Stranica 63 od 219 PrvaPrva ... 1353616263646573113163 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 621 do 630 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    Pa ipak je Dadek glavni klaun svih tema od svih servera na travian forumu .......sad je uber-igracina, a na starim verzijama je bio obicna farmetina .....sad ima umjetnine i kacige za KB pa zasto ne potrosit 10k golda mjesecno da mozes imat 5 sela nakon mjesec dana igre i onda se hvalit kako si uber-turbo-mega igracina .....a pljackanje svojih sela i saveznicki sela mu je umjetnost jer onda bude u ToP 10
    Strasno davno sam rekao i zao mi je sto nisam to sam proveo kad sam mogao na forum stavit psiho test prije reganja.Vjerovatno nebi bilo reganih preko 100 ali barem bi s nekime mogao pricat normalno i cak mozda i konstruktivno se svadjat.S dadom sam igrao od prvog servera (tj.mog prvog servera) hr s2(prvi).Nismo bili na istim stranama ali smo se upoznali nedugo nakon servera.Tezak govornik i da ne kazem neku tezu rijec je na forumu,ali u igri pa optimus ti i ovaj gore sta mu je lisce na otpalo iz nicka danas niste mu ni do koljena.Ma jos k tome kladim se da ti i ovaj doticni zelembac niste ni igrali servere prije slikovnice.Sad se ko barbie i ken uhvatili kokodakat ovde ko da ste svu pamet svijeta popili.Ljudi ko ti i ovaj optimus,sto dodju tu prosipat pamet i kriju se iza nicka na forumu,a kad ih se pita za nick u igri kriju ga ko zmija noge,ne zasluzuju uopce da ih se shvaca ozbiljno.Kao sto sam lijepo Doci rekao ovde na forumu tako i tebi po zadnji put cu jasno rec(ne brini moji postovi se ne trebaju citat izmedju redaka filozofe):NAV je favorit ovog servera sto se i pokazalo dosada.Imaju li sve predispozicije za uzet ovaj server?Imaju.Hoce li ga uzet?Nemam pojma,ali cu se potrudit koliko to mogu i koliko mi dozvoli rl da im ako nista u najmanju ruku pruzim kvalitetan otpor.
    Slobodno sad pisite sta god hocete obecajem da vam vise necu replicirat i javljat se na s4 temu do posljednjeg osvrta po zavrsetku servera.Svi koji imate sta pitat ili vas nesto zanima imate pvt msg pa se slobodno javite ovde na forum ili IGM(sumnjam optimuse da to za tebe i zelembaca vrijedi).
    Uređeno od strane ArchAngeL (08.11.13 um 18:35 Uhr)
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    Strasno davno sam rekao i zao mi je sto nisam to sam proveo kad sam mogao na forum stavit psiho test prije reganja.Vjerovatno nebi bilo reganih preko 100 ali barem bi s nekime mogao pricat normalno i cak mozda i konstruktivno se svadjat.S dadom sam igrao od prvog servera (tj.mog prvog servera) hr s2(prvi).Nismo bili na istim stranama ali smo se upoznali nedugo nakon servera.Tezak govornik i da ne kazem neku tezu rijec je na forumu,ali u igri pa optimus ti i ovaj gore sta mu je lisce na otpalo iz nicka danas niste mu ni do koljena.Ma jos k tome kladim se da ti i ovaj doticni zelembac niste ni igrali servere prije slikovnice.Sad se ko barbie i ken uhvatili kokodakat ovde ko da ste svu pamet svijeta popili.Ljudi ko ti i ovaj optimus,sto dodju tu prosipat pamet i kriju se iza nicka na forumu,a kad ih se pita za nick u igri kriju ga ko zmija noge,ne zasluzuju uopce da ih se shvaca ozbiljno.Kao sto sam lijepo Doci rekao ovde na forumu tako i tebi po zadnji put cu jasno rec(ne brini moji postovi se ne trebaju citat izmedju redaka filozofe):NAV je favorit ovog servera sto se i pokazalo dosada.Imaju li sve predispozicije za uzet ovaj server?Imaju.Hoce li ga uzet?Nemam pojma,ali cu se potrudit koliko to mogu i koliko mi dozvoli rl da im ako nista u najmanju ruku pruzim kvalitetan otpor.
    Slobodno sad pisite sta god hocete obecajem da vam vise necu replicirat i javljat se na s4 temu do posljednjeg osvrta po zavrsetku servera.Svi koji imate sta pitat ili vas nesto zanima imate pvt msg pa se slobodno javite ovde na forum ili IGM(sumnjam optimuse da to za tebe i zelembaca vrijedi).

Mislin da je vrijeme za smirit strasti.... Ipak je ovo samo igra i zabava... tako nije vrijedno svađe i nepotrebnog blaćenja (ni sa jedne ni sa druge strane ) ako imate šta reć jedni drugima recite preko igre ( radi toga su i napravili kate ) ... Ljep pozdrav svima .....nek bolja klapa pobjedi....

Član foruma i542's Avatar
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dane Vidi post
    Mislin da je vrijeme za smirit strasti.... Ipak je ovo samo igra i zabava... tako nije vrijedno svađe i nepotrebnog blaćenja (ni sa jedne ni sa druge strane ) ako imate šta reć jedni drugima recite preko igre ( radi toga su i napravili kate ) ... Ljep pozdrav svima .....nek bolja klapa pobjedi....
    ArchAngel je napisao konstruktivan komentar, a da sam ja još uvijek ovdje moderator tvoj šef bi davno letio s foruma zbog konstantnih privatnih napada i omalovažavanja. Igrajmo fer, molim vas, bez osobnog prozivanja.
    Sijem strah i trepet i nakon četiri godine....

