Stranica 167 od 219 PrvaPrva ... 67117157165166167168169177217 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,661 do 1,670 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    Ahaahaha super si ti a ja se tucem u glavu zasto se ne drzim one Do not feed the Troll
    Eto budem od sada smijesni.Uzivaj ti meni i dodji nas jos koji put nasmijat patkicama...

Lp
    :cerek::cerek::cerek:

Prvo recite ovome svojemu da mi nešt takvog napiše na skype

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Frka panika hihihi kako god zavrsilo nav se opet dobrano pos**o ovaj server
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Covjece nema me par sati i vec ste uspjeli dogovorit suradnju s Bopom,pa kako vas nije sram ROTFL

Dragi moj unkowne neznam jel bi ti se smijala ili te zalila onaj print sto si ti napisao nebi proslo ni kod moje kceri od 8 god vjeruj mi,kad mi das ime toga takozvanog lika onda mi se javi, a do tada molim te suti jer nemas pojma o cemu pricas. Ili je stvar mozda u tome da B3 zali sto je potpisao sa Navom pa sad cili-mili,ajmo zavadit sve sa svima,prije bi rekla da je to u pitanju jer pomojim informacijama B3 se ne pita nista,oni su tu samo da salju off,deff,hranu i kud nav okom oni skokom,isto znas pouzdana informacija samo ja neznam slikat
    Eto prije nek me prozovete ja sa bopom nemam apsolutno nista,ja samo znam isto iz pouzdanih izvora da je bop dobio plan pod uvjetom da rusi Z&U prije 50setog lvla cuda,a zasto to bop nije uradio to cete morat njih pitat..................
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Covjece nema me par sati i vec ste uspjeli dogovorit suradnju s Bopom,pa kako vas nije sram ROTFL

Dragi moj unkowne neznam jel bi ti se smijala ili te zalila onaj print sto si ti napisao nebi proslo ni kod moje kceri od 8 god vjeruj mi,kad mi das ime toga takozvanog lika onda mi se javi, a do tada molim te suti jer nemas pojma o cemu pricas. Ili je stvar mozda u tome da B3 zali sto je potpisao sa Navom pa sad cili-mili,ajmo zavadit sve sa svima,prije bi rekla da je to u pitanju jer pomojim informacijama B3 se ne pita nista,oni su tu samo da salju off,deff,hranu i kud nav okom oni skokom,isto znas pouzdana informacija samo ja neznam slikat
    Eto prije nek me prozovete ja sa bopom nemam apsolutno nista,ja samo znam isto iz pouzdanih izvora da je bop dobio plan pod uvjetom da rusi Z&U prije 50setog lvla cuda,a zasto to bop nije uradio to cete morat njih pitat..................

Sve žečći postovi danas,ocito kakav server ide kraju svi sve znaju,a netko ništa.
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Sve žečći postovi danas,ocito kakav server ide kraju svi sve znaju,a netko ništa.
    hahaha
    pa ja nemogu vjerovat da ti nis neznas, druzis se sa krivim ljudima ocito
    da imas kakvog dobrog lika na skyp ko unkown znao bi svasta
    nego ovo gore navedeno sam sve cula na skyp od nekog lika s kojim se unkown druzi
    pa eto da i ja prenesem rekla kazala clown
    Uređeno od strane Bloom_32 (07.03.14 um 18:46 Uhr)
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Frka panika hihihi kako god zavrsilo nav se opet dobrano pos**o ovaj server
    Sve mi ovo zvuci poznato sa s1 nemamo nista sa njima samo se medusobno deffamo :cerek:
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Nov 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post

Draga Bloom,

ponovit cu ti jos jednom, ako nesto neznas, ne spominji B3.

Nikada nisam, niti cu ikada pozaliti sto sam potpisala s NAVom. Ja se svoje rijeci drzim.

Stvarno Bloom, ti znas dal ja pricam s NAVom?

Dati saveznicima off, deff, hranu, resse ne znaci bit neciji potrcko. Ako tebi to znaci bit potrcko, onda zaista nemam rijeci.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Nisi pozalila,a izgubit cete dobiven server ako ne katate saveznika :cerek: ?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od MissB Vidi post
    Draga Bloom,

ponovit cu ti jos jednom, ako nesto neznas, ne spominji B3.

Nikada nisam, niti cu ikada pozaliti sto sam potpisala s NAVom. Ja se svoje rijeci drzim.

Stvarno Bloom, ti znas dal ja pricam s NAVom?

Dati saveznicima off, deff, hranu, resse ne znaci bit neciji potrcko. Ako tebi to znaci bit potrcko, onda zaista nemam rijeci.
    Draga miss B,
    ja sam samo prenesla sto sam cula da je unknown izjavio na skype,a izjavio je da je b3 pozalio sto je potpisao sa navom onog trena kad su bopu dali plan,i da je cak hitman99 htio zbog toga napustit savez(to bi ti trebala najbolje znat jel tako il nije) ali ste ga nekako privoljeli da ostane.....
    e sad tko tu najvise zali ja neznam,ali ako taj doticni moze ovdje postat razgovor sam sa sobom mogu i ja pisat isto tako sto sam cula,tako da MIss nemoj to shvacat osobno bas, nisi ti jedina koja vodi B3 savez....
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma FlashNews's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Najnovije vijesti u svijetu Traviana:

Strasti su toliko uzavrele na već čuvenom serveru duhova, multića i mutivoda, širem krugu igrača Traviana poznatog kao S4, tako da su uvrede i prijetnje prešle i na lični nivo:
    Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Ajde vec ako spominjes moj savez,i da ti znas protiv koga sam se ja okrenuo,onda ostavi samo i svoj nick iz igre. I zamolio bih te da me zaobidjes sljedeci puta u svojim postovima.
    Redakcija se ovim putem izvinjava svima onima koji ne mogu još uvijek da podnesu tužnu istinu da će dobitna kombinacija ipak biti viđena iz ptičije perspektive, a da naziv "JAJARE!" ostavlja neprimjeren dojam među poznavaocima igre i jezičkih finesa:
    JAJARA = lopuža najniže vrste, krade jaja, ali ne ispod kvočke (pošto nisu za jelo), nego sluša gdje će kokoš da zakokodače pa trči tamo da ukrade.
    Radi zaštite novinarskih sloboda redakcija se obratila centrali u Briselu, tako da primjerena reakcija nadležnih organa neće izostati u najskorije vrijeme.

Toliko do slijedećeg javljanja.
    Calamus gladio fortior

silver.surfer (HRX), silver_surfer (HRX,S5), asterix.ns (S1,S4,S5), fallen.one (S3,TX2,PTR,Finals)...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913