Stranica 81 od 219 PrvaPrva ... 3171798081828391131181 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 801 do 810 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Black Revenger 13 Vidi post
    Lijepo je vidjet ove nav-OVCE sa kojem energijom i zarom brinu za velicinu off-a od Nucleus saveza .....e pa decki i cure iz simcity grupacije NAV, da ste energiju koju ulazate u velicinu offa nucleus saveza iskoristili u energiju i brigu za vas off i deff, onda ne bi svaki dan imali toliko katanja vasih sela i ne bi se dogodilo da gotovo na dnevnoj bazi ostajete bez 3-4 sela zato sto mali off od Nucleus saveza kata vasa sela na nulu jako uspjesno .....a da ste tako opasni i iskusni igraci, onda bi se znali odbranit od napada....ja ovdje na serveru ne vidim neki vas napad, osim na natare i oaze, a ne vidim ni vas neki posebno jaki deff jer je mr.okcec skoro oteo posebni art 5x vasem turbo igracini sensationu ......zato malo manje brige za velicinu offa nucleus saveza, a puno vise brige za vasa sela jer cete osjetit koliko je mali off od nucleusa kad vam sela jos cesce budu skatana na nulu i kad vam se savezic pocne polako raspadat......tu kokodacete koliko je ressa opljackao torg i mr.okcec, pljujete po njima i njihovom off-u, a i ostale turbo igracine kao MOA, Mora bit t-32, sens, teta& beba, herbludi su jako cesto u top-10 pljackasa tjedna, a nitko se ne pita gdje su njihovi off-ovi.....a mislim da je to zato sto su sve te turbo igracine najveci poperi servera i nemaju off-a, za razliku od torga i mr.okceca

PS......kad i ako ikada uspijete skatat par sela od nucleus saveza, onda cete dobit pravo komentiranja velicine necijeg offa ....do tada, vise rada a manje kokodakanja na forumu jer ste svi iz Nav-a jaki samo na rijecima
    Moa di ti je off ... Poperu

A ti momak, daj nam nick da znamo ko si i šta si, a ne glumit facu na forumu a niko te nezna.

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Black Revenger 13 Vidi post
    Lijepo je vidjet ove nav-OVCE sa kojem energijom i zarom brinu za velicinu off-a od Nucleus saveza .....e pa decki i cure iz simcity grupacije NAV, da ste energiju koju ulazate u velicinu offa nucleus saveza iskoristili u energiju i brigu za vas off i deff, onda ne bi svaki dan imali toliko katanja vasih sela i ne bi se dogodilo da gotovo na dnevnoj bazi ostajete bez 3-4 sela zato sto mali off od Nucleus saveza kata vasa sela na nulu jako uspjesno .....a da ste tako opasni i iskusni igraci, onda bi se znali odbranit od napada....ja ovdje na serveru ne vidim neki vas napad, osim na natare i oaze, a ne vidim ni vas neki posebno jaki deff jer je mr.okcec skoro oteo posebni art 5x vasem turbo igracini sensationu ......zato malo manje brige za velicinu offa nucleus saveza, a puno vise brige za vasa sela jer cete osjetit koliko je mali off od nucleusa kad vam sela jos cesce budu skatana na nulu i kad vam se savezic pocne polako raspadat......tu kokodacete koliko je ressa opljackao torg i mr.okcec, pljujete po njima i njihovom off-u, a i ostale turbo igracine kao MOA, Mora bit t-32, sens, teta& beba, herbludi su jako cesto u top-10 pljackasa tjedna, a nitko se ne pita gdje su njihovi off-ovi.....a mislim da je to zato sto su sve te turbo igracine najveci poperi servera i nemaju off-a, za razliku od torga i mr.okceca

