Stranica 205 od 219 PrvaPrva ... 105155195203204205206207215 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,041 do 2,050 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Sva sreca kaj ne klika na s1 kazem nebi imali sanse protiv njega i njegovih navovaca :cerek: ovak ajde ipak imamo neke sanse za uzet server
    a ima neki acc moa. Jel to taj?

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    a ima neki acc moa. Jel to taj?
    To mi je dual,gospodin i kraljina od čovjeka.
    Slobdno ga možeš napasti,dapače sada bi trebao da ima vremena za hr1,iako mislim da niti ne igra više tamo

Nista momci,ja ako nagovorim svoje sa brzaća momke dolazimo na restart s1 ako ne bude rodjendanski,pa se mozemo gledati preko nišana,a dotada samo trolajte
    Iapk ste vi profesori traviana,ali sa foruma
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    Sva sreca kaj ne klika na s1 kazem nebi imali sanse protiv njega i njegovih navovaca :cerek: ovak ajde ipak imamo neke sanse za uzet server
    Dadek zar nisi trebao otic s foruma :cerek:idi vec napokon,ovo ti je 10x put da odlazis i btw moa odlican ww off
    hr1- 2011/2012/2013- Mr Einstein4
    hr2- 2012/2013/2014- Mr Einstein4 Jr/ DX Dr. Falanga
    hr5- 2014/2015- Poskok&Einstein
    hrx- 2016- Mr Einstein4

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    To mi je dual,gospodin i kraljina od čovjeka.
    Slobdno ga možeš napasti,dapače sada bi trebao da ima vremena za hr1,iako mislim da niti ne igra više tamo

Nista momci,ja ako nagovorim svoje sa brzaća momke dolazimo na restart s1 ako ne bude rodjendanski,pa se mozemo gledati preko nišana,a dotada samo trolajte
    Iapk ste vi profesori traviana,ali sa foruma
    Ajde dodi ti i tvoja brza braca i povedi nigera nece vam biti zao
    A WW off kako je tramax rekao na malo jacem serveru nebi ni zid skinuo
    Uređeno od strane SC KILLER (19.03.14 um 17:16 Uhr)
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Ajde dodi ti i tvoja brza braca i povedi nigera nece vam biti zao
    A WW off kako je tramax rekao na malo jacem serveru nebi ni zid skinuo
    ostavi se ti ww offova,dodi na skype

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Što se tiče tvojih momčića, s1 je malo drugačiji server, nego vaši moćni speed serveri.

Već godinama, s1 igra vrlo respektabilna ekipa. 1 na 1, sa bilo kojim savezom na trenutnom s1, ti tvoji nebi imali šanse.Ovo je naša igra.
    Prijetnje ostavi za nekog drugog

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Zanimljivo je kako su SVI iz NAV-a poslije katanja WW-a od NAV-a čestitali igračima acc Zdravko na katanju ......a sada imamo situaciju da se pljuje po off-u od igraca Moa iako su offovi tu negdje....optuzuje se igraca Moa da je imao čist server i da je gljivario, a igraci sa acc Zdravko su poslali par napada cijeli server ( na posebnu potrosnju i na WW).......i onda se pojavi ultra sposobni Dado i pljuje bez prestanka po off-u od igraca Moa, a on je na svom acc napravio DUPLO manje akcija nego Moa i imao duplo vise dana BO kod sebe .....a da stvar bude zanimljivija odmah se pojavi Ante zvan Tramax i počne i on odmah pljuvat po off-u od igraca Moa, a kad je bio Dadin report od napada na WW i njegove smjesne 402 ovce, onda nije imao moralnu obvezu doc pametovat kako fali masinerije i čega već sve ne.....

