Stranica 174 od 219 PrvaPrva ... 74124164172173174175176184 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,731 do 1,740 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Kad kreće snimanje filma?
    Cekaj kraj servera bit ce jos materijala
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Cekaj kraj servera bit ce jos materijala
    U tom bi ti filmu dobio ulogu šaptača ili pljeskača,to su oni sta ne glume u filmu,nemaju nikakve veze sa filmom,a samo pomažu glumcima i upućuju kritike,a san im je postati glumcem
    Baš uloga za tebe,ne igraš niti jedan server,odustajes po 5 puta tokom servera,pa opet igraš,a sto uradis,nista,veliku nulu :sjekiraš:
    Tj uradiš,napišeš po sto postova u temi,da bar kliknes ikad igdje ista koliko si na forumu,covjek ti A nebi rekao
    Al dzaba tebi pričati,ako dosada nisi naučio :banned:

Ajde sada,trgovce na put i direkt pravac bloomin ww,pricaju da imate cak 300 k defa kući
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

:cerek:

Si gledao film vodonosa? E to je uloga za tebe
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

:cerek:

Si gledao film vodonosa? E to je uloga za tebe
    Neznam ja tko suporta koga zitom,nek ti potvrde ww graditelji dal saljem ikom zito
    A cuo sam kod tebe hrane u izobilju,mora da te Bloomić obožava,čak sam cuo i da ti tepa,evo moga dade malega,evo meni hrane,biti cu velika poput dade
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    U tom bi ti filmu dobio ulogu šaptača ili pljeskača,to su oni sta ne glume u filmu,nemaju nikakve veze sa filmom,a samo pomažu glumcima i upućuju kritike,a san im je postati glumcem
    Baš uloga za tebe,ne igraš niti jedan server,odustajes po 5 puta tokom servera,pa opet igraš,a sto uradis,nista,veliku nulu :sjekiraš:
    Tj uradiš,napišeš po sto postova u temi,da bar kliknes ikad igdje ista koliko si na forumu,covjek ti A nebi rekao
    Al dzaba tebi pričati,ako dosada nisi naučio :banned:

Ajde sada,trgovce na put i direkt pravac bloomin ww,pricaju da imate cak 300 k defa kući
    :goodpost::goodpost::goodpost:

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Neznam ja tko suporta koga zitom,nek ti potvrde ww graditelji dal saljem ikom zito
    A cuo sam kod tebe hrane u izobilju,mora da te Bloomić obožava,čak sam cuo i da ti tepa,evo moga dade malega,evo meni hrane,biti cu velika poput dade
    Ajde ja bi te zamolila da me zaobidjes u svom iducem postu OK
    Bloom ima hrane i vise nego dovoljno u svim selima tako da ne brines za to...
    I Leo nemoj da promijenim misljenje koje sam stekla da si ok covjek bez obzira na sva prepucavanja koja vodis tu po forumu.Jedino ako se mozes toliko pretvarati onda svaka cast jer ja znam dvojicu tebe onoga sa skypa i ovoga na forumu jedan je lazan,meni osobno bi bilo drago da je lazan ovaj s foruma nego onaj s skypa
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

A kaj se i ti obazires na njegovo trabunjanje nek mlati praznu slamu tak i tak to je jedino kaj zna i moze...

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Ajde ja bi te zamolila da me zaobidjes u svom iducem postu OK
    Bloom ima hrane i vise nego dovoljno u svim selima tako da ne brines za to...
    I Leo nemoj da promijenim misljenje koje sam stekla da si ok covjek bez obzira na sva prepucavanja koja vodis tu po forumu.Jedino ako se mozes toliko pretvarati onda svaka cast jer ja znam dvojicu tebe onoga sa skypa i ovoga na forumu jedan je lazan,meni osobno bi bilo drago da je lazan ovaj s foruma nego onaj s skypa

Ajme Bloom,pa sta te toliko pogodilo?
    Pa sta nije činjenica da imas 300 k defa u ww selu?
    Sta nije cinjenica da ti dado šalje hranu sad kad nema ofa?
    Opusti se Sta nisam oke covjek ako se jedini tu suprostavim trolanju od dade?
    A kaj se i ti obazires na njegovo trabunjanje nek mlati praznu slamu tak i tak to je jedino kaj zna i moze...
    Javio se pravi,po ko zna koji puta ti ponavljam,kad pokazes znanje,a ti reci necu,do tada jedino kaj znas je glumiti tu velicinu a nitko si
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Bla bla bla....

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

jeste cinjenica je i ne bjezim od toga,cinjenica je isto tako da mi se salje hrana sa acca Zdravko,a ti se suprotstavljaj njemu koliko hoces ali ne preko mene.Moje osobno misljenje o Dadi je uvelike pozitivno i to je cinjenica i isto ne bjezim od toga,a sad isto je cinjenica da je Dado srusio 26lvla Navovog ww-a sa offom kakav jos nije pokazan na ovom serveru,vjerovatno bi i ti imao takav da ga nisi izgubio prekonekoliko puta,Acc Zdravko je cistio ww selo,acc zdravko je cistio planove pa tako da mislim da je Dado pokazao puno toga na serveru bilo to nekom krivo il drago
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359