Stranica 213 od 219 PrvaPrva ... 113163203211212213214215 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,121 do 2,130 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    Tek sam sad dobio potpuni uvid u sve offove koji su isli na ww od BoPa.Ovo bi trebali bit WW offovi?Sa 4-5 puta BO u selima i pushom saveza se ovo izbacilo?Smijesno.
    Leo kapa do poda za tvoj off i tek sad kad se vidi ovaj ostatak offova tvoj je vrh vrhova.Pricao sam sa kingom tokom servera dosta i uvijek sam ga uvjeravao u offove koje ce NAV izbacit(ja njega zamislite) dok mi je on rekao da cu ostat razocaran mozda jako na kraju.Pa moram rec od ovih koji su sada napali em niti jedan nije ratovao(mislim mozda mrav jedini al to je druga prica)em su uzimali BO vise puta i napravljeni ovakvi offovi.Prva dva od Rozi i popera(i on je mogao imat jos vise s obzirom da je gljivario cijeli server)prolaze ovo ostalo :brukica:
    Ja opet kasnim s reakcijom jer ne čitam Forum svaki dan....

Arhi..?? Pa razočarao si me s ovim svojim komentarom...:(
    Ma kakvi WW offovi?
    Da od Roži i popera(koji je usput rečeno rekreativno klikao da bude s ekipom, ne zbog igre).
    Sve ostalo se išlo zabiti ili zbog RL ili zbog tog da se ima više hrane za deff u WWu i gdje god treba.
    I nitko od nas ostalih(naravno da tu uključujem i sebe) nije radio WW off nego smo se cijeli server igrali. Ono što nije pohvalno za vas - ja sam off gubila napadajući Natare za artove i poslije za planove(2 sam očistila)
    a ne u borbi s vama...

I naravno da dobro znaš da tada u napadu na BoP WW nitko iole pametan ne bi išao potrošiti sve (WW)offove koje ima...
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2014

Uobičajeno

Deffa ima još uvijek na tone ali nema igrača koji su taj deff štancali. Iskreno ima nas 10ak aktivnih i to je cijela istina o ovom uspavanom serveru!

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od doci Vidi post
    Ja opet kasnim s reakcijom jer ne čitam Forum svaki dan....

Arhi..?? Pa razočarao si me s ovim svojim komentarom...:(
    Ma kakvi WW offovi?
    Da od Roži i popera(koji je usput rečeno rekreativno klikao da bude s ekipom, ne zbog igre).
    Sve ostalo se išlo zabiti ili zbog RL ili zbog tog da se ima više hrane za deff u WWu i gdje god treba.
    I nitko od nas ostalih(naravno da tu uključujem i sebe) nije radio WW off nego smo se cijeli server igrali. Ono što nije pohvalno za vas - ja sam off gubila napadajući Natare za artove i poslije za planove(2 sam očistila)
    a ne u borbi s vama...

I naravno da dobro znaš da tada u napadu na BoP WW nitko iole pametan ne bi išao potrošiti sve (WW)offove koje ima...
    Doci samo iz moje perspektive je ovo bio post s obzirom da nemam uvid niti u kome se RL isprijecio,ko je bio malo online itd..
    Samo sam ono sto sam vidio komentirao.Istina ovo za BoP-ov ww slazem se.Takodjer bi nadodao da sam ugodno iznenadjen sa 2good i stanjem offa.Gle doci lijepo sam rekao s obzirom na server i stanje na njemu ovo je bio vrh,moje razocarenje mozda dolazi od toga sto sam zadnje prije ovoga igrao T3.6 pa se vratio nakon 2 godine i docekalo me ovo.Pocevsi od sebe naravno da sam prvo razocaran razvojem svog acca i offova koji su uslijedili sa njega.
    Na kraju krajeva najbitnije je da je ova muka skoro gotova.
    Sta se tice servera dosao sam tu doslovno ko padobranac ukucao random koorde i eto ostao do kraja.
    Htio sam igrat ovo bez ikakvih obaveza i samo klikat,ali nakon nekog vremena kompletno vodstvo Nucleusa je odustalo osim tada Zorana(asterixa) i Dade koji je tada igrao i bio ogromna pomoc ma sta vi ostali mislili o njemu.Preuzeo sam to na svoja ledja skupa sa njima i zahvalan sam im sto su ostao tu i klikao skupa sa mnom.Kasnije smo dobili pomoc u vidu jos nekih clanova u vodstvu.Dok sam mislio brisat mali milijun puta nisam htio ostavit igrace koji su redom vecina barem bili pocetnici.Ucit njih igrat je ono na sto sam ponosan ovaj server.Vidit kako deffer koji je na pocetku gradio deff u gg dok nije usao u minus kasnije izbacuje enormne kolicine deffa je bio gust za gledat.
    Nista planova nije bilo u vezi WW gradnje sto se tice Nucleusa to je jednostavno dolazilo u hodu kao sto se vidilo ne samo po uzimanju planova i WW sela nego i artovima.Kasnije ovo sve je bilo pokusaj.Nebitno kakav ali smo imali priliku pokusat i zasto ne iskoristit.Sad kad je sve gotovo bitno mi je da sam se od pocetka drzao svoje rijeci i bio dosljedan onome sto sam rekao i na pocetku.I sve u svemu mi je drago sto sam ostavio i noci i dane na ovom serveru jer oni kojima sam pomogao i koji su nesto profitirali od mene to znaju cijenit.Nedavno sam napisao da mi je ovo bio jedan od najtezih servera pa su me neki na to ismijali na forumu.U mojoj kozi,na strani Nucleusa vidio bi kako bi rekli nakon ovakvog servera

