novo supertajno oružje jeste pronađeno, ali se ne radi ni o mačevima ni o gromovima, već je u pitanju jedna naizgled nemoguća kombinacija "ofanzivnog deff-a" (falange+kate), koji ruši sve pred sobom a košta veoma malo, jedino što zahtijeva prethodno čišćenje sela od vojske, kao što se može vidjeti u logovima "nuliranja" trećeg sela ovih dana:
    http://travian-reports.net/hr/report...a2,49959222e86

Toliko do slijedećeg javljanja.
    Uređeno od strane FlashNews (08.02.14 um 17:42 Uhr)
    Calamus gladio fortior

silver.surfer (HRX), silver_surfer (HRX,S5), asterix.ns (S1,S4,S5), fallen.one (S3,TX2,PTR,Finals)...

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Nema Dade,nema ni spama na forumu
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5