Stranica 206 od 219 PrvaPrva ... 106156196204205206207208216 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,051 do 2,060 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    bla bla bla
    Ja ne pljujem zimzelenog, niti njegov off nego ga palim jer se pali lakše nego šibica na postove o njemu, i sta sad? Zajebancija je na mjestu.Nikakve uvrede ili nešto slično
    Dadin off sa 402 ovce? Koliko sam vidio, dado je imao 8k kata...stoga, taj off je bio kataški off pa i tih 400 ovaca je bilo previše.

Nekako uvijek imam problem da ga osvojim? Hmm, pa ovo je SC-u tek drugi s1, osvojili ga ili ne, lekcija je održana, kao i prošli server, a između ostaloga, da ga toliko zelimo osvojit, do sada nebi odradili ni jednu akciju, ni na tnt, ni na NAV, niti bi čistili kvadrant, nego ekipu sa kvadranta bi primili među naše redove, već odavno bi bili naseljeni uz WW,sa spremnim WW supportima, supportima za arhitektu i da ne nabrajam dalje kako bi našu igru prilagodili izgradnji WW-a
    Uređeno od strane sbk83 (19.03.14 um 17:39 Uhr)

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Pa uz deff koji ti napravis potrebno je napravit jako malo off-a da se srusi taj WW koji ti branis
    Dada lakse se izvuci na mene nego priznat da ste nesposobni
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Ja ne pljujem zimzelenog, niti njegov off nego ga palim jer se pali lakše nego šibica na postove o njemu, i sta sad? Zajebancija je na mjestu.Nikakve uvrede ili nešto slično
    Dadin off sa 402 ovce? Koliko sam vidio, dado je imao 8k kata...stoga, taj off je bio kataški off i tih 400 ovaca je bilo previše i nepotrebno.

Nekako uvijek imam problem da ga osvojim? Hmm, pa ovo je SC-u tek drugi s1, osvojili ga ili ne, lekcija je održana, kao i prošli server, a između ostaloga, da ga toliko zelimo osvojit, do sada nebi odradili ni jednu akciju, ni na tnt, ni na NAV, niti bi čistili kvadrant, nego ekipu bi primili među naše redove i bla bla bla da ne nabrajam dalje
    Mislis igrali bi kao NAV :bruka:
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    al eto,u 20 i nesto dana se ovo nastancalo
    rekao si da si štancao pod bo...veliki? mali?
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Uopce nije bit tko je napravio šta i kako, vec je bit u tome da su igrači iz NAV-a pokazali da znaju čestit protivniku na dobrom potezu, dok sa druge strane ne vidim da je itko iz famozne WW Unije jasno i glasno, bez nekog pljuvanja, čestitao igraču Moa na rusenju WW-a od jedne tako velike i iskusne igračice traviana kao što je Bloom

Ostavite se prazni priča i igrajte još ništa nije gotovo.....čekamo da vidimo taj famozni 1/4m off od igrača johnny 12 iz BoP-a( Bloom se falila kako joj je đoni rekao da ima toliki off )

PS...Ante, nisi vridjao, ali zasto onda ne pogledas i ostale faktore prije komentiranja off-a koji rusi WW ? Dadin off od 8k kata je super, a off od igrača Moa sa 10k ovci i 4k kata je loš nemoj bit smjesan znam otprilike da nisi takav čovjek i ne treba ti slizavanja sa Dadom
    Uređeno od strane The King (19.03.14 um 17:44 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Ante, nisi vridjao, ali zasto onda ne pogledas i ostale faktore prije komentiranja off-a koji rusi WW ? Dadin off od 8k kata je super, a off od igrača Moa sa 10k ovci i 4k kata je loš nemoj bit smjesan znam otprilike da nisi takav čovjek i ne treba ti slizavanja sa Dadom

Kakve sad faktore?
    Dadin off nisam komentirao ni kad ga je poslao. Off od listopadnoga je učinio posao, to je jedino bitno, što se meni off ne sviđa, to je moja stvar, i to sam napisao znajući da će ovaj listopadni zapalit se za taj moj post ko da sam tko zna šta napisao

hmm, izostavio si moj odgovor na WW fazu? Zanimljivo sad kad si ispao u krivu

P.S. ja čestitao i pobjedu jučer, pa nitko ni hvala
    Uređeno od strane sbk83 (19.03.14 um 17:47 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Svatko ima svoj neki način priprema za WW Nitko od nas nema pravo reći da je tudji način loš, a njegov da je jedini ispravan i najbolji NAV možda ima drugačiji stil igranja i priprema za WW od nekih drugih saveza, ali to ne znači da je taj način loš :pije kavu: Igram tek prvi puta sa NAV savezom tak da ne mogu točno reći kakav je njihov stil što se tiče krajnjeg rezultata na serveru, a to je jos uvijek dizanje WW- na 100

