Stranica 85 od 219 PrvaPrva ... 3575838485868795135185 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 841 do 850 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Nav prošli s1 nije imao holdera, server prije toga, jedva smo ga našli, i odnijeli server btw
    s1 prije toga ga isto nismo imali, nego je to bio drlja....
    tak da znam kaj pričam
    ovaj put ako bude holder iz NAV to bu živo čudo..
    I da ovo nije NAv u najjačem obliku, već su vam 15 puta pisali, da se NAV ovdje pojavio iz čiste sensove zahebancije...
    E sad s pola servera, naviko sam na dadine pi*darije i izjave svaki server, tak da tih pola servera uzimam sa rezervom.
    Pa bi bilo zgodno da tu netko napiše, koliko koja grupacija ima acc, tek usporedbe radi. Naime iz iskustva znam da priča niej onakva kak ju to dado predstavlja
    Ajmo redom saveze:
    NAV(52)
    *NAV*(38)
    NAV*(33)
    BoP(52)
    BoP-w(40)
    B3(39)
    Sveukupno 254 accounta.

I nemojte se slucajno NAVovci pocet javljat da nemate sa ovima nista jer bi vam mogao dat MMove gdje se trazi da se doticni savezi ne napadaju,a i privatne poruke nekih accounta gdje se razglaba o tome kako ce skupa ici na gradnje ww-a.
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

aha znači ptsp ipak nije s vama :cerek: azri daj se malo skoncentriraj,do nedavno si piskarao kako je ptsp isto kao nav,kako je nav ovdje ostao organizirano sad odjednom nit je ptsp nav nit je nav ovdje došao organizirano :cerek:

još će neko reč i da je amazonka čist račun :cerek:

i nije pola servera azri,samo su 3 od 4 kvadranta opet u obitelji ljubavi hahahhahahaha znači više od pola servera :cerek:

p.s. paul čestitke za lijepu kontru i hvatanje offeka :
    Uređeno od strane dadozg (17.11.13 um 12:00 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Yolonjino's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    ...
    a kaj se tiče izgubljenog arta, art se ne uzima nikad, ali baš nikad, ako ne misliš imati pokriven račun 24 sata.....
    to govori i o karakteru čovjeka koji je taj art imao kod sebe... princip bitno da ga ja sad imam, a za druge me boli jedna stvar... takve igrače jednostavno ne podnosim.....
    art sam uzeo za savez, odkud ti ideja da bi ga za sebe uzeo? jel ti izgledam ko netko sa 33 support sela i da ga sam mogu iskoristit, ili da ga itko sam moze iskoristit u tu svrhu...

no dosta mi je branit se ovdje od virtualnih napada
    potrudio sam se koliko sam mogao osigurat art
    ~RC~
    Diktat
    Nucleus

:štemer:
    :štemer:

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

dado ajmo ponovo jer imaš problema sa pročitanim
    dakel NAV ovdje nije došao organizirano, nego je to čista zajebancija sensa, i to su ti rekli bar 15 puta

ARCH a druge grupacije na serveru?
    Iskustvo sa hr domena mi govori da uvjek postoji i druga grupacija
    pa bih i to volio vidjeti

yoyoy nešto, nemamo o čemu pričati, takav igrač ho ti leti iz saveza, i dobija oznaku nepouzdan za buduća vremena. I naravno da je art bio za tebe i tvoj ego, inače ga nebi tak glupo ostavio bez deffa.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

:cerek: vječiti odvjetnik :cerek:

je,s druge strane imaju opasnog suparnika da su morali tri kvadranta spojiti....kao da igraju protiv pacijenata,a ne nucleusa :cerek: i btw. ako je sve samo zaebancija kaj su se spojili sa druga dva kvadranta?
    Nama je ovo sve zaebancija,nit smo kontaktirali bop nit smo enkaj aktivni,pravi primjer ti je kak se čuvao najbitniji art koliko igramo ozbiljno....

na kraju servera ću napisati kakav je to opasan suparnik bio,onda ćeš se čak i ti smijati svojima
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

ma nisam vječiti odvjetnik, nego znam kak to u NAV funkcionira...
    usput baš me zanima kaj bu na kraju sa holderima
    velim ako NAV bude našao nekoga unutar saveza tko bu gradio WW, to bu pravo iznenađenje
    a na server su stigli ko zajebancija i da ubiju vrijeme do s1, poslije se to malo uozbiljilo
    a opet nisam još vidio drugu grupaciju na serveru, a znam da je ima, kao i uvjek
    usput koliko ej ovaj NAV ozbiljan, govori i činjenica da je prvi put od kada NAV igra, u savez ušlo ljudi kojima je ovo prvi server. To bi prije bilo nemoguće

