Stranica 193 od 219 PrvaPrva ... 93143183191192193194195203 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,921 do 1,930 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

@ Dado - znan kao dajem sve samo da mi ime pise ako se osvoji server

Kako znas od govana napravit ukusno jelo to mozda da ti bude sladje jesti sad je kao tebi NAV kriv sto je javno napisao sa kim je u saveznistvu pa si jadan iako neigras s4 morao ispod stola dogovorit suradnju sa BoP-om ......

A što se tiče WW-a ........It ain't over untill the fat lady sings

PS......Kao sto sam rekao..neki bi prodali rodjenu mater da im ime pise u pobjednicima servera

http://prntscr.com/31fdnh

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od propuh Vidi post
    ovaj dio di si se napobjeđivao je najjači :cerek::cerek::cerek:
    vise od pola servera nisi završio care taj dio nisi nigdje napisao :dance:
    Tebi je propuh u glavi ocito :cerek: ....znam da neke bole moji rezultati....izmedju ostalih i tebe...

uglavnom da se vratimo OT ajmo WW graditelji
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    @ Dado - znan kao dajem sve samo da mi ime pise ako se osvoji server

Kako znas od govana napravit ukusno jelo to mozda da ti bude sladje jesti sad je kao tebi NAV kriv sto je javno napisao sa kim je u saveznistvu pa si jadan iako neigras s4 morao ispod stola dogovorit suradnju sa BoP-om ......

A što se tiče WW-a ........It ain't over untill the fat lady sings

PS......Kao sto sam rekao..neki bi prodali rodjenu mater da im ime pise u pobjednicima servera

http://prntscr.com/31fdnh
    farmice ja niti igram s4 niti sam imao kakve veze sa dogovorima sa bopom to ti moze potvrditi i Bloom...
    niti imam veze sa imenom saveza,ali vidim da vas da to pika :cerek:
    Maknuto je moje ime na moj zahtjev da ne kmekecete bezveze..i ne spominji mi vise mater ni u kakvom kontekstu JASNO?
    Sami ste si krivi...prvi ste poceli muljati sa bopom,dok sam jos igrao osobno sam na svojim selima vidio vas i bop u istoj akciji...onda ste dali planove bopu i tako potvrdili nasa nagadjanja da ste s njima...kad je bop trebao pobjediti onda ste im elegantno maznuli plan da ne bi slucajno bop pisao kao pobjednik a ne nav....buahaha
    Uređeno od strane dadozg (16.03.14 um 21:32 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Sada me slusajte dobro svi,Ovo sa Bopom je moja odluka i samo moja,ni Dado,ni Saint nemaju veze sa njom,Saint se povukao iz svega,Dado je tu da daje moralnu podrsku,al ga se ne tice puno,pa kad vec idete pljuvat pljujte po meni bas me briga,ali molim da onaj koji ima cisti obraz taj nek pljuje,a vi ostali pokrijte se po usima i sutite.Jedan King koji mi je kmecao na skypu da ga je NAV odbacio jer im steti ugledu da im je bio dobar kad je kupovao zlato,kad je radio npc za zito i slao u ww,kad je kmecao i rezao na off generala sto je skucao svoj off,taj King nek suti.Isto tako nek suti i unkonwn jer je u istoj balegi kao i king,zato jer ja imam slikicu di unkown pljuje po doci i govori da ce zbog nje izgubit server.....
    Ja sa bopom do jucer nisam imala apsolutno nista,niti bi imala da im niste prvo dali,pa uzeli plan,pa to nebih ni ciganu napravila,dala mu jest pa mu iz zeluca vadila.Zato kazem ako pljujete pljujte po meni,a i grace ostavite na miru ,ali molim pljuvat samo oni koji su sigurni da im necu sutra skopirat na forum njihova g**na.
    Hvala lijepo na razumijevanju
    sve vas voli Bloom
    :cerek:
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

A i onda pojavio VELIKI spasitelj svijeta traviana znan kao DADO KOJI NE IGRA i sprijecio zlo da pobjedi na s4

Šta bi ovi jadni ljudi bez tako velikog Heroja kao što je DADO? Svijetom bi zavlada tama i najvece zlo u povijesti znano kao NAV bi sve poharalo i unistilo...i zato svaki server u Hrvatskoj mora molit DADU da ih spasi od tog zla

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Jedan King koji mi je kmecao na skypu da ga je NAV odbacio jer im steti ugledu da im je bio dobar kad je kupovao zlato,kad je radio npc za zito i slao u ww,kad je kmecao i rezao na off generala sto je skucao svoj off,taj King nek suti.Isto tako nek suti i unkonwn jer je u istoj balegi kao i king,zato jer ja imam slikicu di unkown pljuje po doci i govori da ce zbog nje izgubit server.....
    Nikad nisi čula za to da "nekom kazeš ono što želi čuti" ...slobodno kopiraj sve
    Uređeno od strane The King (16.03.14 um 22:10 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

:brukica: king....
    Posljednji put ponavljam ono kaj je i Bloom napisala ja nemam apslutno NIKAKVE veze sa sadasnjom situacijom,ali da igram sigurno bi postupio kao i Bloom...pa kaj su vam trebali ostaviti otvoren put prema stotki i tako pljunuti na trud svakog igraca u savezu?

i dalje ste prvi favoriti,imate brdo offova i mozete izvuc ovu kasu koju ste si sami zakuhali,muljali ste od pocetka servera i sad vam se to obilo o glavu,e pa sad budite face i dobijete prvi put server onak kak se treba dobiti VOJNO,a ne diplomatski....

u daljnje rasprave nejdem

Lp

Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Hahaha
    jesi lik svaka cast
    ja uopce to nisam ni zeljela cut od tebe niti sam te pitala ista dok nisi dosao sa ponudom za saveznistvo,cak ni tada te nisam pitala al ti meljes li ga meljes i nikak da zasutis,onda ce rec da babe melju :cerek:
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Nema veze, ti si otkrila ono što si trebala otkrit zadatak je ispunjen :pije kavu: pa makar to zahtjevalo po tvojim rijecima "da meljem li ga meljem"

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Sve ću vas katati,sva tri ww-a,prestanite mljeti više i saljite zito u te ww-e da se ovo završi!
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

hahahaha
    hahahahahaha
    ja tebi nisam bas nis otkrila,al ti si sad jos vise fuj,majke mi to nisu ni hitlerovci radili ,glumili veliko prijateljstvo a zatim zabijali noz u ledja,jos jedan pokazatelj tvoje vrline
    idem spat vidim da napad ne saljes pa mogu mirne duse spavati sutra do podne
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359