Eto od mene cestitke pobjednicima NAV i B3 koaliciji.Sta se tice vase strane isto sam upoznao lijep broj ljudi takodjer i to mi je drago da neki nisu zaboravili da je ovo samo igra i ako padnu teske rijeci da se to kasnije zaboravlja i ako tako se dogodi sljedeci server igras sa sadasnjim "neprijateljima".Uostalom Leo(moa) mi je dual na drugom serveru sad i to sve govori koliko se moze razdijelit server od servera.

Hvala svima jos jednom i do iduceg servera
    Lp
    Saint

edit:
    Takodjer uspio sam nagovorit Ninu da opet pocne klikat
    Ona je u pravom momentu dosla i pomogla i poklikala jedan respektabilan off na kraju
    Uređeno od strane ArchAngeL (22.03.14 um 12:53 Uhr)
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Evo post jedan o Dade

[12:55:48] Dado : Bloom ajde molim te zakači ovaj post na forum kao moj oproštaj od s4:

"kao što sam i pričao da su navovci veliki favoriti za uzimanje ovog servera duhova to se na kraju i ispostavila istina bez obzira na njihovu pilu naopako.
    Na ovaj server sam došao kao i Saint kao teški padobranac tek toliko da malo ubijem vrijeme i bez ikakve namjere da opet započnem igrat aktivno.Našavši se opet sa starim frendom Saintom odlučio sam ipak malo aktivnije odigrat te ubiti vrijeme.
    Na početku smo zajedno počeli nekog vraga delat i od potencijalnog saveza farmi(nek se ne naljuti niti jedan bivši suborac) složili smo savez sa glavom i repom kojeg su se očito svi uplašili pa su spojili sva tri veća saveza protiv nas.
    Mogu pričat navovci koliko oćeju ali bili su zajedno sa BoPom,zajedno su nas napadali u istoj akciji.

Izgubio sam volju barem 20 puta za igrom i htio brisat acc,jedino kaj me je držalo bio je Saint i još par igrača.

Jedinu grešku koju priznajem koju sam napravio na ovom serveru je početak servera kad smo se odrekli ZiFa radi Astraline,kasnije je ta greška ispravljena.

Veliko hvala Nini koja je nastavila na acc Zdravko i napravila po meni najjači i najbolji ww off jer nije isto štancati off kad gljivarite i kad ste konstantno pod napadima.

Veliko hvala Bloom žena je kakvih jako malo ima,preuzela je na sebe gradnju WW sela i kad smo se svi svađali na skypu i htjeli masovno brisat acc ona je lupila šakom i stol i rekla da ostaje do kraja be obzira na sve.

Veliki pozdrav Asterixu,kralju koji nas je zabavljao;Puki kojeg smo katali an s1,a na s4 zajedno slagali deff igračina i pol,Betty koja je podigla Nucleus pa onda nestala na par mjeseci radi RL te se na konačnici opet vratila i odradila opaki posao na kraju...

Na kraju NAVovci čestitam vam na pobjedi,ali nemate se kaj hvaliti s ovime,sve kaj sam napisao o vama i dalje stoji,muljarili ste od početka servera.....

tek sad se na kraju vidi da ste se borili protiv pet-šest sado-mazo ljudi koji su za vas velemajstori.

Pozdrav i "ljutim" neprijateljima Moi i Kingu,Moa ok si lik,samo smanji ego i pazi kaj pišeš ono sa štrikom ti nije trebalo.

Do nekog novog servera

LP
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Ovi offovi su sramota.

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Ovi offovi su sramota.
    a sta se ocekivao od servera di je NAV glavna pojava
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Ovi offovi su sramota.
    Nisi vidio sve, i budi uvjeren u to

Iskreno me bas zanima kakvi ce biti off-ovi na s1 Po tvojem komentaru ocekujem barem 3x veci od onog od johnny12
    Uređeno od strane The King (22.03.14 um 13:49 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Na s1 je prije arteva bilo vecih offova.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Jel to mozda o sekundarcima pricamo? :cerek: Mislim da su prije artova na s1 oni glavni off-ovi bili barem 2x veci nego najjaci ovdje pokazan

Član foruma Hamco's Avatar
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

Citat Citat od SC KILLER Vidi post
    a sta se ocekivao od servera di je NAV glavna pojava
    Treba zvati Pafkea da ih malo trolla. :cerek:
    War Machine®

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1