Stranica 20 od 219 PrvaPrva ... 1018192021223070120 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 191 do 200 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ma jooook samo imaju iste saveznike...a znaš kak ide saveznik od mog saveznika je moj naprijatelj zar ne :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    http://ts4.travian.com.hr/allianz.php?aid=123

i onda sam ja lud....Bop u savezu sa Friends,Friends u savezu sa NAV
    a da ne pričamo o tome kako je BoP na početku servera bio u savezu sa NAV ali su to brzo maknuli...šteta kaj nema analyzera...
    Da, šteta što nema analyzera, jer početak servera ne mogu komentirati, ja kao i većina NAVa smo tu došli po završetku s1. Znam da smo našli neka smiješna savezništva koja smo prekinuli. Između ostalog sa TATOO koji je na -/-, vjerojatno si to pobrkao, koliko ja znam tebe...

Mi imamo savezništvo sa Friends,a što oni rade na drugoj strani ne mogu komentirati. Unutar +/+ imamo savezništvo sa savezom od 2 igrača - savez ODBAČENI, s nikim više. Insinuacije o nekakvim tihim napovima s FWB i OSRH su više nego smiješne.

Citat Citat od dadozg Vidi post

jedini oponent na serveru vam je ostao Nucleas...i Natari :cerek:
    E na ovo sam ti odgovorila noćas pa mi je pobrisano...

Dado, mogao bi bar naučiti kako ti se savez gdje si se sakrio zove..:blink:

Savez se zove Nucleus...od nucleus, lat. = jezgra, a ne nucleas...

Toliko od mene, možda navrnem za jedno mjesec dana, ne da mi se svaki dan vaše "bisere" čitati...

:witch:
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

i onda je svizac zamotao čokoladu

e to ti je kad se pogubiš pa potpisuješ sa svim i svačim...
    ja dok sam igrao npr. znao sam ko su moji saveznici
    a nije ni čudo da si se pogubila kad više ne znaš s kim ste potpisali,a s kim niste

poveznica BoP-friends-NAV i gotovo...mega koalicija od 200 acc na serveru od 500 recimo to aktivnih acc... :cerek:

i btw. naravno da imate potpisano sa Odbačenima jer ste prepoznali jedinu istinsku prijetnju na kvadrantu,ta dvojica igrača su u stanju vaš cijeli savez demolirat pa brže bolje potpisali savezništvo :cerek:

sve me strah kaj bute napravili od slijedećeg s1,možda koalirte odmah u startu sa dva kvadranta jer ipak prošli vam nije bilo dovoljno kaj ste koalirali samo sa jednim,ipak su vas gazili i razvaljivali hihihi (nemoj se sad argumentirat na ww 100 jer svi vrlo dobro znamo da vam je to poklonjeno )
    Uređeno od strane dadozg (11.08.13 um 13:54 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post
    Da, šteta što nema analyzera, jer početak servera ne mogu komentirati, ja kao i većina NAVa smo tu došli po završetku s1. Znam da smo našli neka smiješna savezništva koja smo prekinuli. Između ostalog sa TATOO koji je na -/-, vjerojatno si to pobrkao, koliko ja znam tebe...
    Sa bop-om niste u savezništvu? Znači možemo očekivat rat između vas :paladinko:
    šlapice :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od tenk Vidi post

tenk nebidi smješan .... po onome šta zadnjem čujem sklopljen je pakt i sa natarima...

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Dado jel ti je oživio heroj? Bolje se nauči igrati nego voditi visoku politiku, naravno pogrešno.
    Inače doći govori istinu, nije je bilo na s4 dok nije završio s1. Savez je vodio neki lik, prilično iritantan i potpisivao je sve kaj mu se nudilo. Dok su se pojavili prave vođe, sve je to razbucano u par dana.
    I da ponovim, hvala kaj mi bildaš heroja. Jedva te ponovo čekam

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Dado jel ti je oživio heroj? Bolje se nauči igrati nego voditi visoku politiku, naravno pogrešno.
    Inače doći govori istinu, nije je bilo na s4 dok nije završio s1. Savez je vodio neki lik, prilično iritantan i potpisivao je sve kaj mu se nudilo. Dok su se pojavili prave vođe, sve je to razbucano u par dana.
    I da ponovim, hvala kaj mi bildaš heroja. Jedva te ponovo čekam
    o ćem ti briješ??? malo su ti se pomiješali lonci i poklopci...moj heroj još nije umro na ovom serveru

Citat Citat od tenk Vidi post
    je,rat do posljedne kapi krvi,nav će poslati jedva jedan napad,a bop će se junački braniti...tak inače igraju ta dva saveza,to je njihov postotak napada po serveru :cerek:

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Je je dado. Sve ti vjerujem

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Krenuli smo nedavno u pregovore sa Nucleus, BoP sam pisao pred par minuta da sredimo to zvanicno. OSRH cemo asimilirati, a tnt-x cemo drzati nepotpisano ali tajno suradjivati. Sta ces sad , takvi smo

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Crnobog Vidi post
    Krenuli smo nedavno u pregovore sa Nucleus, BoP sam pisao pred par minuta da sredimo to zvanicno. OSRH cemo asimilirati, a tnt-x cemo drzati nepotpisano ali tajno suradjivati. Sta ces sad , takvi smo
    sve osim Nucleusa je istina

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913