Stranica 219 od 219 PrvaPrva ... 119169209217218219
Prikaz rezultata 2,181 do 2,190 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Eliminator Vidi post
    Šta ima novog?
    Čeka se kraj, nadam se da neće biti više katanja
    http://prntscr.com/344psm
    opušteno, NAV

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Kako ba nećeš živa biti? Pa nije sve gotovo ako nemaš ww-a više
    Pokusala si i sta te briga
    Fucka se meni za ww(da ne pitas opet,prosla vizita slobodna sam do popodne)
    s toliko izdajica koje su se prokazale sad na kraju servera dobro da sam digla i 1 lvl cuda,a sad mi nedaju ni racun obrisat
    http://prntscr.com/3446yr
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    Fucka se meni za ww(da ne pitas opet,prosla vizita slobodna sam do popodne)
    s toliko izdajica koje su se prokazale sad na kraju servera dobro da sam digla i 1 lvl cuda,a sad mi nedaju ni racun obrisat
    http://prntscr.com/3446yr
    Ala golda.... Ajde ako obrises ako nemas kud sa njime javi se
    Nebih znao nista oko izdajica,kazu da svatko sam bira svoju ekipu

Drži se,okani se igre
    Uživaj
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Član foruma FlashNews's Avatar
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Najnovije vijesti u svijetu Traviana:

Već čuveni serveru duhova, multića i mutivoda, širem krugu igrača Traviana poznatog kao S4, je konačno (nakon zadovoljenja bar dijela sujeta pojedinaca) doživio i svoj fizički kraj, onako kako je to redakcija još u prvim izvješćima sa servera prognozirala:

29.03a.jpg

29.03.jpg

Samo si nebitan mali miš,koji nemože uspjeti u travianu pa stječe karijeru trolanjem na forumu. Ponovio sam ti nebrojeno puta da se ostaviš mojeg imena,radije klikaj deff,očito je da ga nemate.
    P.S priča se da klikaš na acc megadolon 76?
    Da si farma.. Ima li tu istine reporteru?
    Već kad spominješ jednu instituciju prije svega ć.p.b,onda se malo raspitaj sto znači ć.p.b
    Ć.P.B je Sta je to Ć.P.B? Mislite da znate?
    Identitet izvjestilaca sa terena je poznat redakciji i onima kojima je to bitno, dotična osoba očigledno ne spada u taj krug, a mjesta u institucijama za ovakve slučajeve egocentričnosti ima, samo se treba obratiti pravim liječnicima koji sve znaju o raznim Cezarima, Napoleonima, možda tamo sretne i nekog zimzelenog - koliko god to neki zaboravljali, ovo je samo igra i prvenstveno služi tome da se igrači zabave i druže (onoliko koliko znaju i umeju).

Još jednom sve čestitke pobjedniku od strane redakcije, kao redakcija pozdravljamo sve naše vjerne čitaoce.
    Uređeno od strane FlashNews (29.03.14 um 10:51 Uhr)
    Calamus gladio fortior

silver.surfer (HRX), silver_surfer (HRX,S5), asterix.ns (S1,S4,S5), fallen.one (S3,TX2,PTR,Finals)...

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Evo došao je i kraj ovog s4 servera....

Bez obzira na sve neprimjerene komentare od prvog dana do danas na ovom Forumu mislim da je NAV sa svojim saveznicima B3 opravdano i zasluženo odnio pobjedu.

Stoga želim čestitati prije svega našem sensationu na uloženom trudu, vremenu i naravno zlatu da uspješno digne WW na 100.lvl. :ww:

Dalje, čestitam i svim mojim igračima koji su eto izdržali do kraja i svojim resursima, deffom i uloženim vremenom doprinijeli našoj pobjedi.:pivo:

Želim čestitati naravno i svim našim protivnicima koji su nas na fer i borbeni način pokušali omesti u postizanju našeg cilja.

