Stranica 176 od 219 PrvaPrva ... 76126166174175176177178186 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,751 do 1,760 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

To ti ovi veliki ratnici skrivaju tipa moa...pola servera je bio skriven i tu vrijedjao na RL bazi,a sad kad je podigao svoj accic i nema vise offova na serveru stavio potpis :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    To ti ovi veliki ratnici skrivaju tipa moa...pola servera je bio skriven i tu vrijedjao na RL bazi,a sad kad je podigao svoj accic i nema vise offova na serveru stavio potpis :cerek:
    Živi u uvjerenju da je tako ako ti je lakše. ))
    Kazem ti strah i trepet si
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Živi u uvjerenju da je tako ako ti je lakše. ))
    Kazem ti strah i trepet si
    Ma jok nema veceg trepeta od tebe o veliki ratnice protiv neaktivaca :cerek:

Vidis ima mala razlika izmedju mene i tebe ja nikad nisam nikog gnjusno vrijedjao na RL bazi

a sad odi brzo slikaj si sela i offic stavljaj u arhivu da mozes jednog dana gledat i diviti se sebi ahahhhhh
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Vidis ima mala razlika izmedju mene i tebe ja nikad nisam nikog gnjusno vrijedjao na RL bazi

a sad odi brzo slikaj si sela i offic stavljaj u arhivu da mozes jednog dana gledat i diviti se sebi ahahhhhh
    Boze dragi,hahahahhahahahhahahahahaahhahahahahaha,LOL!
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Maknimo na stranu ovog poluigraca i trollera...

mene vise zanima kaj buju b3/nav katai saveznike ili im pustili pobjedu :brukica:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

mene vise zanima kaj buju b3/nav katai saveznike ili im pustili pobjedu :brukica:

Netreba te to zanimati,kad ne klikaš server
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Ne moras se stiditi, priznaj da mu zavidis... On barem ima nesto za slikati, ah da imas i ti, sorry... 5000 postova jbt Kad bi ti staz sa foruma prenijeli u radnu knjizicu ja msm da bi sada vec penziju primao
    Pričati će se jednom svašta boljima se teško prašta

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Ne,nisi cuo od ekipe,cuo si samo od jedne osobe iz nucleusa,a kako znas da nisi cuo neistinitu pricu,a ako si ti osobno cuo onda znamo tko si,a ako si cuo da je neko u navu cuo, onda se predstavljas za krivu osobu............
    Ja cu ti reci tko je cuo,cuo je Sensation a sada ako ti nisi on ,onda te moze bit sram sto se predstavljas kao on:brukica:
    premda moje osobno misljenje je da sens nebi tako nisko pao da blebece po forumu kao ti
    gdje si ti pročitala da sam se predstavio? vidio sam print :S

Pobjego nam unknown sad razmislja jel je on sens il nije :cerek:
    Imam ja život, bez brige, ne visim na forumu da čekam kad bude ko kaj napisal da blebecem bezveze ko pojedinci.

a kak dugo si se ti skrivao da klikas tu i tamo na accu zdravko?

imas ti nekakvih problema ili kako da ti objasnim da NAV nema nist s BoPom, a pogotovo ne B3.

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Onda nisi osobno cuo kako si izjavio,jos u jednoj lazi smo te uhvatili :brukica:
    A vidi se iz prilozenog kako nemate nista sa Bopom,em ste im dali planove,em ih necete napast
    a ti si se nablebetao punooooo vise od svih pojedinaca,a nevidim zasto bi tebi pokazali taj print kad i sam sens kaze da nema pojma tko si ti :cerek:
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Onda nisi osobno cuo kako si izjavio,jos u jednoj lazi smo te uhvatili :brukica:
    A vidi se iz prilozenog kako nemate nista sa Bopom,em ste im dali planove,em ih necete napast
    a ti si se nablebetao punooooo vise od svih pojedinaca,a nevidim zasto bi tebi pokazali taj print kad i sam sens kaze da nema pojma tko si ti :cerek:
    Nisu meni pokazali bilo na sobi NAVa, Da saveznici smo NAV/B3 i BOP zato je Herbludi katao Mora Biti T-32
    Odi premještat plan ako nemaš nešt pametno za napisat

edit: ja sam ti ko zoro, niko nezna tko sam

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4