Stranica 178 od 219 PrvaPrva ... 78128168176177178179180188 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,771 do 1,780 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Vidjet cemo kroz koji dan jel ti krivo pise 8)
    Ja sam uvijek u pravu
    opušteno, NAV

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

Aha,al mora bit nije napala herbludija ko zna mozda je to i dogovoren fajt da se oci svima zamazu
    a plan,pa njega sam vec premjestila,sto nisi primjetio,izgleda da si i ti samo turista u svom savezu
    Eto vidiš kak si bistra, čekamo da Bop digne na 99 i kad se klikne 100ti lvl. onda ćemo potpisat savezništvo i napravit saveze NAVjeBoPBoPjeNAV i tako ćemo ispunit san dadi da može seruckat do kraja svog života kako smo mi MEGAkoalicija.

Nemam više živaca za ovo. Ugodan ostatak igre i sretno svima s dizanjem WWa i premještanjem planova

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od unknown969 Vidi post
    Eto vidiš kak si bistra, čekamo da Bop digne na 99 i kad se klikne 100ti lvl. onda ćemo potpisat savezništvo i napravit saveze NAVjeBoPBoPjeNAV i tako ćemo ispunit san dadi da može seruckat do kraja svog života kako smo mi MEGAkoalicija.

Nemam više živaca za ovo. Ugodan ostatak igre i sretno svima s dizanjem WWa i premještanjem planova
    hahahaahah ti nemas zivaca hahahaahahah
    pa tko se prvi pojavio s tvrdnjom da su Bop i Nucleus skupa,a sad kad je bacena kontra ti vise nemas zivaca,o jadno moje malo popi jedan normabel i sve ce bit u redu :cerek:
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

hahahaahah ti nemas zivaca hahahaahahah
    pa tko se prvi pojavio s tvrdnjom da su Bop i Nucleus skupa,a sad kad je bacena kontra ti vise nemas zivaca,o jadno moje malo popi jedan normabel i sve ce bit u redu :cerek:
    Mislim da mu njemu treba nest jace on je ko rudlavi ali bitno je da se prica
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma straki's Avatar
    Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

ma nemate pojma, BLOOM je glavna tu na hr4, vi ostali samo prašinu skupljate,prašinari jedni
    to, i to sam rekao, i ako vam nepaše, možete me skatat na nulu na hr4, al to je istina =BLOOM je No1=:fajter:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Nav/b3/jajare su otvorili novi neki nacin igre...naime oni NISU sa bopom,ali su im dali velikodusno dva plana za gradnju :cerek: :brukica:

Pametnom dosta....

tocka!
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma FlashNews's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Najnovije vijesti u svijetu Traviana:

Trenutačna situacija na već čuvenom serveru duhova, multića i mutivoda, širem krugu igrača Traviana poznatog kao S4, je kao i obično veoma neobična, atmosfera na forumu je daleko burnija nego na samom serveru. U vezi raznoraznih tvrdnji svih (ne)umiješanih strana o sklanjanju planova, redakcija je došla do zanimljive informacije da jedino BoP još nije imao napade na planove i morao iste da premiješta, što govori o genijalnosti master-plana rukovodstva NAV-a o preuzimanju vođstva (po dogovoru) nakon što prestignu suparnike.

12.03b.jpg

Kao ilustracija navedenog, eto trenutačnih lokacija planova, sa crvenom bojom su markirani oni koji su premiještani tokom prethodnih sedam dana:
    BoP
    PH03 ‎(-33‬‬|3‬‬); REQUIEM ‎(-39‬‬|-22‬‬)‬‎

Z & S
    Eleonora ‎(41‬‬|-9‬‬)‬‎; 13 Minolovac pg ‎(111‬‬|-65‬‬)

B3
    5) Afera Lignja ‎(-51‬‬|37‬‬)‬‎; 10. Scared Of Girls (-51‬‬|34‬‬)‬‎; best.... ‎(-44‬‬|36‬‬); 02. BDSM = (-49‬‬|33‬‬)

NAV
    12=The Tempest ‎(146‬‬|44‬‬)‬‎; ANTEMON #07 (3‬‬|56‬‬); zemun 4 ‎(43‬‬|39‬‬); 02. Roži ‎(42‬‬|108‬‬); 010 Tratincica ‎(38‬‬|22‬‬)‬‎
    12.03a.jpg

Toliko do slijedećeg javljanja.
    Uređeno od strane FlashNews (12.03.14 um 10:32 Uhr)
    Calamus gladio fortior

silver.surfer (HRX), silver_surfer (HRX,S5), asterix.ns (S1,S4,S5), fallen.one (S3,TX2,PTR,Finals)...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Meni je jako zanimljiva situacija da vi dva plana ne mozete obraniti, vec ih stalno selite, pa se dogodilo to da ste sa prvog mjesta pali na trece mjesto u gradnji WW, a Dado se tu toliko hvalio kako je bas ON srusio Nav-u WW za 23 lv. i unazadio Nav za 4-5 zidanja(acc Zdravko jest srusio Ww, ali zasluge za to bi trebale ici nekom drugom, a ne Dadi) .....a sto se tice planova i davanja istih Bop-u.....pa recimo to ovako....da Nuclues i Z&U koalicija slucajno nije uzela plan, sigurno ne bi ostali bez istih i mogucnosti gradnje WW-a
    Uređeno od strane The King (12.03.14 um 11:02 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Edit (ipak me majka odgojila za razliku od moe pa necu vrijedjat)jedan procitaj moj post kad je katano ww i di sam napisao bravo Nina....
    di se ja hvalim da sam katao wewe?
    ja sam podigao acc,ukrao uajedno sa saintom u jedinoj pravoj akciji na serveru posebnu prehranu i to je to.

Odavno sam rekao da nema Nine i Sainta acc Zdravko nebi docekao kraj ovog jednog od najgorih ikada servera...

a sad vi nastavite prebacivati lopticu i maskirati svoju megakoaliciju na servrru duhova trube jedne od igraca i saveza....

p.s. te brije kak bi doci dala nama planove objesi macju o rep...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Meni je jako zanimljiva situacija da vi dva plana ne mozete obraniti, vec ih stalno selite, pa se dogodilo to da ste sa prvog mjesta pali na trece mjesto u gradnji WW, a Dado se tu toliko hvalio kako je bas ON srusio Nav-u WW za 23 lv. i unazadio Nav za 4-5 zidanja(acc Zdravko jest srusio Ww, ali zasluge za to bi trebale ici nekom drugom, a ne Dadi) .....a sto se tice planova i davanja istih Bop-u.....pa recimo to ovako....da Nuclues i Z&U koalicija slucajno nije uzela plan, sigurno ne bi ostali bez istih i mogucnosti gradnje WW-a
    Ma King sta se tice obrane planova deffa se nema to je jasno ko dan pa ne treba tu bit neki strucnjak za vidit samo stanje deffa u wwu da ti sve bude jasno.
    Sta se tice planova osobno imam IGMove s kojima ti padaju u vodu ova nagadjanja da bi Nucleus gradio da nije uzeo planove.Plan je jednostavno bio da Nucleus ne gradi i da se planovi stave na accove koji ce se nakon toga ugasit.
    Ali dobro kao sto rekoh neumjesna su vise ova prepucavanja doticnih i neda mi se tu vise ista nadodavat.
    Ja cu ovo odklikat do kraja kako najbolje znam i sto prije zaboravit ovaj server.
    Sretno svima i da se ova tortura sto prije zavrsi
    Uređeno od strane ArchAngeL (12.03.14 um 11:54 Uhr)
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359