Stranica 175 od 219 PrvaPrva ... 75125165173174175176177185 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,741 do 1,750 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    jeste cinjenica je i ne bjezim od toga,cinjenica je isto tako da mi se salje hrana sa acca Zdravko,a ti se suprotstavljaj njemu koliko hoces ali ne preko mene.Moje osobno misljenje o Dadi je uvelike pozitivno i to je cinjenica i isto ne bjezim od toga,a sad isto je cinjenica da je Dado srusio 26lvla Navovog ww-a sa offom kakav jos nije pokazan na ovom serveru,vjerovatno bi i ti imao takav da ga nisi izgubio prekonekoliko puta,Acc Zdravko je cistio ww selo,acc zdravko je cistio planove pa tako da mislim da je Dado pokazao puno toga na serveru bilo to nekom krivo il drago
    Sve to stoji, al zaboravljaš da dado ne igra hr4, bar je tak rekao. Ili možda igra aktivno?

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od unknown969 Vidi post
    Sve to stoji, al zaboravljaš da dado ne igra hr4, bar je tak rekao. Ili možda igra aktivno?
    acc je uvijek aktivan a sad tko je na njemu to ces ipak morat pitat nekog drugog
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

acc je uvijek aktivan a sad tko je na njemu to ces ipak morat pitat nekog drugog
    Dado se više puta izjasnio da ne igra, cuo sam i od ekipe iz nucleusa da je samo turista na accu zdravko.
    Znaci dado nije napravio nista ovaj server samo tipka po forumu i mlati praznu slamu ko zadnja baba

:cerek::cerek::brukica:

Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Dado se više puta izjasnio da ne igra, cuo sam i od ekipe iz nucleusa da je samo turista na accu zdravko.
    Znaci dado nije napravio nista ovaj server samo tipka po forumu i mlati praznu slamu ko zadnja baba

Ne,nisi cuo od ekipe,cuo si samo od jedne osobe iz nucleusa,a kako znas da nisi cuo neistinitu pricu,a ako si ti osobno cuo onda znamo tko si,a ako si cuo da je neko u navu cuo, onda se predstavljas za krivu osobu............
    Ja cu ti reci tko je cuo,cuo je Sensation a sada ako ti nisi on ,onda te moze bit sram sto se predstavljas kao on:brukica:
    premda moje osobno misljenje je da sens nebi tako nisko pao da blebece po forumu kao ti
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Baba te obukla ujutro...ja sam podigao acc,podigao savez zajedno sa saintom kojeg ste se tako ukakili da ste spojili tri kvadranta,maznuo vam veliku potrosnju,Nina je napravila ww off i svaka joj cast kao i saingu kaj su izdrzali na ovom serveru duhova..a ti samo laprdas na forumu ..laprdalo...bok
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Ma jel moguce Sens da si to ti?????? :cerek:
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Pobjego nam unknown sad razmislja jel je on sens il nije :cerek:
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

jeste cinjenica je i ne bjezim od toga,cinjenica je isto tako da mi se salje hrana sa acca Zdravko,a ti se suprotstavljaj njemu koliko hoces ali ne preko mene.Moje osobno misljenje o Dadi je uvelike pozitivno i to je cinjenica i isto ne bjezim od toga,a sad isto je cinjenica da je Dado srusio 26lvla Navovog ww-a sa offom kakav jos nije pokazan na ovom serveru,vjerovatno bi i ti imao takav da ga nisi izgubio prekonekoliko puta,Acc Zdravko je cistio ww selo,acc zdravko je cistio planove pa tako da mislim da je Dado pokazao puno toga na serveru bilo to nekom krivo il drago
    Eto,iz postovanja prema tebi nebudem te više spominjao na forumu
    A čuj,imao bih da,da sam kao i Dado otel 1 art, i ocistil jedan plan,i nista drugo uradil,al nikad nisam bio kliker za log,vec da se zabavim,pobijem šta više i naposljetku off je tu da se troši,a ne da se slika,a vjerujem da ima ekipe sta ce izbaciti i lijepse i veće i jače ofove.
    I razlika izmedju mene i tebe je,sta ti igras sada sa dadom i nesmijes reci protiv njega nista,dok ja svima kazem sta mislim u facu pa se misli.
    Zelim ti lijep pozdrav i ugodan dan.
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Ti si pobrkao loncice....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma straki's Avatar
    Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

sramota, koristiti sto raznih imena accova , pa na forumu imati još neko drugo...
    ja sam ja na svakom serveru, tako i bloom, bar koliko je ja poznam,to bi bilo pošteno od svih vas da se
    uvijek i svagdje isto predstavite :tough: ajmo, tko je tu tko ?? :cowboy:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4