Stvarno se prejadni kad ne mozete čestitat i reći "Bravo, srusio si 34 lv. WW, svaka čast" , mi smo isto krivi zbog malo deffa u WW i ostale stvari... ali ne, najlakse je pravit se pametan i pljuvat off koji je srusio WW za 34 lv., a zasto se ne zapitat i popljuvat onda tako mizeran deff kod ultra sposobne Bloom kad joj ovako mizeran off bez mašinerije ruši WW za 34 lv. :pije kavu:

Uživajte u vašem pljuvanju, utra sposobni pametnjakovići Sad se pokazalo kolika je vaša (ne)kultura

PS....Ante svima prijeti i fali taj S1, a od tolike kvalitete njegovog off-a nekako uvijek ima problema da ga osvoji :cerek:
    Uređeno od strane The King (19.03.14 um 17:27 Uhr)

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Zanimljivo je kako su SVI iz NAV-a poslije katanja WW-a od NAV-a čestitali igračima acc Zdravko na katanju ......a sada imamo situaciju da se pljuje po off-u od igraca Moa iako su offovi tu negdje....optuzuje se igraca Moa da je imao čist server i gljivarenje, a igraci sa acc Zdravko su poslali par napada cijeli server ( na posebnu potrosnju i na WW).......i onda se pojavi ultra sposobni Dado i pljuje bez prestanka po off-u od igraca Moa, a on je na svom acc napravio DUPLO manje akcija nego Moa .....a da stvar bude zanimljivija odmah se pojavi Ante zvan Tramax i počne i on odmah pljuvat po off-u od igraca Moa, a kad je bio Dadin report od napada na WW i njegove smjesne 402 ovce, onda nije imao moralnu obvezu doc pametovat kako fali masinerije i čega već sve ne.....

Stvarno se prejadni kad ne mozete čestitat i reći "Bravo, srusio si 34 lv. WW, svaka čast" , mi smo isto krivi zbog malo deffa u WW i ostale stvari... ali ne, najlakse je pravit se pametan i pljuvat off koji je srusio WW za 34 lv., a zasto se ne zapitat i popljuvat onda tako mizeran deff kod ultra sposobne Bloom kad joj ovako mizeran off bez mašinerije ruši WW za 34 lv. :pije kavu:

Uživajte u vašem pljuvanju, utra sposobni pametnjakovići Sad se pokazalo kolika je vaša (ne)kultura
    Sta mi sam trollamo eto cestitke za katanje a ako je itko nesposoban pogledaj svoje
    bolje suti pitaj svoje kolkuo su oni WW offa ima imali :cerek:
    Uređeno od strane SC KILLER (19.03.14 um 17:29 Uhr)
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    Zanimljivo je kako su SVI iz NAV-a poslije katanja WW-a od NAV-a čestitali igračima acc Zdravko na katanju ......a sada imamo situaciju da se pljuje po off-u od igraca Moa iako su offovi tu negdje....optuzuje se igraca Moa da je imao čist server i gljivarenje, a igraci sa acc Zdravko su poslali par napada cijeli server ( na posebnu potrosnju i na WW).......i onda se pojavi ultra sposobni Dado i pljuje bez prestanka po off-u od igraca Moa, a on je na svom acc napravio DUPLO manje akcija nego Moa .....a da stvar bude zanimljivija odmah se pojavi Ante zvan Tramax i počne i on odmah pljuvat po off-u od igraca Moa, a kad je bio Dadin report od napada na WW i njegove smjesne 402 ovce, onda nije imao moralnu obvezu doc pametovat kako fali masinerije i čega već sve ne.....

PS....Ante svima prijeti i fali taj S1, a od tolike kvalitete njegovog off-a nekako uvijek ima problema da ga osvoji :cerek:
    Potpisujem u potpunosti :goodpost:
    hr1- 2011/2012/2013- Mr Einstein4
    hr2- 2012/2013/2014- Mr Einstein4 Jr/ DX Dr. Falanga
    hr5- 2014/2015- Poskok&Einstein
    hrx- 2016- Mr Einstein4

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Sta mi sam trollamo eto cestitke za katanje a ako je itko nesposoban pogledaj svoje
    bolje suti pitaj svoje kolkuo su oni WW offa ima imali :cerek:
    Pa uz deff koji ti napravis potrebno je napravit jako malo off-a da se srusi taj WW koji ti branis
    Uređeno od strane The King (19.03.14 um 17:38 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913