Stranica 207 od 219 PrvaPrva ... 107157197205206207208209217 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,061 do 2,070 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

@ Moa

Pajdo, pa kažem ti, Bloom se naveliko hvalila kako drug đoni ima 1/4m hrane off koji ruši WW od NAV-a na 0(ma kakvi 0, ma na -100 )

Ništa još nije gotovo na serveru pa kolega iz BoP-a znan kao "jedi vitez" ima minus u GG od 200k

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Kad se naucis čestitat na katanju WW-a bez pljuvanja i omolovazavanja , onda mozemo razgovarat Ja sam sa tobom vodio cijelo vrijeme rat na forumu, pa sam ti prvi došao čestitat na katanju WW-a

LP

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Isabella_Este Vidi post
    čestitke na rušenju, to prvo..
    a drugo, u tome slučaju, off je loš..jer ti sa malim bo u off selu za 25 dana sa kacigama ratnika i konjice (a vjerujem da imaš i 3.lvl) izbaciš preko 105k batina i 25k tv-a.. :(
    Tnx, cuj,koliko fali 25 k bata i 7 k viteza?
    http://prntscr.com/3280oo
    na isto je naklikana i stala i radiona
    a velike vojarna i stala su an 40 sati bile.

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Zanimljivo kada sa BO u 20 dana naklikaš 80k toljaga

Jedino ako je off selo, onda teoretski i mozeš 80k naklikat u 20 dana...no VV i VK punit bez prestanka sa BO je i problem
    teks ada vidim da očito niti nemaš stvarno acc na hr4,je off selo je,i da,sam sam punio stale i vojarnu,slobdno pitaj ikog jel me pushnul koji put.
    Ali eto,neznam vise sta da ti kazem,jer sta da ti pricam kad ces svakako popljuvati off,a imas to pravo,i ja bi ga popljuval,al mozda se neki drugi server,jaci,bolji smirim ko vecina,samo klikam,klikam,klikam,dobivam push od saveza,i izbacim velike ofove poput tebe. Mlad sam,duga je karijera ispred mene

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    Niti je neko iz mojeg saveza zvao nigera na fajt itd itd , porokali smo se sa PF nama bilo zabavno , a i njima nadam se
    Jel mozemo ocekivat cijele hammerse ili
    Nemoj nist zamjerit ja se sam tu ugl zahebavam nist ozbiljno i jos jednom cestitke na katanju
    Jedan jedini server sam igral sa tobom,i ne,nije nam bilo zanimljivo,jer smo bili na bax,a ne na hrx vecinu servera.
    https://www.youtube.com/watch?v=j5_uSWh-ubI ovo ti je filmic od ekipe sa bax-a koje prozivas. Sjedi,uzmi kokice i pogledaj.
    Citat Citat od The King Vidi post
    @ Moa

Pajdo, pa kažem ti, Bloom se naveliko hvalila kako drug đoni ima 1/4m hrane off koji ruši WW od NAV-a na 0(ma kakvi 0, ma na -100 )

Ništa još nije gotovo na serveru pa kolega iz BoP-a znan kao "jedi vitez" ima minus u GG od 200k
    Nadam se iskreno viditi ofove,jer nije ih citav server bilo.
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post

teks ada vidim da očito niti nemaš stvarno acc na hr4,je off selo je,i da,sam sam punio stale i vojarnu,slobdno pitaj ikog jel me pushnul koji put.
    Ali eto,neznam vise sta da ti kazem,jer sta da ti pricam kad ces svakako popljuvati off,a imas to pravo,i ja bi ga popljuval,al mozda se neki drugi server,jaci,bolji smirim ko vecina,samo klikam,klikam,klikam,dobivam push od saveza,i izbacim velike ofove poput tebe.
    Pa nemam acc, ne igram, zezam tebe na forumu Rekli mi da moram

Svaka čast onda na offu

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Tnx, cuj,koliko fali 25 k bata i 7 k viteza?
    http://prntscr.com/3280oo
    na isto je naklikana i stala i radiona
    a velike vojarna i stala su an 40 sati bile.

