Stranica 194 od 219 PrvaPrva ... 94144184192193194195196204 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,931 do 1,940 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Pa otkrila si BoP-ić i zajedničko planiranje WW gradnje

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Pa otkrila si BoP-ić i zajedničko planiranje WW gradnje
    ajde mi skopiraj da vidim
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    ajde mi skopiraj da vidim
    Bloom molim te pusti farmu nek trkelja gluposti...
    ne odgovaraj na sitnr provokacije.....

Laku noc...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma FlashNews's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Najnovije vijesti u svijetu Traviana:

Trenutačna situacija na već čuvenom serveru duhova, multića i mutivoda, širem krugu igrača Traviana poznatog kao S4, je postala neizvjesnija nego broj epizoda turskih i španskih sapunica, tako da je ovaj (bivši?) igrač NAV-a potpuno u pravu kada iskazuje nezadovoljstvo potezima svojeg rukovodstva, iako kao redakcija nismo uspjeli doći do točne informacije na koju je to gospođu/gospođicu mislio iz rukovodstva NAV-a ili B3, i koju će serenadu o propuštenim prilikama otpjevati nakon završetka servera:

Citat Citat od The King Vidi post
    A što se tiče WW-a ........It ain't over untill the fat lady sings
    PS......Kao sto sam rekao..neki bi prodali rodjenu mater da im ime pise u pobjednicima servera.
    16.03b.jpg

Nakon ponovnog preuzimanja jednog od planova poklonjenih BoP-u, pošto je BoP počeo da pokazuje daleko veće kvalitete nego što je itko osim ove redakcije pretpostavio, i po mišljenju rukovodstva NAV-a počeo da predstavlja realnu prijetnju za osvajanje servera, došlo je do pomalo apsurdne situacije: dve koalicije grade svaka svoj WW, bez sujetnih primisli čiji će WW biti gotov prije NAV-ovog, a rukovodstvo NAV-a posle svog sjajno promišljenog "uzimala-davala" poteza naglo gubi kredibilitet, iako postoje slabašni pokušaji da se opravdaju takvi potezi pred očima svojih i drugih igrača:

Citat Citat od unknown969 Vidi post
    Ništa nismo imali s BoPom i jasno smo im dali do znanja da nećemo s njima surađivat. Dobili su planove zbog dvojice igrača iz BoPa (jedine dvije stvarno igračine s neprijateljske strane kojima skidam kapu do poda) ne žalimo što smo ih dali
    Sigurno samo zato što iskusno rukovodstvo NAV-a ne žali što je poklonilo dva plana BoP-u, preduzeto je više pokušaja da se oba plana uzmu natrag (jedan uspješno), nakon što je BoP preuzeo lidersku poziciju na tabeli:

16.03a.jpg

Toliko do slijedećeg javljanja.
    Uređeno od strane FlashNews (17.03.14 um 00:26 Uhr)
    Calamus gladio fortior

silver.surfer (HRX), silver_surfer (HRX,S5), asterix.ns (S1,S4,S5), fallen.one (S3,TX2,PTR,Finals)...

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Isto tako nek suti i unkonwn jer je u istoj balegi kao i king,zato jer ja imam slikicu di unkown pljuje po doci i govori da ce zbog nje izgubit server.....
    Već sam rekla da me ne spominjete ovdje, ali Bloom se toliko u laži zapetljala da ni sama ne zna što priča...
    1. Kad si toliko pametna i imaš sve, daj molim te reci nam tko je uopće unknown čiju prepisku sa skypea imaš??

Ja sa bopom do jucer nisam imala apsolutno nista

2. Koja notorna laž, jer eto slučajno ja imam tvoju prepisku s jednim od članova vodstva BoPa od prije recimo mjesec dana gdje se dogovarate kako ćete nas izigrati.

Zato Bloom pazi što pričaš, sve se na hr serverima dozna.....

Ja više neću uopće komentirati novonastalu situaciju jer smo mi znali da će se desiti već odavno tako da se grohotom smijemo na sve vaše prazne priče.

samo se nastavite opravdavati i izmišljati izgovore, baš je zabavno
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post
    Već sam rekla da me ne spominjete ovdje, ali Bloom se toliko u laži zapetljala da ni sama ne zna što priča...
    1. Kad si toliko pametna i imaš sve, daj molim te reci nam tko je uopće unknown čiju prepisku sa skypea imaš??