PS......kad i ako ikada uspijete skatat par sela od nucleus saveza, onda cete dobit pravo komentiranja velicine necijeg offa ....do tada, vise rada a manje kokodakanja na forumu jer ste svi iz Nav-a jaki samo na rijecima
    Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    Osjecam da stize Optimusova replika na ovaj post
    Nucleus je pretrpio od pocetka servera sve i svasta(3 od 5 vodja sveukupne koalicije su otisli,pogaseno groo accounta),ali ipak smo eto jos tu kako tako.Igamo se sto je najbitnije.Vecina je neiskusno i dosta njih igra s4 server kao prvi server Traviana uopce,ali najbitnije i mozda najljepse od svega je sto ti svi neiskusni su voljni ucit i tu su da pohvataju konce za buducnost.Nakon poduzeg odmora od Traviana moram priznat da mi je ovaj server a i ovaj savez bas legao

P.S.
    black imas PP

Arch, iskreno, ne znam sta da kazem :pije kavu::pije kavu: ostao sam bez teksta tolika hrpa gluposti se ne vidja cesto :brukica:jedino mozda kad dadek nesto pocne trollat ....inace, ne zelim analizirat ove gluposti napisane od Blacka( i sam vidis da nemaju veze sa zdravim mozgom), i samo cu reci ovo da me je post potaknuo da aktivnije udjem u s4 i da cu uskoro mozda preuzet acc u Top 35 u obliku duala ....e a onda cemo vidjet da li ce Nucleus ikad imat skatano selo na nulu

Ps....decec Black, pogledaj se u ogledalo i onda ces vidjet tko kokodace po forumu .....
    Uređeno od strane Optimus Prime (15.11.13 um 16:25 Uhr)
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Član foruma Yolonjino's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    @ Leto II

Ti shvati kako god hoces ....znam da se yole vec opekao jednom

http://prntscr.com/246o11

Mislim da NAV-u to sad nije glavni cilj .....barem koliko vidim po MM

ej vrijeđaš me, ne igram rimljane i kad bi ih igro sigurno nebi slao prete u napad
    no jest tu smo vas podcijenili, mislili smo glatko skatat selo, ali deff je sjeo :zeko:

sljedeći put će bit bolje

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Yolonjino Vidi post
    ej vrijeđaš me, ne igram rimljane i kad bi ih igro sigurno nebi slao prete u napad
    no jest tu smo vas podcijenili, mislili smo glatko skatat selo, ali deff je sjeo :zeko:

sljedeći put će bit bolje

Moje isprike igracu Yolonjino. Nisam te htjeo uvrijediti sa ovim SS niti mi je to bila namjera. Ispravljam postavljeni ss.....ovo je pravi

http://prntscr.com/24ek8y
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

uuuuuu sad smo gotovi....optimus uzima acc i gotovo je...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    uuuuuu sad smo gotovi....optimus uzima acc i gotovo je...

:cerek::cerek::cerek:ROTFL
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma Yolonjino's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

op op
    bop i nav napokon izašli iz kutije,odvažili se na iskorak da svi vide vaš anal...khm...ovaj,homoseksualni odnos :snijeg:
    ~RC~
    Diktat
    Nucleus

:štemer:
    :štemer:

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Iskreno vise sam ocekivao od par skatanih supportova i fejkova na koje se jos valjamo od smijeha(20 pjesadije 20 konjice 20 kata),ali izgleda da ja imam stvarno prevelika ocekivanja od ovog servera
    Ah da istina BoP i NAV nisu skupa to sto urade akciju skupa nista ne znaci nisu oni skupa
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

dual jel mene ko kato?

pa bop i nav su zajedno to je jasno ko kuca....preko pola servera u jednoj koaliciji hahah plus jos B3 i to je to
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od ArchAngeL Vidi post
    Iskreno vise sam ocekivao od par skatanih supportova i fejkova na koje se jos valjamo od smijeha(20 pjesadije 20 konjice 20 kata),ali izgleda da ja imam stvarno prevelika ocekivanja od ovog servera
    Ah da istina BoP i NAV nisu skupa to sto urade akciju skupa nista ne znaci nisu oni skupa
    ah ne!

to se slucajno potrefilo!

akcija pod motom "nismo znali majke mi"
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4