Stranica 84 od 219 PrvaPrva ... 3474828384858694134184 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 831 do 840 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma Yolonjino's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

soriiiii kaj sam se vraćo iz konzuma
    napad je sjedo za 10 min i nisam nis stigo...

uglavnom forsirate važnost previše, da sve bi bilo super da sam ja ustao u pola 1 ponoci, pa u 6 ujutro pa opet u 9 ujutro, ali imam i obaveze.
    ~RC~
    Diktat
    Nucleus

:štemer:
    :štemer:

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Yolonjino Vidi post

uglavnom forsirate važnost previše, da sve bi bilo super da sam ja ustao u pola 1 ponoci, pa u 6 ujutro pa opet u 9 ujutro, ali imam i obaveze.
    Bez uvrede, ali da si pravi digao bi se

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

imas obaveze s petka na subotu?
    ali i da je tome tako, onda si trebao angazirati sitera obzirom na art koji imas!

a na ovu opasku o 10 min vremena i sto si mogao napraviti, evo ti odgovor:

mogao si dici riznicu!

za 1. lvl ti treba 9190 resa

obzirom na proizvodnju koju imas u tom selu u tih 45 minuta (između prvog i drugog napada) imao si najmanje 5k resa.

dakle trebalo ti je još 5!

trgovcima iz ovih sela moga si dovuci ostatak:

[03] kuc-kuc ‎*(**9‬‬|*-*57‬‬)‬‎ - 0:03:32 (vrijeme trgovcima)

[07] kuc-kuc ‎*(**5‬‬|*-*58‬‬) - 0:07:30

[09] kuc-kuc ‎*(**12‬‬|*-*58‬‬)‬‎ - 0:10:00

u tim selima si imao sigurno vise no dovoljno resa za dici riznicu i izbjeci otimanje arta!

rezime, shebao si majstorski...

art BO si cuvao sa 2k falangi????

:brukica:

ja sam na duplo manjem racunu hranio mizernih 20k defa dok sam drzao skoro nebitan art!

u svakom slucaju, igra na razini servera!
    Uređeno od strane Paul Muaddib (17.11.13 um 02:38 Uhr)
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma Haris's Avatar
    Registriran
    Sep 2012

Uobičajeno

ma slobodoo im rjeci da ti je bilo mrsko ustat :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Danas mozda bude uzvratna utakmica izmedju BoP-a i Nucleusa
    S1 - samo REKREATIVNO ( dual acc)

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    Danas mozda bude uzvratna utakmica izmedju BoP-a i Nucleusa
    ti si izgleda mnogo informiran tip!

najvjerijatnije si iz OZNA-e

"ozna sve dozna"
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od Optimus Prime Vidi post
    mogao je ovo na kraju ispast jedan jako dobar server u smislu borbe za WW da je BoP gradio samostalno, B3 samostalno, Nucleus i NAV isto samostalno....
    ne poznaš dovoljno NAV, navNAV kronično ima problem sa holderima.... odnosno sa onim koji ima želju graditi ww.... i to je već par godina tako... jezgru NAva čine stari igrači, i po godinama stariji, kojima se to ne da, što zbog zasićenosti, što zbog životnih obaveza...
    a novom igraču teško da budu dali graditi ww...
    mislim neznam točno situaciju na ovom serveru, ali budi siguran da ti je ovo pouzdana informacija, jer znam kakve su uvjek borbe tko bu preuzeo to na sebe....
    a kaj se tiče izgubljenog arta, art se ne uzima nikad, ali baš nikad, ako ne misliš imati pokriven račun 24 sata.....
    to govori i o karakteru čovjeka koji je taj art imao kod sebe... princip bitno da ga ja sad imam, a za druge me boli jedna stvar... takve igrače jednostavno ne podnosim.....

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    ne poznaš dovoljno NAV, navNAV kronično ima problem sa holderima.... odnosno sa onim koji ima želju graditi ww.... i to je već par godina tako... jezgru NAva čine stari igrači, i po godinama stariji, kojima se to ne da, što zbog zasićenosti, što zbog životnih obaveza...
    a novom igraču teško da budu dali graditi ww...
    mislim neznam točno situaciju na ovom serveru, ali budi siguran da ti je ovo pouzdana informacija, jer znam kakve su uvjek borbe tko bu preuzeo to na sebe....
    a kaj se tiče izgubljenog arta, art se ne uzima nikad, ali baš nikad, ako ne misliš imati pokriven račun 24 sata.....
    to govori i o karakteru čovjeka koji je taj art imao kod sebe... princip bitno da ga ja sad imam, a za druge me boli jedna stvar... takve igrače jednostavno ne podnosim.....
    Nisam dobro razumio post ovaj nemoj se ljutit.Sta to znaci da imaju problem sa holderima?Znaci da ce radije koalirat sa pola servera nego naci nekog holdera unutar svojih redova?A kladim se da ce NAV itekako iz svojih redova imati 2 holdera ovaj server tako da mi bas nije jasno o cemu pricas i kakvoj jezgri.Koliko slusam ovaj server od raznih NAVovaca bivsih i sadasnjih jedni vrte da je to taj puni NAV drugi okrecu da to nije ni pola NAVa na s4.Da istina je to sto si rekao slazem se ne znas stanje na ovom serveru,a kako ispada sada vrlo je jednostavno.Umjesto da priuste serveru neku dozu ajmo to rec neizvjesnosti i mozda nekog ratovanja koalirali su sa pola servera i tako zapravo pokazali sta im je bitno u ovoj igri.Iskreno ovo napravit na serveru koji ima trenutno malo vise od 800 accova reganih(da ne govorim koliko od tih igra) je po meni....Nemam rijec zapravo za to ili bolje receno nemam neku lijepu i kulturnu rijec pa cu se suzdrzat od dalje komentiranja ovoga.A kako kazes ta jezgra igraca je dosla na s1 isto i tamo napravila isto sto i ovde izgleda da je to jednostavno stil igre NAV saveza.
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

azri mislio sam da sam čuo sve moguće gluposti od tebe,ali sad si izvalio jednu od the best...

znači tvoj veliki,premočni,ultrajaki nav je koalirao sa pola servera zato kaj niko neće zidat ww selo :cerek::cerek::cerek:

@dual

nav uvijek ima svog ww holdera i to samo jednog,tak će biti i ovaj server....isto će imati i bop s tim da bopov ne smije dobiti šansu za pobjedu,ako će biti ispred navovog ovi će ga katat zbog recimo tektonskih poremečaja u sjevernoj indiji
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Nav prošli s1 nije imao holdera, server prije toga, jedva smo ga našli, i odnijeli server btw
    s1 prije toga ga isto nismo imali, nego je to bio drlja....
    tak da znam kaj pričam
    ovaj put ako bude holder iz NAV to bu živo čudo..
    I da ovo nije NAv u najjačem obliku, već su vam 15 puta pisali, da se NAV ovdje pojavio iz čiste sensove zahebancije...
    E sad s pola servera, naviko sam na dadine pi*darije i izjave svaki server, tak da tih pola servera uzimam sa rezervom.
    Pa bi bilo zgodno da tu netko napiše, koliko koja grupacija ima acc, tek usporedbe radi. Naime iz iskustva znam da priča niej onakva kak ju to dado predstavlja

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913