Ali eto,neznam vise sta da ti kazem,jer sta da ti pricam kad ces svakako popljuvati off,a imas to pravo,i ja bi ga popljuval,al mozda se neki drugi server,jaci,bolji smirim ko vecina,samo klikam,klikam,klikam,dobivam push od saveza,i izbacim velike ofove poput tebe. Mlad sam,duga je karijera ispred mene

Jedan jedini server sam igral sa tobom,i ne,nije nam bilo zanimljivo,jer smo bili na bax,a ne na hrx vecinu servera.
    https://www.youtube.com/watch?v=j5_uSWh-ubI ovo ti je filmic od ekipe sa bax-a koje prozivas. Sjedi,uzmi kokice i pogledaj.

Nadam se iskreno viditi ofove,jer nije ih citav server bilo.
    https://www.youtube.com/watch?v=MFYyczZoEzw
    eto ti i nas video i kog ja prozivam ti si rekao da si nagovarao brzu bracu da dodu na s1
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Pa nemam acc, ne igram, zezam tebe na forumu Rekli mi da moram

Svaka čast onda na offu
    Vidiš,vjerujem da te to niti ne zanima,ali moram ti to reći.
    Kako nisam igrao sporaće sigurno 2-3 godine,sve dok me dual sa hr4 na kavi nije zamolio da mu pripazim acc na hr4 kada je imao jedva 4 sela na tjedan dana,tad sam se sjetio dana sa ba1 i ba3 servera,necu lagati ali ba1 je tada bio u rangu ovoga hr1 kojeg vi igrate,a ba3 u rangu hr4,na ba 3 smo redovito isli,ekipa moja je bila ugr(ako si igrao ikada ba spore moras znati taj savez),nekako smo uvijek isli neorganizirano na taj ba 3,a ne ba 1 sa prvom ekipom,nekad dobile batine,nekad dali,taj ba3 je sluzio cisto za upozavanje novih igrača,stvaranje novih poznanstava i vec slejdeci server barem 1/4 igrača je bila na vecem nivou i isla organizirano sa prvom ekipom na ba1.
    Slicna je tako i moja priča na ovom serveru,server nije jak,ali server se promjeniti nemože,niti ja mogu utjecati na to,upoznao sam masu novih ljudi,opet se navukao na sporaće kao prije,stekao cvrsta prijateljstva sa dosta ljudi,i sa polovicom njih bi opet zaigrao,ali naglasak na jačem serveru,jer neda mi se ovo opet prolaziti.
    Krenuo sam tako isto bio i hr2,ali kada sam na artovima vidio manje defa u natara nego na hr4 odustao sam od tog servera,dao acc jednoj divnoj zeni nek klika,želim ti samo reći i dokazati da ponekad nije bitno dal uopće osvojis server,izbacis log za pamćenje,nekad cisto ides da se zabavis a u tome sa i uspio,i razlika izmedju mene i tebe je samo u tome,sta ja ljudima,tko su da su,bi cestitao pobjedu,rusenje,otimanje arta,a ne omalovazavao iste.

