Stranica 191 od 219 PrvaPrva ... 91141181189190191192193201 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,901 do 1,910 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

http://prntscr.com/31c2fx

BoP i sluzbeno sa Nucleus i Z&U ...rekao sam da ce se klupko odmotat ...sad se vidi tko je ispod stola dogovorao

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    http://prntscr.com/31c2fx

BoP i sluzbeno sa Nucleus i Z&U ...rekao sam da ce se klupko odmotat ...sad se vidi tko je ispod stola dogovorao
    hahahaha
    na to klupko si ti mislio kad su te izbacili iz nava,a slusaj kad je nav napravio sprdnju od servera poklonivsi im planove ja sam odlucila napravit jos vecu pa sam pozvala philantropist da gradi samnom,samo ja necu bit tako pokvarena pa ih izbacit na 99lvlu ako dodju do njega :pivo:
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

:cerek: ko pod drugim jamu kopa....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Tko se zadnji smije....najsladje se smije :cerek:

PS....Mislim da bi Dado dao bubreg da njegovo ime bude samostalno napisano kao pobjednik s4......bez ikakvih savezica sa ostalima.....tako da ce Philantropist u slucaju klikanja 99. lv. letiti kao orao
    Uređeno od strane The King (16.03.14 um 17:49 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

PS....Mislim da bi Dado dao bubreg da njegovo ime bude samostalno napisano kao pobjednik s4......bez ikakvih savezica sa ostalima.....tako da ce Philantropist u slucaju klikanja 99. lv. letiti kao orao
    Ja cu se vasoj sprdnji smijat kak god zavrsi.

Bubreg?ti si lud...ja sam se napobjedjivao dosta u travianu...i nemam ja nikakve veze sa s4 pogotovo sa diplomacijom,kliknem jednom dnvno na acc da vidim stanje,pratim skype chatove i sprdam se iz tvojih navovaca kad mi daju materijala,a daju ga brate mili non stop :cerek:

Btw.kak te nije sram Bloom zicat saveznistvo,a tu kakat :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

al 99 je vise od 88 kad ste vi odlucili da treba odletjet:brukica:nego imam prijedlog za tebe,uzmi ww selo i dodji kod mene u savez i tebi cu omogucit gradnju :cerek:
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Ja cu se vasoj sprdnji smijat kak god zavrsi.

Bubreg?ti si lud...ja sam se napobjedjivao dosta u travianu...i nemam ja nikakve veze sa s4 pogotovo sa diplomacijom,kliknem jednom dnvno na acc da vidim stanje,pratim skype chatove i sprdam se iz tvojih navovaca kad mi daju materijala,a daju ga brate mili non stop :cerek:

Btw.kak te nije sram Bloom zicat saveznistvo,a tu kakat :cerek:
    Pa da vam saveznik onemoguci zidanje WW-a :cerek:

Zanimljivo kako Dado ne igra S4, a čim bude nesto oko NAV-a, odmah se javlja osobno preko IG poruka

PS....Bloom, ako uzmem WW selo, imat cu dva plana za gradnju bez problema ...tak da, hvala ali ne hvala
    Uređeno od strane The King (16.03.14 um 18:00 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Pa da vam saveznik onemoguci zidanje WW-a :cerek:

Zanimljivo kako Dado ne igra S4, a čim bude nesto oko NAV-a, odmah se javlja osobno preko IG poruka
    Pa rekoh jednom dnevno se spojim...ali sve je to bila tvoja patka...

uglavnom kaj ste ocekivali,kaj se cudis ko pura dreku ovom potezu Bloom i BoPa...

bilo je ili da se vas pusti do stotke bez ispaljenog metka ili da se jos malo zakomplicira ovaj server....uostalom vi sre se sami dovli u ovu situaciju da ste pogasili sve planove bop bi vec odavno bio iz svih igri i vi bi jurili uvjerljivo prema pobjedi...ovak cete se morat jos malo potruditi,a znamo da imate offova za oba ww sela tako da ste jos uvijek uvjerljivi favoriti...

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Ma ne cudim se, meni bas drago zbog tog poteza :pije kavu: Sad se barem otkrilo tko je cijeli server ispod stola radio neke dogovore

Mislim da je koalicija sa juga koja gradi dva WW-a ipak veci favorit za pobjedu

Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Ma ne cudim se, meni bas drago zbog tog poteza :pije kavu: Sad se barem otkrilo tko je cijeli server ispod stola radio neke dogovore

Mislim da je koalicija sa juga koja gradi dva WW-a ipak veci favorit za pobjedu
    King ajde ne lupetaj,jako dobro ti znas i razumijes neke stvari,samo mi nije jasno kako jos uvijek mozes zagovarat nav a odrekli te se,a i ti si mi ponudio saveznistvo neki dan pa ja nisam istrcala forum i rekla da si bio moja spija u navu cijeli server :party:
    http://prntscr.com/31chqq da nebi rekao da lazem
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5