Stranica 211 od 219 PrvaPrva ... 111161201209210211212213 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,101 do 2,110 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Nov 2010

Uobičajeno

Baš smo ekipica i ja komentirali ove offove i deff u WW-u,nevjerojatne su razlike između servera.

Završio je com ,gdje je HR savez sa svojim saveznicima imao u toj fazi(90+ lvl WW-a) 13 milijona deffa u svom WW-u.

Prošli s1 prosječna količina deffa je bila oko 5 milja deffa u toj fazi,i sad pogledam 3 offa koja su rušila WW-e,dobri su nema šta,samo deff od 500k i 700k imaju 4 prosječna deffera,da ne spominjem com gdje su dvoje imali toliko. Žalosno. Ne znam di je deff ne igram server,ali ovo je komično. Hr s1 nije niš ekstra,ali ako ćemo samo po deffu gledat,nemojte ovo više niti igrat.
    S&T, Gnjide , Sexovci, MiD, SC, Šlapice , Vallhala , IC , CD
    Bilo nas je svukuda
    Dual forum Lepi i Ivan
    Lepi:Ivane ti si moj multić dual tako da mogu svima govoriti da solo igram
    Ja sam kmet od Lepoga i ponosim se time

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post
    Baš smo ekipica i ja komentirali ove offove i deff u WW-u,nevjerojatne su razlike između servera.

Završio je com ,gdje je HR savez sa svojim saveznicima imao u toj fazi(90+ lvl WW-a) 13 milijona deffa u svom WW-u.

Prošli s1 prosječna količina deffa je bila oko 5 milja deffa u toj fazi,i sad pogledam 3 offa koja su rušila WW-e,dobri su nema šta,samo deff od 500k i 700k imaju 4 prosječna deffera,da ne spominjem com gdje su dvoje imali toliko. Žalosno. Ne znam di je deff ne igram server,ali ovo je komično. Hr s1 nije niš ekstra,ali ako ćemo samo po deffu gledat,nemojte ovo više niti igrat.
    Pa server je sam od sebe smijesan od pocetka.Kolicina deffa hmmm pa ovo je cak i dobro kako sam ja mislio da ce bit.Onda to puno govori.Nemoj molim te usporedjivat com sa ovim serverom a niti sa hr domenom i povlacit neke paralele sa istima jer su to nebo i zemlja.Hr s1 je trenutno po snazi i igracima najjaci server na hr domeni i vidilo se vec jako finih kolicina deffa i offa.Nista nije posebno ako ces ga usporedjivat sa comom,ali na hr domeni je s1 vrh.Uglavnom s4 je definitivno najgori server koji sam ikad igrao daleko po svemu.
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma meow.bi's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Ma server je čudan od početka, ali sam ipak očekivala malo više. Ovoliko deffa je stvarno ništa. Da je bar 4-5 offova ostalo, OK. Slab je deff, probilo se obranu, WW ide na 0, ali da se već treći off vraća doma Bar vi niste od jučer.

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Prije svega čestitke ekipi iz Nav-a i B3 na doslovnom masakriranju ww-a.
    Nisu mi jasni ti graditelji,nemaju ukupno skupa 70 posto defa od Nav-a bez b3
    Sta Vam nije bolje bilo da 1 ww bude mamac a drugi da ustabilite sav deff unutra? Stvarno mi nije jasna vasa filozofija dizanja ww.
    Osvrnuo bih se gore na spajlu i saint-a,je,ovo je jedan od i meni gorih servera ikad igranih,al kako sam jucer rekao svuda na balkanu je isto. Ba,RS i Hr domena. Jednostavno je premalo ljudi na toliko broj servera,sada je u toku,hrx,hr4,hr3,hr2 i hr1. Ukupno na tim serverima nema ljudi niti 10 k. Glupo je uopce pricati i usporedjivati ofove i defove sa com i ovdje,gdje je i daleko bolja igra i sve drugo,a i vise igrača ima. Dakle kako sam vec pisao i adminu i pricao sa kolegama iz njemačke dok sam bio u TT,na moj predlog njima da se kod nas smanji broj servera na 1 spori po domeni,eventualno 2 i jedna brzi server na tri domene,samo su se nasmijali jer im je bitna zarada,jer kako koji server krene netko uplati golda,a sama igrivost nije bitna. Dakle 4 spora hrvatska servera su u toku trenutno i jedan brzi,malo razmislite,pogledajte i ba i rs domenu,sta nam nebi svima bilo bolje da se igra 1 spori server,da se svi potucemo,a ne ovako se razvuku igraci i savezi na vise servera i nemoguce je sve kvalitetno igrati.
    L.P svima.
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od spajla Vidi post