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

@Arch

Protiv tebe nikad nisam nista pisao, ali Dadek ne zasluzuju od nikog na .hr serveru da ga brani ...znam tog dadeka jos od ranijih servera, kad je isto bio svakom loncu poklopac, a u njegove igracke "sposobnosti" su se mnogi uvjerili ....igrao sam prvi hrvatski server, tako da odkud tebi pravo da ti nekom sudis kad je tko igrao i kako? Kad ti nisi ni znao sta je travian, ja i kompic smo igrali, tako da bih te zamolio da se ostavis gluposti kad je tko igrao .....Igrao sam u doba igracina kojima nije trebalo 10k golda mjesecno da dignu sela i naprave vise off-a nego sto cete ti i tvoj vjerni pratitelj dadek ikad u cijeloj svojoj travian karijeri imati ....a o organiziranju saveza i akcija da i ne govorim ......nisam napisao nista protiv tebe, a ti onda mene nadjes prozivat i gore navedonog zimzelenog i pravit se pametan da bi ti citiram:

"Strasno davno sam rekao i zao mi je sto nisam to sam proveo kad sam mogao na forum stavit psiho test prije reganja.Vjerovatno nebi bilo reganih preko 100 ali barem bi s nekime mogao pricat normalno i cak mozda i konstruktivno se svadjat"

Ti ces dovodit u pitanje da li netko moze proc psiho-test jer si ti kao neki normalan i pametan a drugi nisu? Mozes se sramit svojeg teksta gore napisanog jer koji si ti k**** u svijetu da bi ti dovodio u pitanje da li netko moze proci psiho-test ili ne? Ti bi kao prosao jer si ti neki genije i pametnjakovic?

Za dadeka sam napisao zato sto ga znam od prije i znam kakav je igrac i kakav mu je stil pisanja na forumu jos od starog/drugacijeg travian foruma(ovo je valjda noviji/izmjenjeni jer mojeg nicka i postova od prije nema - od perioda drugog s2 servera, i mozda je nick izbrisan jer se nisam spajao na forum sa tim nickom 2-3 godine), i onda se ti nadjes filozofirat i pravit pamet, i dovodit u pitanje psiho-stanje ostalih clanova foruma, pogotovo aludirajuci na mene i zimzelenog

Navodis kako se kao krijemo iza forumskog nicka, a ti pajdo moj isto nemas naveden svoj nick na s4, kao i tvoj drug dadek i vas sluga dr.pafke

Do slusanja ......
    Uređeno od strane Optimus Prime (08.11.13 um 19:48 Uhr)
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    ...znam tog dadeka jos od ranijih servera, kad je isto bio svakom loncu poklopac, a u njegove igracke "sposobnosti" su se mnogi uvjerili ....igrao sam prvi hrvatski server, tako da odkud tebi pravo da ti nekom sudis kad je tko igrao i kako? Kad ti nisi ni znao sta je travian, ja i kompic smo igrali, tako da bih te zamolio da se ostavis gluposti kad je tko igrao ..
    Za dadeka sam napisao zato sto ga znam od prije i znam kakav je igrac i kakav mu je stil pisanja na forumu jos od starog/drugacijeg travian foruma(ovo je valjda noviji/izmjenjeni jer mojeg nicka i postova od prije nema - od perioda drugog s2 servera, i mozda je nick izbrisan jer se nisam spajao na forum sa tim nickom 2-3 godine),
    Do slusanja ......
    dobro, sad i mene zanima tko si...
    tim prije jel me neki pitaju, jel se ja kojim slučajem krijem iza tog nicka...
    a iskreno mislio sam da si neki klinac koji nema ni 20 godina...
    ajd budi ljubazan pa mi na P.M. javi tvoj nick sa starog foruma... nebum nikom rekao
    mislim koincidencija je strašna; naime i ja imam nick do kojeg više ne mogu, igrao prvi s1, branim NAV, i nevolim dadeka , a o dr. pafke, i ovom instant psihologu neću trošiti riječi.....
    Uređeno od strane exAzriel (08.11.13 um 20:11 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

looool optimus farmetino na kvadrat mene se barem nikad nisu odrekli MOJI
    hahahhhaahhahaahhahahahahah
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    looool optimus farmetino na kvadrat mene se barem nikad nisu odrekli MOJI
    hahahhhaahhahaahhahahahahah
    hm dado. pusti sad nav. optimus zna previše stvari od prvog s1, da bi bio lažnjak, ili neki klinac njuber...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

je i ja znam dosta o severini oces mi povjerovat da sam se igrao s njom hopa cupa?
    za mene je fejk dok ne javno kaze nickove....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    je i ja znam dosta o severini oces mi povjerovat da sam se igrao s njom hopa cupa?
    za mene je fejk dok ne javno kaze nickove....
    pa gle, meni je rekao u inbox, no ne širim to okolo. neka ti kaže sam, samo ti se nesjećaš prvog s1, pa ti to ionak niš ne znači
    uglavnom uvjek imam respect prema starim igračima......

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

dadek, ako si igrao s1

http://cosa-nostra.forumotion.com/

kratostgos
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1