Stranica 197 od 219 PrvaPrva ... 97147187195196197198199207 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 1,961 do 1,970 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    dobro štivo za pročitati ujutro/popodne na kavi..
    imam 2 pitanja..

1.

znači, brisat ćeš acc ili ne računaš to što se ste postali "ww unija" kao milostinju?

2.

Dado, ja tebe zbilja cijenim, ali što sad ti nisi upravo to, "vodonoša"? i to BoPovcima kojima si to svaki server nabijao na nos..
    1.ne
    2.ne

a na skype ti sve objasnim ako zelis ocito nisi upucena u sve

@propuh
    Blablabla....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

hahahahahahahhaa
    Ane srećo imaš piće kad se vidimo u zg za ovo nazvala si ga pravim imenom vodonoša bopu :cerek::cerek::cerek::cerek:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Ja sam čuo kako je šef i jedina osoba koja ima koristi od "WW Unije" napisao da je savez BoP "baš izvan svake pameti" i da takvi savezi ne zasluzuju da igraju travian :cerek:

http://prntscr.com/31ng7k

DADO VODONOŠA :cerek: na šta je spao kralj Traviana :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2010

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Ja sam čuo kako je šef i jedina osoba koja ima koristi od "WW Unije" napisao da je savez BoP "baš izvan svake pameti" i da takvi savezi ne zasluzuju da igraju travian :cerek:

http://prntscr.com/31ng7k

DADO VODONOŠA :cerek: na šta je spao kralj Traviana :cerek:
    krivo King ne kralj traviana nego kralj spama:cerek:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od propuh Vidi post
    hahahahahahahhaa
    Ane srećo imaš piće kad se vidimo u zg za ovo nazvala si ga pravim imenom vodonoša bopu :cerek::cerek::cerek::cerek:
    Imas problema sa osnovama gramatike,ono je bilo pitanje,a ne konstantacija buahahah
    da bi nekome bio vodonosa morao bi igrati taj server zar ne :cerek:

@king opet bijeli misevi,ja sam cuo da bu sanader oslobodjen pa figa :cerek:

haha uzivam u ovome hvala vam kaj me lepo nasmijavate
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    1.ne
    2.ne

a na skype ti sve objasnim ako zelis ocito nisi upucena u sve
    iz mog kuta gledanja to izgleda ovako: pošto je BoP ostao bez plana, jedino logično je da im vi date plan za nastavak gradnje jer je njihov ww ispred NAVovog ww-a, jer vi offova za katat NAVov ww nemate, pa da bi Bloom dizala na 100..
    znači, BoP diže ww, vi vodonoše

uglavnom, kako god bilo, ovako zabavno nije bilo još od onog tamo exexexS1 ili exS4
    Uređeno od strane Isabella_Este (17.03.14 um 17:52 Uhr)
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Kazem ti ja, najzabavniji server Puno zabavniji od s1 gdje "sekundarni" off-ovi od Ante i ostatka SC-a gaze server ko plitak potok

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Ana skype pa ces sve saznati niko tu nije nikom vodonosa niti bop bloom niti bloom bopu i ovo je jedina prava odluka bila da se server oduzi i kazni nav za muljarenje od pocetka servera te podrzavam tu odluku od Bloom 100 % pogotovo sad nakon kmeketanja navovaca na forumu

da king velika razlika od s1 gdje sekundarni offovi gaze nav ko plitak potok :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Sigurno i glavni VODONOŠA sa s4 ( DADO) ima prste u tom gazenju NAV-a na s1 :cerek: ti igraš sve servere na kojima nekom savezu trenutno dobro ide, a čim taj savez počne gubiti, onda vodonoša taj isti server odjednom ne igra više aktivno

Kako je jadno za vidjet kad se netko cijeli server ruga nekom savezu i igračima, i koje bezze optuzuje za neke stvari i blati ih, a onda propadne u blato vece od onog za što je bezze i neistinito optuživao druge
    Uređeno od strane The King (17.03.14 um 18:07 Uhr)

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Ana skype pa ces sve saznati niko tu nije nikom vodonosa niti bop bloom niti bloom bopu i ovo je jedina prava odluka bila da se server oduzi i kazni nav za muljarenje od pocetka servera te podrzavam tu odluku od Bloom 100 % pogotovo sad nakon kmeketanja navovaca na forumu

da king velika razlika od s1 gdje sekundarni offovi gaze nav ko plitak potok :cerek:
    joj, Dado moj, ne znam ja..ne izgleda mi baš da nitko nikom nije vodonoša..kažem ti kako izgleda to meni, kao nepristranoj osobi...a to onda znači da se rugala sova sjenici :(
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17