Stranica 181 od 219 PrvaPrva ... 81131171179180181182183191 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,801 do 1,810 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od davorblues Vidi post
    a vidi nedozrela dečka.... nije dobro ako osvojimo server - nije dobro ako ga ne osvojimo....
    Pa vi ste se sami doveli u to,vis da doci od srama nemre ni na forum doči hahaha

A kaj i ocekivat drugo od antitalenata i truba nego da si zakompliciraju i ovakav server
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Lamentira lik koji je dva put banan u 10 dana... zbog poštene igre... NIje lako zapamtit - žena mi je na ovom acc-u, tetka na ovom, mama tu, tata tamo... a ja ne igram... pa se to sve pomiješa sa dobivenim passovima....
    Ne može to svako....
    Uređeno od strane davorblues (12.03.14 um 15:51 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od davorblues Vidi post
    Lamentira lik koji je dva put banan u 10 dana... zbog poštene igre... NIje lako zapamtit - žena mi je na ovom acc-u, tetka na ovom, mama tu, tata tamo... a ja ne igram...
    Ne može to svako....
    Lupeta lik koji nema pojma,acc zdravko je samo jednom banan i to iz totalnog banalnog razloga za kaj je i dobio minimalnu kaznu
    Drugi put su katana sva sela (trznica i ured)od hrabrog pere koji je krenuo katat kad je acc svoje napravio :cerek:

Frka,a? :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Frka???????

Kako bi neko nebitni rekao - valjam se od smijeha...

Preskočio tablete u podne?
    Zapiši si drugi put...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

I ja se valjam cijeli server od smijeha zahvaljujuci vama i vasim biserima,a bit ce toga jos :cerek:

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    vis da doci od srama nemre ni na forum doči hahaha
    Izvadi si doci iz usta nekulturo nepismena, jer je doci bila u bolnici i imala pametnija posla nego da čita i reagira na tvoja lupetanja...

ff:
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Opa cemu nervoza :cerek: mozda zato kaj si dala planove bopu i sad ih moras katat :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    http://travian-reports.net/hr/report/50618854ac3

Gledam report.Protrljam oci.Onda opet pogledam.Pa se umijem.Pa opet pogledam.
    I dodjem do zakljucka da nemam pojma ja stvarno nista i da nista nisam skuzio.
    Strasno :brukica:
    Pa čovjek isao katat Nav-ov WW zamislio da je Dado :cerek:
    Uređeno od strane The King (12.03.14 um 18:53 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Pa čovjek isao katat Nav-ov WW
    I onda ste vi protiv takvih spojili tri kvadranta :cerek: jel se barem malo glupo sad osjecas?

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

@ Dado

Zasto ti to meni govoris ? Ja sam barem iskreno rekao svoje u vezi WW i tko mi je saveznik, a tko nije Ne razumijem da mene prozivas, a nisam uopce u vodstvu NAV-a, niti imam ikakve veze sa diplomacijom i (ne)saveznistvom sa Bop-om Da se mene pita, i da imam off-a za rusit WW, onda za mene ne bi bilo dileme koga bi sada isao rusiti

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    Ma King sta se tice obrane planova deffa se nema to je jasno ko dan pa ne treba tu bit neki strucnjak za vidit samo stanje deffa u wwu da ti sve bude jasno.
    Sta se tice planova osobno imam IGMove s kojima ti padaju u vodu ova nagadjanja da bi Nucleus gradio da nije uzeo planove.Plan je jednostavno bio da Nucleus ne gradi i da se planovi stave na accove koji ce se nakon toga ugasit.
    Saint, nadam se da ne mislis pod ovim na ono kad sam ti napisao da bi JA ostavio 5-6 planova(svakom po 2 komada), a ostale planove stavio na neaktivne acc i pogasio
    Uređeno od strane The King (12.03.14 um 19:07 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913