Za sve one koji žele baciti pogled na podignuti WW neka mi se jave pvt na acc Doci&Iron. (samo zato da izbjegnemo neke neprimjerene poruke i manipulacije na accu..)

Svima želim sve naj u RL i do nekog novog servera lijep pozdrav u ime NAVa i svoje osobno ime

doci:witch:
    Uređeno od strane doci (29.03.14 um 14:22 Uhr) Razlog: dodati
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Evo,serveru je konacno stigao kraj... Ne cu puno filozofirat je li zasluzena pobjeda ili ne. Svejedno bilo kako bilo,cestitke NAV-u i koaliciji na pobjedi
    hr1- 2011/2012/2013- Mr Einstein4
    hr2- 2012/2013/2014- Mr Einstein4 Jr/ DX Dr. Falanga
    hr5- 2014/2015- Poskok&Einstein
    hrx- 2016- Mr Einstein4

Uobičajeno

Cestitke na pobedi.
    Trudili smo se da vam otezamo koliko god smo mogli.
    +Nucleus-
    2007.

Član foruma
    Registriran
    Feb 2011

Uobičajeno

napokon je i ova tuga od servera zavrsila. svaka čast svima koji su sudjelovali i imali volje klikati. jedino mi nije jasno kako moze se reci da li je pobjeda zasluzena ili ne!
    ok po nekim tu ljudima koji su igrali s4 NAV je farma, kmečaliste itd itd. oni koji ne igraju s4 a komentiraju događanja na s4 nisu vrijedni spomena i slova u ovom postu.
    ali NAV kakav god je bio pokazao je najvise na ovom s4 ( najvise deffa i najjači offovi, a očito najveća zelja za osvajanjem servera) i opet su pojedini savezi iskoristili naivnost i dobrotu tog NAV-a i okrenuli se protiv sto ih je doslo kasnije glave jer netko tko cijeli server gljivari nema postenog offa ni deffa (a da ne spominjem da onaj tko se nije slozio s vasom politikom morao van saveza), tu ne mislim na nucleuse i Z&U saveze jer oni su ratovali.

čestitke igračima u NAV-u i B3 na pobjedi, čestitke protivnicima na dobrom i poštenom fajtu i čestitke onoj 3 strani čije ime neću ni spomenuti sto su se nasli pisati o poštenju i zasluzenoj ili ne zasluzenoj pobjedi.

P.S zao mi sto nema Dade jer on uvijek ima neki kometar bio post realan il ne.:tough:

puno sreće svima u RL i naravno onima koji igraju druge servere još vise srece

lp
    damsho

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

hahah evo i mene
    Cestitke pobjednicima,iskreno mislim da je zasluzena pobjeda mada mi neke stvari nisu i nece bit jasne (recimo planovi za Bop )
    al dobro,bilo je lijepih fajtova pred kraj,iskocili su lijepi offovi,sens je imao dobar deff u ww-u,i mi bi imali takav da nismo ratovali cijeli server Zif sa B3,Nucleus sa Navi Bop je tu jedno vrijeme nesto napadao al kasnije su se povukli i mislim da nisu imali johnija u vodstvu da bi puno vise pokazali bar u ono kratko vrijeme sto sam se druzila sa ostatkom vodstva,svi su oni bili za nesto jedino đoniz sve kocio
    Eto da ne duljim sad previse jos jednom cestitke pobjednicima u moje ime i mislim da mogu rec i u ime cijelog mog saveza
    :pivo: svima
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Evo hvala Bogu da je gotovo i ovo
    Ostalo nesto golda za zimu,pa se vidimo tada,sljedeći s1 cemo se fajtamo opet )
    Čestitke svima sta ste odigrali do kraja,čujemo se,vidimo,klikamo i zafrkavamo opet uskoro!
    :lock::lock::lock:
    Hr1-Proleteri

Zovi samo zovi svi će sokolovi...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17