Stranica 168 od 219 PrvaPrva ... 68118158166167168169170178218 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,671 do 1,680 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Nov 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Draga miss B,
    ja sam samo prenesla sto sam cula da je unknown izjavio na skype,a izjavio je da je b3 pozalio sto je potpisao sa navom onog trena kad su bopu dali plan,i da je cak hitman99 htio zbog toga napustit savez(to bi ti trebala najbolje znat jel tako il nije) ali ste ga nekako privoljeli da ostane.....
    e sad tko tu najvise zali ja neznam,ali ako taj doticni moze ovdje postat razgovor sam sa sobom mogu i ja pisat isto tako sto sam cula,tako da MIss nemoj to shvacat osobno bas, nisi ti jedina koja vodi B3 savez....
    Bloom, on je postao svoj razgovor, koji meni nimalo ne zanima. Ti si se onda uhvatila mene i mog saveza, a nitko od nas ti jednu rijec nije rekao.
    Nemas nikakvu obranu za ono sto je netko rekao, pa si se odlucila pisat o nama.

Hitmana ja znam i predobro ga znam. Budi bez brige. Ako ce htjet, sam ce ti se javit tu.

Buduci da se ja tvog savezica ne primam u postovima na forumu, molim te da se ni ti mog.

Ovo prelazi granice dobrog ukusa.

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od MissB Vidi post
    Bloom, on je postao svoj razgovor, koji meni nimalo ne zanima. Ti si se onda uhvatila mene i mog saveza, a nitko od nas ti jednu rijec nije rekao.
    Nemas nikakvu obranu za ono sto je netko rekao, pa si se odlucila pisat o nama.

Hitmana ja znam i predobro ga znam. Budi bez brige. Ako ce htjet, sam ce ti se javit tu.

Buduci da se ja tvog savezica ne primam u postovima na forumu, molim te da se ni ti mog.

Ovo prelazi granice dobrog ukusa.
    ali zanima mene jer je tu nasvrljao nesto sto nema veze sa vezom,a istodobno sa drugim ljudima govori o vama,ali ja mislim da je shvatio da je zas...o stvar pa prije nego se to otkrije je htio paznju skrenut na nesto drugo...
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Nov 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    ali zanima mene jer je tu nasvrljao nesto sto nema veze sa vezom,a istodobno sa drugim ljudima govori o vama,ali ja mislim da je shvatio da je zas...o stvar pa prije nego se to otkrije je htio paznju skrenut na nesto drugo...
    Pa ako te zanima, onda pricaj s njim, stavljaj njegovo ime u post, a ne ime mog saveza.

Ovo je preslo granice, stvarno. Cijeli ovaj travian se sveo na doslovno mogu reci "tko ce koga vise poniziti". Tu nema price o tome kako je ko sta napravio, nego tko je sta rekao. Ko babe na placu!

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Pa ako te zanima, onda pricaj s njim, stavljaj njegovo ime u post, a ne ime mog saveza.

Ovo je preslo granice, stvarno. Cijeli ovaj travian se sveo na doslovno mogu reci "tko ce koga vise poniziti". Tu nema price o tome kako je ko sta napravio, nego tko je sta rekao. Ko babe na placu!
    :101010:
    opušteno, NAV

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od ilakovac7 Vidi post
    :101010:
    Naso se pravi ko ce desetke davat na taj post :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

dado je oduvijek i bio na ovome forumu kao baba i to ne jedna nego autobus baba
    sto se dobro vidi i po broju postova jer covjek pola dana komentira sve servere hr.domene a neigra nijedan jer je u penziji(ili mozda nije):cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Propuh pa cestitaj mi onda dan zena ak sam takva baba
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Nisi pozalila,a izgubit cete dobiven server ako ne katate saveznika :cerek: ?
    Pokrij se ušima i štrikaj tako dugo dok ne otvoriš acc koji misliš igrat. Stvarno si ko autobus baba.
    NAV i BoP nisu saveznici, a ni B3 i BoP nisu, a dal su Nucleus i BoP pitanje je sad
    Da nemate ništa ispod stola nebi Bloom tako lako puštala BoP da diže i tipkala po forumu.

http://prntscr.com/2yxmlnhttp://prntscr.com/2yxmln

eto to je 3. izviđanje od strane BoPa, samo da dobijem napad pa ću ga postat.

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od unknown969 Vidi post
    Pokrij se ušima i štrikaj tako dugo dok ne otvoriš acc koji misliš igrat. Stvarno si ko autobus baba.
    NAV i BoP nisu saveznici, a ni B3 i BoP nisu, a dal su Nucleus i BoP pitanje je sad
    Da nemate ništa ispod stola nebi Bloom tako lako puštala BoP da diže i tipkala po forumu.

http://prntscr.com/2yxmlnhttp://prntscr.com/2yxmln

eto to je 3. izviđanje od strane BoPa, samo da dobijem napad pa ću ga postat.
    Oooo evo nas omiljeni nebitni troll
    Nucleus i BoP nisu saveznici,a ni Z&U i BoP nisu saveznici,a dal su NAV i BoP pitanje je sad
    Da nemate ništa ispod stola nebi NAV tako lako pustio BoP da diže i nebitnoga da trolla po forumu.

http://prntscr.com/2yxpod
    Da mi onako iz dosade izvidjamo saveznike
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    Oooo evo nas omiljeni nebitni troll
    Nucleus i BoP nisu saveznici,a ni Z&U i BoP nisu saveznici,a dal su NAV i BoP pitanje je sad
    Da nemate ništa ispod stola nebi NAV tako lako pustio BoP da diže i nebitnoga da trolla po forumu.

http://prntscr.com/2yxpod
    Da mi onako iz dosade izvidjamo saveznike
    Dakle misterija je riješena. Sad je pitanje zašto Bloom ne želi uzet server nego ga prepušta BoPu?

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913