Stranica 208 od 219 PrvaPrva ... 108158198206207208209210218 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,071 do 2,080 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    :goodpost::goodpost:
    nemam sta vise dodat osim dodite na s1 i igrajmo se i definitvno se vidimo na zimskom hrxu
    Kazem ti rado,al evo,sad smo na usx,pokupili sve artove na kotama,prodali ih amerima za fin gold za bax,sad je ekipa tamo.
    A moj ć.p.b sinoc rekao da bi na slox ili rsx,jer tamo nismo isli,ali zimski hrx se ne propusta,to je grijeh
    Citat Citat od sbk83 Vidi post
    Ma zašto me nebi zanimalo, sve sto si napisao stoji.

Čemu pljuvanje si pitao negdje, ako sam dobro procitao..pa nije nitko pljuvao. Mozda malo, jer smo navikli na puno jače WW offove (video od 12:00, pa na dalje, stavi na HD i full screen, pa baci oko ako nisi)

ali respekt za punjenje VV i VK sa BO, svaka čast
    Jesam druze,vidio sam ofove,nema sta,ima ih dosta jaich od mojeg,ima ih ravnopravih mojem,i ima ih slabiji do mojeg,nemam sta reci osim cestitke,vidim da ste uigrana ekipa i nije vam dosadno.
    Al opet ti ponavljam,da sam htjeo i mslio ici na ww off odpocetka i log bi bio drugaciji i vjerujem da uopce nebi trebalo opravdavati off tebi i nekom drugom. Na ovanasa sam se odlucio akd sam cuo da bloom nema defa pretjerano,uzeo kalikulator,reko idem probati srusiti bar 10 levela.
    No eto, L.P
    ugodan
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

E vidiš...95% onih offova su bili zakucani, neki i po 2-3 puta, i klikani iznova, od 0

Ti si se tu, jako kasno skucao, i odradio opet koliko si mogao u off selu.

Da je onakav off klikan citav server, e onda bila to velika tragedija
    Al ovako je super

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

E vidiš...95% onih offova su bili zakucani, neki i po 2-3 puta, i klikani iznova, od 0
    Ako sam ovo izbacio u 25 dana,da sam imao potrebe mislis da nebih i ja? od 0.
    A vjeurjem da oni niti u 1 trenutku nisu bili sami,i sami gurali rese,tj bar velika vecina njih.

P.S mislim da je dosta price o tome sta bi bilo kad bi bilo,mene sada vise od iceg zanimaju ostali ofovi,kao sta si napisao gore,klikani odpocetka.
    Uređeno od strane zimzeleni (19.03.14 um 18:53 Uhr)
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    P.S mislim da je dosta price o tome sta bi bilo kad bi bilo,mene sada vise od iceg zanimaju ostali ofovi,kao sta si napisao gore,klikani odpocetka.
    I mene...zato sam i poceo tipkati na ovom podforumu(a i zabranili mi da pišem na s1)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Naravno da se ima off-a

Pogledajte ovaj mali dio off-a koji jede preko 300k hrane

http://prntscr.com/328jra - off iz WW Unije

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Znaci rezime zadnjih 10 stranica:
    -Tramax trazi pdf da se sakrije od nutelle(ne ide ti to ante btw ima ona oci svugdje)
    -leo se pokusava opravdat za off iako(makar ratovao sa neaktivcima i farmama covjek je ratovao cijeli server) nema se za sto opravdavat jer iskreno je i mene iznenadio sa offom kojega je tesko iznenadit
    -dado hmmmm ko dado sta drugo rec
    -ajnštajn a sina ti vjetra odakle si ti pao sad?nema koga u spam temi pa pokusas vamo?
    -king pokusava dadi nesto pokazat u vezi nava cijeli server.king prijatelju izreka sizifov posao ti ide ovde.nema stvarno koristi nemoj prijatelju zivce gubit rano ti jos za to.

I to je to uglavnom
    A samo je jedno cestitam bilo dovoljno
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Apr 2011

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    -Tramax trazi pdf da se sakrije od nutelle(ne ide ti to ante btw ima ona oci svugdje)
    -leo se pokusava opravdat za off iako(makar ratovao sa neaktivcima i farmama covjek je ratovao cijeli server) nema se za sto opravdavat jer iskreno je i mene iznenadio sa offom kojega je tesko iznenadit
    -ajnštajn a sina ti vjetra odakle si ti pao sad?nema koga u spam temi pa pokusas vamo?
    -king pokusava dadi nesto pokazat u vezi nava cijeli server.king prijatelju izreka sizifov posao ti ide ovde.nema stvarno koristi nemoj prijatelju zivce gubit rano ti jos za to.

I to je to uglavnom
    naša nutela ima jedno L, ne dva

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

I to je to uglavnom
    Još ja onako javno izletio o katama od Moa čovjek me poslije htjeo razbit

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

naša nutela ima jedno L, ne dva
    nasa drugarica
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

I to je to uglavnom
    Eto ja se ukljucio malo da pratim ove ww offove :cerek: a na spam temi mi se neda spammat inace bih cijelo vrijeme spammao
    hr1- 2011/2012/2013- Mr Einstein4
    hr2- 2012/2013/2014- Mr Einstein4 Jr/ DX Dr. Falanga
    hr5- 2014/2015- Poskok&Einstein
    hrx- 2016- Mr Einstein4

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359