Stranica 182 od 219 PrvaPrva ... 82132172180181182183184192 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,811 do 1,820 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

King ako bi ti tako davao planove (u ato ne vjerujem)ti si fulao igru ovo je ratna igra,a ne ljubav na selu
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

A jbg, kakav je smisao da samo jedan savez gradi WW? Mislim, ja sam rekao u situaciji da se slucajno dogodilo da je bilo koji savez sa servera zakasnio na planove i da je se dogodilo da jedan savez ima 11,12 ili 13 planova za WW, a pogotovo bi to napravio na ovakvom serveru A što se tiče BoP-a i njihovog WW-a ......pa recimo ovako.....nisam valjda dao toliko para za gold da bi BoP pobjedio,a cijeli server nisam imao nista od njih? Bilo je situacija kad se preuzme selo, pa se posalje IG poruka da se makne selo sa farm liste i to je to od moje komunikacije sa bilo kim iz BoP-a
    Uređeno od strane The King (12.03.14 um 19:19 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Vi ste isli po SVE planove oces rec onako iz fore da se nabiju off bodovi?
    Za bop si u pravu,ali zakaj su tvoji dali planove ako nemate nista a njima?

Eto ode tvoj gold u vjetar ako tvoji ne kataju svoje saveznike OPET :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Neznam na sto je saint mislio,ali ja imam crno na bijelo prepisku doci sa jednim igracem u kojem stoji da se traze nalozi u gasenju kud bi se proslijedili ti planovi,tri plana su trebala ostat ostalo se pogasit,e sad di je zapelo to NAV najbolje zna
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Vi ste isli po SVE planove oces rec onako iz fore da se nabiju off bodovi?
    Za bop si u pravu,ali zakaj su tvoji dali planove ako nemate nista a njima?

Eto ode tvoj gold u vjetar ako tvoji ne kataju svoje saveznike OPET :cerek:
    Ja nisam isao po planove, tako da ne mogu reci zasto se islo po njih sve Vjerovatno je tako vodstvo odlucilo i onda dalo koordinate planova igracima koji su isli po planove

Iskreno, za mene nema dileme oko BoP-a i sta bi trebalo napravit prvi su na stats, a zna se kad je tvoj WW prvi ( i na lv. 84), da moras racunat da bi mogao uskoro dobiti posjet od saveza koji su ispod tebe

to je moje razmisljanje, tak da ........mozda se nakupi nesto katasa u sljedecih par dana i za taj poduhvat :cerek: ( mozda ono nije bio moj cijeli off kad sam se zalijepio kod bloom kao muha na zid :cerek: )
    Uređeno od strane The King (12.03.14 um 19:39 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Neznam na sto je saint mislio,ali ja imam crno na bijelo prepisku doci sa jednim igracem u kojem stoji da se traze nalozi u gasenju kud bi se proslijedili ti planovi,tri plana su trebala ostat ostalo se pogasit,e sad di je zapelo to NAV najbolje zna
    Ma jasno je ko dan da im je to bila i namjera zato su i isli po sve planove,samo me cudi docina velikodusnost kaj je dala dva plana bopu i sad si zakomplicirala dobiven server...ako bop pobjedi to ce biti u rangu drlje

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Crni je kriv za sve :cerek:

Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Ja nisam isao po planove, tako da ne mogu reci zasto se islo po njih sve Vjerovatno je tako vodstvo odlucilo i onda dalo koordinate planova igracima koji su isli po planove

Iskreno, za mene nema dileme oko BoP-a i sta bi trebalo napravit prvi su na stats, a zna se kad je tvoj WW prvi ( i na lv. 84), da moras racunat da bi mogao uskoro dobiti posjet od saveza koji su ispod tebe

to je moje razmisljanje, tak da ........mozda se nakupi nesto katasa u sljedecih par dana i za taj poduhvat :cerek: ( mozda ono nije bio moj cijeli off kad sam se zalijepio kod bloom kao muha na zid :cerek: )
    Ja sam uvjerena da nije i da imas jos jedan porilicno lijep off samo garaziran u jednom tajnom selu
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Ma draga Bloom, da je barem tako kako si ti napisala ......al nema se ....kriza sa off-om ima se jedino nesto kata njih nisam zalijepio sve na zidic

Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Ma draga Bloom, da je barem tako kako si ti napisala ......al nema se ....kriza sa off-om ima se jedino nesto kata njih nisam zalijepio sve na zidic
    Trebao si samo lijepo pokucat i mozda bi se zidine otvorile same od sebe
    salim se ja,al dobro, znam da NAV ima jos par jakih offova, B3 takodjer,bila bi steta da ostanu neiskoristeni pa di god da udare...
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359