Stranica 76 od 219 PrvaPrva ... 2666747576777886126176 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 751 do 760 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

druga stvar je piskaranje,a druga stvar igra...da,slali su izvidnike u napad....farme...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

@optimus,niko ne osporava da se u brzini nemoze kliknut na pojacanje i tako poslat vojsku,mnogima se dogodilo cak i najboljim igracima,ali ako ides sa ciljem bez ikakvog pritiska da igracu izvidis grad a posaljes izvidnike u pojacanje onda tu nesto drugo ne stima
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jun 2011

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    ovaj server ne igram, i niti ga mislim igrati...
    ali od kada je ove dječje slikovnice, ja se ne sjećam da je netko izviđao nekoga. ne sjećam se da je netko od ovih wanabi stručnjaka imao dva soma izviđača i prvo vidio kaj u selu ima. Nego balansiraju offove po onome što su bog zna gdje čuli, i onda se zabiju ko telci, jer ih tamo nešto sasvim drugo dočeka. neka si balansiraju gume na biciklima i autima, a ne tuđe offove.
    Zadnji put na s1, je to radio PC 2010/na 2011
    imali su slobodnog strijelca koji je letio okolo i snimao situiaciju. I THE na slijedećem serveru, a ovo sve danas, samo štanca vojsku i pošalje ju da se zabiju...
    Toliko o balansiranjima
    Vidio sam jucer da je jedan igrac iz saveza izvidjan sa 1500 izvidjaca, tako da ti ne stoji opaska .....Znaci, ipak ce nesto bit od ovih danasnjih wannabe igraca .......

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Black Revenger 13 Vidi post
    @ Pafke

a imamo jos i one koji pljackaju svoja sela
    pljackanje vlastitih sela ne utjece na stanje pljacke s kojom bi mogao doc do top 10 tako da ova teorija pada u vodu
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    druga stvar je piskaranje,a druga stvar igra...da,slali su izvidnike u napad....farme...
    čekaj, jel su slali u napad ili pojačanja, sad sam već zbunjen :cerek:

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    @optimus,niko ne osporava da se u brzini nemoze kliknut na pojacanje i tako poslat vojsku,mnogima se dogodilo cak i najboljim igracima,ali ako ides sa ciljem bez ikakvog pritiska da igracu izvidis grad a posaljes izvidnike u pojacanje onda tu nesto drugo ne stima
    recimo, na poslu sam, i idem se samo uključiti na server, i izaberem izviđače, klik, zabunom šaljem pojačanje, jer letim već dalje...
    mislim nemoj te srati puno, to se svakom može dogoditi.
    Da ih šalju u napad normalno, umjesto u pljačku, e to je već problem, ovo se svakom dogodi.
    i ne vidim zakaj bi neko bio farma zbog toga.
    Laprdate bez veze

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

azri kaj tebe pere da si tako nekulturan? da nisi ti taj koji je "slučajno" poslao izvidnike u pojačanje???
    i nemoj tu bacati bureke,kakav posao,kakva brzina...zabuna :cerek: isprika svake kvalitetne farme :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

azri kaj tebe pere da si tako nekulturan? da nisi ti taj koji je "slučajno" poslao izvidnike u pojačanje???
    i nemoj tu bacati bureke,kakav posao,kakva brzina...zabuna :cerek: isprika svake kvalitetne farme :cerek:
    rekoh ne igram više
    ak baš hoćeš znati, ja sam jednom u brzini na doci poslao napad umjesto pojačanje, i to se svakom dogodi...
    nego opet ću ja, ti već iz dva pokušaja ne uspjevaš napisati točno, nego su malo pojačanja malo napadi, pa malo umjesto napadi pojačanja, a nikak da napišeš ispravno poslati u pljačku...
    kakva si ti tek onda mega farma :cerek:

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

rekoh ne igram više
    ak baš hoćeš znati, ja sam jednom u brzini na doci poslao napad umjesto pojačanje, i to se svakom dogodi...
    nego opet ću ja, ti već iz dva pokušaja ne uspjevaš napisati točno, nego su malo pojačanja malo napadi, pa malo umjesto napadi pojačanja, a nikak da napišeš ispravno poslati u pljačku...
    kakva si ti tek onda mega farma :cerek:
    Ako neko pošalje u pojačanje umisto u napad izvidnike onda je farma ? :brukica: :S .... Slažem se šta Azriel kaže, dogodi se u žurbi. Ali kako možeš poslat napad umisto pojačanja :brukica:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

rekoh ne igram više
    e vidiš upravo u ovome je velika razlika između tebe i mene....to se pravom igraču nikad ne bi moglo desiti...
    kraj priče

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

e vidiš upravo u ovome je velika razlika između tebe i mene....to se pravom igraču nikad ne bi moglo desiti...
    kraj priče
    nemoj se praviti blesav kad nisi...
    iz dva pokušaja ne možeš ni pravilno napisati, prema tome svako pogriješi, i svako je od nas pogriješio, ma što god mantrali tu po forumu.......

Pafke kak možeš 7 puta slati naseljenike u zauzet cropp?
    Tko radi taj griješi, to je staro pravilo. Over and out

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4