Stranica 192 od 219 PrvaPrva ... 92142182190191192193194202 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,911 do 1,920 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Da, velika spija :cerek: Nisam ni rekao da lazes u vezi saveznistva Pa jbt, igram cijeli server u NAV-u....zar mislis stvarno da bi 10 dana prije kraja servera i milijuna ressa poslanih u NAV-ov WW odjednom promjenio stranu i za pravo htjeo bit saveznik sa Dadom :S
    Uređeno od strane The King (16.03.14 um 18:27 Uhr)

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Da, velika spija :cerek: Nisam ni rekao da lazes u vezi saveznistva Pa jbt, igram cijeli server u NAV-u....zar mislis stvarno da bi 10 dana prije kraja servera i milijuna ressa poslanih u NAV-ov WW odjednom promjenio stranu i za pravo htjeo bit saveznik sa Dadom :S

ne ja to uopce nisam pomislila,al je glupo da pricas kako su ovo i ono a zapravo muljas cijelo vrijeme
    to je valjda tako sa vecinom navovaca,jesi sam srusio drvlje i kamenje na njih,jesi,ako si se samo pretvarao ad neko nasjedne sto nije svaka ti cast :cerek:
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Bloom a kaj se ti opravdavas jednoj farmi?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Nov 2008

Uobičajeno

1. Philanthropist Ptičice WW Unija 89 -
    2. sensation Wicked Wonderland NAV 87 -
    3. Bloom Mi ne gradimo WW WW Unija 83 -

Eto, kad sam ja govorio da su Nucleus i BoP zajedno, sprdavali ste se s mojih postova. info da će se BoP i Nucleus spojit je dobio jedan igrač iz NAVa od igrača iz BoPa. I onaj print sa skype nije namješten, pitajte sad svoje saveznike iz BoPa dal je netko pisao jednom igraču iz NAVa i sve mu prepričao. Ništa nismo imali s BoPom i jasno smo im dali do znanja da nećemo s njima surađivat. Dobili su planove zbog dvojice igrača iz BoPa (jedine dvije stvarno igračine s neprijateljske strane kojima skidam kapu do poda) ne žalimo što smo ih dali

WW Unija dadin san za megakoaliciju napokon ostvaren. :dance::cerek::dance:

Saint, Bloom, Dado "igračine" jedne. Pojeli ste svoja....

:brukica::brukica::brukica:

Nadam se da uzimate server, bila bi sramota da ne uzmete, jer budete opet...

Saint, Bloom, Dado DOBAR TEK!!!
    Uređeno od strane unknown969 (16.03.14 um 22:04 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Blablablablabla...kako prostrijes tako ces i leci iliti kad mi danas idu poslovice dobro kaj ste trazili to ste dobili...

evo javni cu ti rec da je prvenstveno saint bio protiv toga,ja sam bio na pola-pola ali kad vidim koliko kmekecete sad mi je i drago...

Jedini gubitnik mozete biti vi,imali ste sve,a mozete izgubiti sve...

i aj budi realan pa reci kaj su bop i bloom trebali ostat i gledat vas kak uzimate server bez borbe???

da niste uzeli natrag plan bopu nucleus i bop nikad nebi bili zajedno....

Bop i moji su poceli suradjivati jucer i to samo zahvaljujuci vama..

Kmekmekmeeeeeeee jadni navovci kmeeeeeee
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Blablablablabla...kako prostrijes tako ces i leci iliti kad mi danas idu poslovice dobro kaj ste trazili to ste dobili...

evo javni cu ti rec da je prvenstveno saint bio protiv toga,ja sam bio na pola-pola ali kad vidim koliko kmekecete sad mi je i drago...

Jedini gubitnik mozete biti vi,imali ste sve,a mozete izgubiti sve...

i aj budi realan pa reci kaj su bop i bloom trebali ostat i gledat vas kak uzimate server bez borbe???

da niste uzeli natrag plan bopu nucleus i bop nikad nebi bili zajedno....

Bop i moji su poceli suradjivati jucer i to samo zahvaljujuci vama..

Kmekmekmeeeeeeee jadni navovci kmeeeeeee
    Najavljuju padaline veceras NAV po prvi puta ima manje od 5 saveza u koaliciji
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

eto jadnog dade sa postom u svom stilu glavni kmečavac je zakmečao ajde reci ti nama svima kme kme:cerek::cerek::cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Najavljuju padaline veceras NAV po prvi puta ima manje od 5 saveza u koaliciji
    Nav izdao saveznike radi ega i raspala im se megakoalicija..a jadni :(

Kme kme

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Ahhhh kako je pun sebe nepoznati odmah.
    Nepoznati izvadi acc Saint iz usta molio bi te.
    Sa BoPom se do unazad nekoliko dana,tocnije kad im je B3 uzeo plan,nije nista razgovaralo niti razmisljalo uopce ici skupa u gradnju.Opet cu ti rec da me ne zanimaju tvoja skype trlebanja i pretpostavke.
    Nakon sto je BoP izgubio plan dosla je na stol ova solucija(kontaktirani smo od strane BoPa) i tada se pocelo pricat o necemu.
    Dok sam ja odmah po pocetku razgovora rekao da za mene ta solucija ne dolazi u obzir(moji razlozi zasto) vecina u vodstvu(ne vode Nucleus i Z&U Saint i Bloom samo) je odlucila za ovo sto je za nastavak i pokusaj osvajanja jedini logican potez.Ja sam se naravno slozio sa ovom odlukom i povukao iz svega.Dakle acc Saint nema nikakvog doticaja sa ovom koalicijom niti ce mozebitnom pobjedom ove koalicije sudjelovat.Za mene je ovaj server gotov.
    Zato bi te molio ubuduce da me preskocis u postovima kao i ja tebe sto cu.
    Niti sam jeo neka svoja gov*a tokom godina igranja niti cu ih ikad jest nemaj brige.Sta se mene tice nisam zavrsio iti jedan server sa nekim repovima ili "necistog" obraza.
    Mogao sam slobodno se priklonit ovome i nastavit igrat i dalje,ali tako nisam naucio igrat niti sam naucio gazit svoje rijeci tokom servera makar me to kostalo gubitka istoga.
    To sta se sve ljudi dolazi ovde krit iza tipkovnice i glumit ono sto u stvarnosti nisu me se ne tice uopce.Slobodno oni koji me znaju RL(a hvala Bogu Travian mi je omogucio da upoznam dosta stvarno kvalitetnih i dobrih osoba) mogu potvrdit da nema razlike izmedju moje virtualne i RL slike kao osobe.
    Sretno svima kako god zavrsilo,ali za mene je server gotov.

Lp
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Ja cu se vasoj sprdnji smijat kak god zavrsi.

Bubreg?ti si lud...ja sam se napobjedjivao dosta u travianu...i nemam ja nikakve veze sa s4 pogotovo sa diplomacijom,kliknem jednom dnvno na acc da vidim stanje,pratim skype chatove i sprdam se iz tvojih navovaca kad mi daju materijala,a daju ga brate mili non stop :cerek:

Btw.kak te nije sram Bloom zicat saveznistvo,a tu kakat :cerek:

ovaj dio di si se napobjeđivao je najjači :cerek::cerek::cerek:
    vise od pola servera nisi završio care taj dio nisi nigdje napisao :dance:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17