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    https://www.youtube.com/watch?v=MFYyczZoEzw
    eto ti i nas video i kog ja prozivam ti si rekao da si nagovarao brzu bracu da dodu na s1
    Lijep video,odlicni ofovi,vidio sam i par ofova slicnih mojima,koje vjerujem nisi pljuvao? Jeus ih isto izbacili u manje od mjesec dana?
    I ne nisam ih nagovarao,samo sam potaknuo raspravu dal bi isli na hr1.
    Sve u svemu mi je drago sta ima ekipe sta uopce i klika sporaće i dalje,najbitnija stvar u travianu je dobar fajt,ako toga nema,nema niti zabave,niti ekipe,niti plakanja,moljaknanja,neprospavanih noći,bilo kako bilo,nadam se da se budemo jos koji puta gledali preko nišana,pa neka bolje pobjedi,a ja cu ti doci cestitati kako god okreneš.
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Kako nisam igrao sporaće sigurno 2-3 godine,sve dok me dual sa hr4 na kavi nije zamolio da mu pripazim acc na hr4 kada je imao jedva 4 sela na tjedan dana,tad sam se sjetio dana sa ba1 i ba3 servera,necu lagati ali ba1 je tada bio u rangu ovoga hr1 kojeg vi igrate,a ba3 u rangu hr4,na ba 3 smo redovito isli,ekipa moja je bila ugr(ako si igrao ikada ba spore moras znati taj savez),nekako smo uvijek isli neorganizirano na taj ba 3,a ne ba 1 sa prvom ekipom,nekad dobile batine,nekad dali,taj ba3 je sluzio cisto za upozavanje novih igrača,stvaranje novih poznanstava i vec slejdeci server barem 1/4 igrača je bila na vecem nivou i isla organizirano sa prvom ekipom na ba1.
    Slicna je tako i moja priča na ovom serveru,server nije jak,ali server se promjeniti nemože,niti ja mogu utjecati na to,upoznao sam masu novih ljudi,opet se navukao na sporaće kao prije,stekao cvrsta prijateljstva sa dosta ljudi,i sa polovicom njih bi opet zaigrao,ali naglasak na jačem serveru,jer neda mi se ovo opet prolaziti.
    Krenuo sam tako isto bio i hr2,ali kada sam na artovima vidio manje defa u natara nego na hr4 odustao sam od tog servera,dao acc jednoj divnoj zeni nek klika,želim ti samo reći i dokazati da ponekad nije bitno dal uopće osvojis server,izbacis log za pamćenje,nekad cisto ides da se zabavis a u tome sa i uspio,i razlika izmedju mene i tebe je samo u tome,sta ja ljudima,tko su da su,bi cestitao pobjedu,rusenje,otimanje arta,a ne omalovazavao iste.

Lijep video,odlicni ofovi,vidio sam i par ofova slicnih mojima,koje vjerujem nisi pljuvao? Jeus ih isto izbacili u manje od mjesec dana?
    I ne nisam ih nagovarao,samo sam potaknuo raspravu dal bi isli na hr1.
    Sve u svemu mi je drago sta ima ekipe sta uopce i klika sporaće i dalje,najbitnija stvar u travianu je dobar fajt,ako toga nema,nema niti zabave,niti ekipe,niti plakanja,moljaknanja,neprospavanih noći,bilo kako bilo,nadam se da se budemo jos koji puta gledali preko nišana,pa neka bolje pobjedi,a ja cu ti doci cestitati kako god okreneš.
    :goodpost::goodpost:
    nemam sta vise dodat osim dodite na s1 i igrajmo se i definitvno se vidimo na zimskom hrxu
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Ma zašto me nebi zanimalo, sve sto si napisao stoji.

Čemu pljuvanje si pitao negdje, ako sam dobro procitao..pa nije nitko pljuvao. Mozda malo, jer smo navikli na puno jače WW offove (video od 12:00, pa na dalje, stavi na HD i full screen, pa baci oko ako nisi)

ali respekt za punjenje VV i VK sa BO, svaka čast

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

http://prntscr.com/328be3

Upao mi u oko ovaj off sa tog video a i onaj rimski od hlapica sa 80k imperijana i 80k impeatorisa
    Uređeno od strane The King (19.03.14 um 18:45 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od The King Vidi post
    http://prntscr.com/328be3

Upao mi u oko ovaj off sa tog video a i onaj rimski od hlapica sa 80k imperijana i 80k impeatorisa
    Onaj rimski off je bio od hlapica sigurno Sjecam se offa s proslog hr1
    hr1- 2011/2012/2013- Mr Einstein4
    hr2- 2012/2013/2014- Mr Einstein4 Jr/ DX Dr. Falanga
    hr5- 2014/2015- Poskok&Einstein
    hrx- 2016- Mr Einstein4

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5