2. Koja notorna laž, jer eto slučajno ja imam tvoju prepisku s jednim od članova vodstva BoPa od prije recimo mjesec dana gdje se dogovarate kako ćete nas izigrati.

Zato Bloom pazi što pričaš, sve se na hr serverima dozna.....

Ja više neću uopće komentirati novonastalu situaciju jer smo mi znali da će se desiti već odavno tako da se grohotom smijemo na sve vaše prazne priče.

samo se nastavite opravdavati i izmišljati izgovore, baš je zabavno

Čemu nervoza i opravdavanje,klikaj,pusti priče,uskoro ce sunce zaći,pobjednik je jedan,taj ide u povijest,priče ovdje će pasti u vodu sve kroz neko vrijeme :paladinko:
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Čemu nervoza i opravdavanje,klikaj,pusti priče,uskoro ce sunce zaći,pobjednik je jedan,taj ide u povijest,priče ovdje će pasti u vodu sve kroz neko vrijeme :paladinko:
    Tako je !!!

ma nije doci navikla da ih netko potuce njihovim oruzjem,do sad su uvijek oni muljarili,a sad im se muljarenje obilo u glavu...

a vidimo i na nav chatu kak se svi smiju :cerek:

ako uvjerljivi favorit B3/nav nekim cudom ipak izgubi ovaj server jedini krivac za to ce biti njihovo nesposobno vodstvo....

dakle jos uvijek vodite glavnu rijec imate offova ko kenje,ne kmecite,ne kukajte nego igrajte i napokon jedan server dobijte VOJNO!

lp
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

JAO DOCI,DOCI,DOCI, pa sa svojom profesijom bi trebala nit malo pametnija,a ne bit ko malo dijete
    ti se grohotom smijes,a bas me zanima cemu se smijes
    to sto si ostala posrana davsi bopu velikodusno plan,pa im opet velikodusno uzela da nebi jedna velika i casna doci za koju nije jos niko cuo izgubila server,pa to je zbilja za grohotom se smijat i mene vec boli trbuh isto od grohotnog smijeha,aj odi kingica tjesi vidis da nema kaj kopirat pa je u bedu sad:na karte:
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

JAO DOCI,DOCI,DOCI, pa sa svojom profesijom bi trebala nit malo pametnija,a ne bit ko malo dijete
    ti se grohotom smijes,a bas me zanima cemu se smijes
    to sto si ostala posrana davsi bopu velikodusno plan,pa im opet velikodusno uzela da nebi jedna velika i casna doci za koju nije jos niko cuo izgubila server,pa to je zbilja za grohotom se smijat i mene vec boli trbuh isto od grohotnog smijeha,aj odi kingica tjesi vidis da nema kaj kopirat pa je u bedu sad:na karte:
    A rekla sam si da neću više komentirati vaša lupetanja, ali uz silan trud da shvatim što si ti ovim htjela reći nikako mi ne uspjeva dokučiti ovu tvoju umotvorinu..:blink:

Činjenice:

1. Izgleda da se stvarno previše družiš s Dadom, tvoje floskule su gotovo identične njegovima

2. Nisi mi odgovorila ni na jednu od mojih postavki...

-znači ne znaš tko je unknown nego lažeš o skype prepisci
    -kako li si samo olako prešla preko mog dokaza o tvom muljanju s BoP i činjenice da lažeš?

3. Pa jesmo, imali smo u planu potrpati planove na neaktivan acc i pogasiti ih ali onda smo skužili da bi nam bilo jako dosadno pa smo sve okrenuli - dali planove BoPu da budu 3 WWa i čekali rasplet(spajanje nucleusa i BoPa) koji smo i očekivali..

i to je to, pa sad se bar nešto dešava, morali smo sami izrežirati rasplet kad od svojih protivnika nismo mogli dobiti prije ništa
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Hahahaaha placem od smijeha hvala ti .....dali planove namjerno protivnicima???
    ako je i to istina duzna si poslat mm kroz svoje saveze i ispricat se svim clanovima kaj imaju najnesposobnije vodstvo u povijesti hr servera :brukica:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913