Na kraju krajeva, zar nije većini igrača i saveza cilj podići WW na 100? Koliko znam, to je još uvijek jedini način da se pobjedi na serveru, tako da ......povijest pobjednika .hr servera govori svoje
    Uređeno od strane The King (19.03.14 um 17:52 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Ajde dodi ti i tvoja brza braca i povedi nigera nece vam biti zao
    A WW off kako je tramax rekao na malo jacem serveru nebi ni zid skinuo
    Pokusam sam vec nedavno na skypu potaknuti temu da krenemo na s1,ali tesko je nagovoriti ekipu prije svega da se nakon toliko brzih uzasponih servera dojde na spori,jer i razlika je čovjeku u naviki klikanja.
    Nekuzim uopce kako nigera možeš i spominjati,čovjke gdje god dojde organiziranos a ekipom,i kada god pozove nekoga na soru,vi ko zadnje(zna se tko se stisne),niti ne pojavite se,ili dojdte na server,skatamo vas,a tada ne igrate ozbiljno. Uzmi gledaj sve statistike hoćeš bax-a ili hrx.
    Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Što se tiče tvojih momčića, s1 je malo drugačiji server, nego vaši moćni speed serveri.

Već godinama, s1 igra vrlo respektabilna ekipa. 1 na 1, sa bilo kojim savezom na trenutnom s1, ti tvoji nebi imali šanse.Ovo je naša igra.
    Prijetnje ostavi za nekog drugog
    Čuj,vrijeme prilagodbe je kratko,svi igrači iz aliensa i ostale ekipe kad bi došli na s1 kad bi imali uopće volje za klikati,i pod vodstvom nigera ili druga omara bi vam bili u najmanju ruku ravnopravni protivnici.

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    rekao si da si štancao pod bo...veliki? mali?
    Štancao sam sa malim Bo. Normalno ovnovi su i ostali od prije.
    Pokusavam naic log od kucanja pred planove ali nigdje ga nemogu naći,kasnije cu jos na skype potraziti.

Toliko od mene,velike respekt za desetinu igrača sta se javilo,cestitalo na rusenju,ukljuculjuci i Bloom,veliki plus kod mene.
    Sve vas pozdravljam,neda mi se slusati komentare,ovakav si,onakav si,a da sa pola vas tu da vas ne nazovem trolera nisam niti odigrao server,a kamoli ratovao a biti će prilike nadam se.
    :cowboy:

I da,da sam isao na ww,sigurno se nebih zafrkavao i isao svuda gdje je trebalo uvijek prvi,tak da komentare o mom offu akos e moze tako nazvati mozete slobdono nastaviti dalje davati,ali činjenice su jedno,a realnost drugo.
    A viditi ćemo sada ostatak ekipe,hoće li i kakve će ofove izbaciti.
    Meni je vise bitno da je taj off odradio posao,a sad jel mal,jel nikakav,jel omjer los,zasto sam radio bate a ne sjekire to me ne zanima.
    Uređeno od strane zimzeleni (19.03.14 um 17:55 Uhr)
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Pj

Štancao sam sa malim Bo. Normalno ovnovi su i ostali od prije.
    Zanimljivo kada sa BO u 20 dana naklikaš 80k toljaga

Jedino ako je off selo, onda teoretski i mozeš 80k naklikat u 20 dana...no VV i VK punit bez prestanka sa BO je i problem

Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Pokusam sam vec nedavno na skypu potaknuti temu da krenemo na s1,ali tesko je nagovoriti ekipu prije svega da se nakon toliko brzih uzasponih servera dojde na spori,jer i razlika je čovjeku u naviki klikanja.
    Nekuzim uopce kako nigera možeš i spominjati,čovjke gdje god dojde organiziranos a ekipom,i kada god pozove nekoga na soru,vi ko zadnje(zna se tko se stisne),niti ne pojavite se,ili dojdte na server,skatamo vas,a tada ne igrate ozbiljno. Uzmi gledaj sve statistike hoćeš bax-a ili hrx.

Čuj,vrijeme prilagodbe je kratko,svi igrači iz aliensa i ostale ekipe kad bi došli na s1 kad bi imali uopće volje za klikati,i pod vodstvom nigera ili druga omara bi vam bili u najmanju ruku ravnopravni protivnici.

Niti je neko iz mojeg saveza zvao nigera na fajt itd itd , porokali smo se sa PF nama bilo zabavno , a i njima nadam se
    Jel mozemo ocekivat cijele hammerse ili
    Nemoj nist zamjerit ja se sam tu ugl zahebavam nist ozbiljno i jos jednom cestitke na katanju
    Ps i ak vam kaj srusim na s3 isto nemoj zamjerit
    Uređeno od strane SC KILLER (19.03.14 um 18:03 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913