Stranica 185 od 219 PrvaPrva ... 85135175183184185186187195 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,841 do 1,850 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Jbt, kao da igram na srpskom serveru, a ne .HR serveru vise me vrijedja kad netko stavi pun profil natpisa na ćirilici
    Jel svejedno di igraš? Jao sve mi više padate u očima.
    Neznam sta sam se javljao uopće.
    IDi klikaj.
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Ti si se sad nasao pametovat, al prvi si tu pisao tako ogavne stvari da se ni bi trebao pojavit na forumu nikad vise( od lika kojem si rekao da kupi strik u lidlu za 20kn i ubije se, pa nadalje) i onda si ti neka moralna vertikala tu mos si mislit....

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Ti si se sad nasao pametovat, al prvi si tu pisao tako ogavne stvari da se ni bi trebao pojavit na forumu nikad vise( od lika kojem si rekao da kupi strik u lidlu za 20kn i ubije se, pa nadalje) i onda si ti neka moralna vertikala tu mos si mislit....
    Prije svega,ja nisam rekoa nikome da se ode ubiti,niti da kupi strik,vec sam rekao da je strik toliko i toliko...
    Ali ja sam sa tim covjekom sve rjesio,i danas smo si jako dobri.
    Ali zanima me kako ćeš ti rijesiti ovo,ne razkucivas igricu od zivota,kazes vrijeda te,smeta te,a nemas na skypu prijatelja iz BG,Ns,ili odnekud tamo?
    Jel im lijepo kada citaju tvoje postove?
    Vjeruj da ce za ovo saznati svi moji prijatelji sa svih domena,bilo Rs,hr ili ba domene.
    Toliko,i ode sada,imam posla,a ne se zabavljait sa nacionalistima.
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

:cerek: citam i placem covjek koji je tu napisao drugome izmedju redaka da izvrsi samoubojstvo vrai moralne prodike :cerek:

Mada sam sad na tvojoj strani tesko mi je priznat,ali jesam...mjesta za politiku u travianu nema...pogotovo tako osjetljive teme kakva je VU
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Ma gle, nema mjesta politici, i slazem sa tim, ali zasto onda netko pise profile na ćirilici, kad je sluzbeni jezik hrvatski i engleski na .HR domeni? Ne opravdavam niti jednu stranu, ali pravila onda moraju biti ista za sve.......

A i da je to meni napisao čovjek čija riječ ima neku moralnu vrijednost, već čovjek koji je kao sto Dado kaze izmedju redaka rekao čovjeku da kupi štrik u Lidlu za 20kn i izvrsi samoubojstvo :S
    Uređeno od strane The King (13.03.14 um 22:37 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    :cerek: citam i placem covjek koji je tu napisao drugome izmedju redaka da izvrsi samoubojstvo vrai moralne prodike :cerek:

Mada sam sad na tvojoj strani tesko mi je priznat,ali jesam...mjesta za politiku u travianu nema...pogotovo tako osjetljive teme kakva je VU
    Drugo je Dado kad se ja i ti sprdamo oko igre,ili neznam cega,a drugo ej kad netko dojde sa ovakvom pricom,i tocnos e zapitas gdje je nestao dobri stari travian.
    Kako server ide kraju sve mi se vise gadi.
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Ma gle, nema mjesta politici, i slazem sa tim, ali zasto onda netko pise profile na ćirilici, kad je sluzbeni jezik hrvatski i engleski na .HR domeni? Ne opravdavam niti jednu stranu, ali pravila onda moraju biti ista za sve.......
    Joj vidi ga sada,dobra dusa od covjeka...
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Jedes ***** kako server ide kraju, a burek jeftin sad bi se tebe netko trebao bojat? Prvi na serveru, pa onda sad sav hrabar?

Izvlacis iz konteksta, i izvrces kako tebi pase da mozes davat neke moralne prodike Mislim, da je to napisao jedan Saint ili netko, onda bi te rijeci imale neku tezinu, a ovako .......

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Jedes ***** kako server ide kraju, a burek jeftin sad bi se tebe netko trebao bojat? Prvi na serveru, pa onda sad sav hrabar?
    Zasto sada mjesas server sa ovime?
    Kakve veze ima travian sa tvojim nacionalizmom?
    Nemoj se cuditi ako te pocme ekipa dodavati na skypu
    Da te pitaju jeis ti taj sa foruma

Brukaš se i smiju ti se mnogi...

I samo ti edituj post koliko hoces.P.S
    u navu nema niti jedan decko iz Srbije?

Pitaj slobodno i Sainta sta misli o tebi i ovome postu,slicno bu ti odgovorio.
    Uređeno od strane zimzeleni (13.03.14 um 22:45 Uhr)
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Oboje ste otisli predaleko....vratimo se mi na temu s4 iscekujuci sate kad bu nav katao saveznike
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913