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

još uvijek stoji pitanje ako su tu kao zaebancija kaj su potpisali sa druga dva kvadranta?

s druge strane nemaju uopće nikakvog straha za konačnu pobjedu,jedino da nisu potpisali sa bopom u strahu da im bop ne uzme server :cerek:

i nemoj mi tu kokodakat kako igraju bezveze,samo se zaebavaju itd...NAV je došao po ovaj server jer im se učinilo da ga mogu uzet bed ikakvog problema pa se opet hvalisat kak su super savez,a svi znamo da su obične trube...

Arteve su uzeli najbitnije,ako se zaebavaju kaj će im arhitekta X5 ???

BoP&NAV&B3 imaju sve posebne arteve,imaju sve male obuke i skoro sve male potrošnje...

ako izgube ovaj server,tj.ako mi uopće dođemo do ww sela to bu njihova sramota i gotovo kraj priče....
    Uređeno od strane dadozg (17.11.13 um 12:59 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

E jeste stvarno jadni nucleusi... Ne znam stvarno dali vas je zarazio virus dadeka ili radijacija... Lijepo ste zbrojili ko je sve sa NAV-om... i počeli jadni kmečati... U stvari - kmečate od prvog dana... i tako iz dana u dan... I kad vas je nominalno bilo više ste kmečali.... Zbroji si nucleuse i Z&U...Bunker... pa one saveze s kojima službeno niste a jeste preko nekih saveza... Od Scared, OSRH itd. Kmečali (premda vas je bilo više)ste od početka, je - oni će uč u koaliciju s tim i tim... A mama me ne voli... a tata puno pije... A NAV će osvojiti server... Buuuuuuu... Golema hrpa jada i kmečavaca... A ponavljam, ako stvarno idete zbrojiti acc-eve - recimo da smo tu negdje.... Ali ne... kme... kmeeee... kmeeeeee
    Kad se sjetim da sam nekad igrao i sa dadekom i Saintom dođe mi muka... nisam mislio da su takvi...
    Na žalost - prošlost se ne može izbrisati... (krivotvoriti može - znamo po dadeku npr.)
    Bilo bi stvarno lijepo da se počnete ponašati odgovorno i odraslo - ili igrajte kako treba, bar sa malo dostojanstva ili se obrišite...
    Ali, koliko vidim na ovom forumu - predviđam da budete sad još više kmečali...
    Pa - ako vam to stvarno ćini zadovoljstvo i mislite da je to bit traviana - izvolite....
    Lijepi pozdrav

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

dakle došli su na server iz zajebancije, i dok čekaju s1. osnivanje saveza je bila zezancija sensa.
    To ti cijelo vrijeme pričam, i reci koji dio ne kužiš.
    Rekli su to sami bar 15 puta, i to je jedina istina.
    isto tako su rekli, poslije kad su skužili da mogu uzeti server, zakaj ne.
    Inače na s4 se dosta navovaca regalo tek toliko, zbog 50 godla, zbog dosade, i sasvim su slučajno vidjeli da je osnovan NAV.
    Tak da vjeruj na server su došli neorganizirano, i to ti svi trube 15 puta. mislim koliko je organiziran dolazak na server bio, vidi se i po tome, da su se neki regali na kontra kordama, pa kad su skužili da je NAV ovdje, onda se tražio push da se što prije presele, a ona prva sela ostave, da ih preotimaju hrabri tipovi ko Black Range, ili kak se već zove....
    No nisi rekao koja je druga grupacija na serveru?
    Uređeno od strane exAzriel (17.11.13 um 13:02 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

:cerek:

mi kmečimo? :cerek::cerek: pa ja uživam na ovom serveru,toliko smo "jaki" da smo primorali veliki NAV i veliki BoP da spoje kvadrante koja pišurija od smijeha....plus još B3 za svaki slučaj :cerek:

@azri rekao sam da ću ti na kraju dat osvrt na ovaj server i svoj savez onda će ti biti sve jasno...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913