Stranica 80 od 219 PrvaPrva ... 3070787980818290130180 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 791 do 800 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

vidim da se neki brinu za zdravka,pogotovo ona truba od leta...

nis se vi ne brinite za zdravka,zdravko igra rekreativno i nema on offa...

zimzeleni znam da vi imate u B3 offove od 50 kila pa vam je ovo sica od okceca....ali kakav je server dobro je on jos i naklikal....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Kazem, ne zelim nikog vrijedjati, ali stvarno me zanima sta je radio sa tolikim miljama ressa koje je pljackao

PS........trenutno najveci off na serveru je u savezu B3, i kad nije u akciji odmara se u nacionalnom parku
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

ja sam cula da je isao samo sa 30% offa,ovo ostalo bilo po pljackama
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    vidim da se neki brinu za zdravka,pogotovo ona truba od leta...

nis se vi ne brinite za zdravka,zdravko igra rekreativno i nema on offa...

zimzeleni znam da vi imate u B3 offove od 50 kila pa vam je ovo sica od okceca....ali kakav je server dobro je on jos i naklikal....
    Leto igra ovaj server, a ako ti upravljaš accom zdravko, ispada da si ti truba na ovome serveru

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    Leto igra ovaj server, a ako ti upravljaš accom zdravko, ispada da si ti truba na ovome serveru
    Cisto onako informativno zbog cega je "truba" kako ti kazes?
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Jun 2011

Uobičajeno

Lijepo je vidjet ove nav-OVCE sa kojem energijom i zarom brinu za velicinu off-a od Nucleus saveza .....e pa decki i cure iz simcity grupacije NAV, da ste energiju koju ulazate u velicinu offa nucleus saveza iskoristili u energiju i brigu za vas off i deff, onda ne bi svaki dan imali toliko katanja vasih sela i ne bi se dogodilo da gotovo na dnevnoj bazi ostajete bez 3-4 sela zato sto mali off od Nucleus saveza kata vasa sela na nulu jako uspjesno .....a da ste tako opasni i iskusni igraci, onda bi se znali odbranit od napada....ja ovdje na serveru ne vidim neki vas napad, osim na natare i oaze, a ne vidim ni vas neki posebno jaki deff jer je mr.okcec skoro oteo posebni art 5x vasem turbo igracini sensationu ......zato malo manje brige za velicinu offa nucleus saveza, a puno vise brige za vasa sela jer cete osjetit koliko je mali off od nucleusa kad vam sela jos cesce budu skatana na nulu i kad vam se savezic pocne polako raspadat......tu kokodacete koliko je ressa opljackao torg i mr.okcec, pljujete po njima i njihovom off-u, a i ostale turbo igracine kao MOA, Mora bit t-32, sens, teta& beba, herbludi su jako cesto u top-10 pljackasa tjedna, a nitko se ne pita gdje su njihovi off-ovi.....a mislim da je to zato sto su sve te turbo igracine najveci poperi servera i nemaju off-a, za razliku od torga i mr.okceca

PS......kad i ako ikada uspijete skatat par sela od nucleus saveza, onda cete dobit pravo komentiranja velicine necijeg offa ....do tada, vise rada a manje kokodakanja na forumu jer ste svi iz Nav-a jaki samo na rijecima
    Uređeno od strane Black Revenger 13 (15.11.13 um 14:18 Uhr)

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Black Revenger 13 Vidi post
    Lijepo je vidjet ove nav-OVCE sa kojem energijom i zarom brinu za velicinu off-a od Nucleus saveza .....e pa decki i cure iz simcity grupacije NAV, da ste energiju koju ulazate u velicinu offa nucleus saveza iskoristili u energiju i brigu za vas off i deff, onda ne bi svaki dan imali toliko katanja vasih sela i ne bi se dogodilo da gotovo na dnevnoj bazi ostajete bez 3-4 sela zato sto mali off od Nucleus saveza kata vasa sela na nulu jako uspjesno .....a da ste tako opasni i iskusni igraci, onda bi se znali odbranit od napada....ja ovdje na serveru ne vidim neki vas napad, osim na natare i oaze, a ne vidim ni vas neki posebno jaki deff jer je mr.okcec skoro oteo posebni art 5x vasem turbo igracini sensationu ......zato malo manje brige za velicinu offa nucleus saveza, a puno vise brige za vasa sela jer cete osjetit koliko je mali off od nucleusa kad vam sela jos cesce budu skatana na nulu i kad vam se savezic pocne polako raspadat......tu kokodacete koliko je ressa opljackao torg i mr.okcec, pljujete po njima i njihovom off-u, a i ostale turbo igracine kao MOA, Mora bit t-32, sens, teta& beba, herbludi su jako cesto u top-10 pljackasa tjedna, a nitko se ne pita gdje su njihovi off-ovi.....a mislim da je to zato sto su sve te turbo igracine najveci poperi servera i nemaju off-a, za razliku od torga i mr.okceca

PS......kad i ako ikada uspijete skatat par sela od nucleus saveza, onda cete dobit pravo komentiranja velicine necijeg offa ....do tada, vise rada a manje kokodakanja na forumu jer ste svi iz Nav-a jaki samo na rijecima
    Osjecam da stize Optimusova replika na ovaj post
    Nucleus je pretrpio od pocetka servera sve i svasta(3 od 5 vodja sveukupne koalicije su otisli,pogaseno groo accounta),ali ipak smo eto jos tu kako tako.Igamo se sto je najbitnije.Vecina je neiskusno i dosta njih igra s4 server kao prvi server Traviana uopce,ali najbitnije i mozda najljepse od svega je sto ti svi neiskusni su voljni ucit i tu su da pohvataju konce za buducnost.Nakon poduzeg odmora od Traviana moram priznat da mi je ovaj server a i ovaj savez bas legao

P.S.
    black imas PP
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

:pivo:
    Uređeno od strane Paul Muaddib (15.11.13 um 14:48 Uhr) Razlog: brzoplet sam...
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Rade1986 Vidi post
    je'l ti to komentiras ovak bezveze?
    ili te pogoni nekakva cudnovata logika?
    ili jednostavno trolas?

po cemu leto igra, a zdravko ciji racun je 3x veci ne igra?
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Black Revenger 13 Vidi post

:brukica:
    opušteno, NAV

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4