Danas je u NAV/B3 proglašen dan žalosti..
    Od 10 offova, samo je Roži sretna jer nema više minusa, 9 offova se vraća neokrznuto a svi se nadali da će odahnuti nakon današnjeg jutra..

Najgore od svega, BoP je zapravo "gljivario" cijeli server, nešto malo je bilo fajtova u prvom dijelu servera, ali mislim da ih generalno nitko nije previše dirao. Tako da je naše razočaranje njihovom obranom ogromno.
    Pogotovo s toga što se tu po Forumu cijelo vrijeme provlačilo da će oni biti prevaga na kraju servera.

A činjenica jest da osim s1 svi ostali serveri su daleko ispod neke kvalitete, još kad se s4 prvi put otvorio govorili smo da je to previše, ovo danas i napad Moe neki dan samo to potvrđuje.
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post
    Danas je u NAV/B3 proglašen dan žalosti..
    Od 10 offova, samo je Roži sretna jer nema više minusa, 9 offova se vraća neokrznuto a svi se nadali da će odahnuti nakon današnjeg jutra..

Najgore od svega, BoP je zapravo "gljivario" cijeli server, nešto malo je bilo fajtova u prvom dijelu servera, ali mislim da ih generalno nitko nije previše dirao. Tako da je naše razočaranje njihovom obranom ogromno.
    Pogotovo s toga što se tu po Forumu cijelo vrijeme provlačilo da će oni biti prevaga na kraju servera.

A činjenica jest da osim s1 svi ostali serveri su daleko ispod neke kvalitete, još kad se s4 prvi put otvorio govorili smo da je to previše, ovo danas i napad Moe neki dan samo to potvrđuje.
    Tek sam sad dobio potpuni uvid u sve offove koji su isli na ww od BoPa.Ovo bi trebali bit WW offovi?Sa 4-5 puta BO u selima i pushom saveza se ovo izbacilo?Smijesno.
    Leo kapa do poda za tvoj off i tek sad kad se vidi ovaj ostatak offova tvoj je vrh vrhova.Pricao sam sa kingom tokom servera dosta i uvijek sam ga uvjeravao u offove koje ce NAV izbacit(ja njega zamislite) dok mi je on rekao da cu ostat razocaran mozda jako na kraju.Pa moram rec od ovih koji su sada napali em niti jedan nije ratovao(mislim mozda mrav jedini al to je druga prica)em su uzimali BO vise puta i napravljeni ovakvi offovi.Prva dva od Rozi i popera(i on je mogao imat jos vise s obzirom da je gljivario cijeli server)prolaze ovo ostalo :brukica:
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Nije sve tako crno sto se tice ostalih off-ova ima tu svega i svacega :pije kavu: Vjerujem da neki nisu sve pokazali

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Ajde,dajte sva tri ww na nulu,da opet sa obukom nastancam off,zafrkavam se naravno
    Sta se desava ba ljudi? Krenuo roka.-koka-ko,natari preko 95 svaki level udaraju,sta se ceka sa strane Bopa,dajte da vidimo te ofove,dajte logove,ili cekate da natari pobiju nesta pa cete ko frajeri uletiti
    Za one sta ne klikaju,a zanima ih http://prntscr.com/32poxw.
    Dakle nav je doslovno sa dva i pol ofa masakrirao Bop koji citav server napade imao nije,gdje je deff?
    Sve u svemu,tuga,jad i čemer.
    Hr1-Proleteri

Član foruma
    Registriran
    Feb 2014

Uobičajeno

Nije još sve gotovo
    s4-S1NNR
    s3-Herbludi

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od S1NNR Vidi post
    Nije još sve gotovo
    Bilo bi steta da je,a sa druge strane steta bi bila da i zavrsi server bez da viidmo vaše ofove )
    Hr1-Proleteri

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4