Stranica 86 od 219 PrvaPrva ... 3676848586878896136186 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 851 do 860 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

za sad je dovoljno da realno napišeš koja je protuteža toj mega koaliciji NAVa?
    Ali to nikako dobiti od tebe. I ovakav razgovor vodimo svaki server zanimljivo....
    i uvjek si ti taj koji prokazuje NAVove megakoalicije, a svoje negiraš....

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    .......

yoyoy nešto, nemamo o čemu pričati, takav igrač ho ti leti iz saveza, i dobija oznaku nepouzdan za buduća vremena. I naravno da je art bio za tebe i tvoj ego, inače ga nebi tak glupo ostavio bez deffa.
    Ne igram ovaj server,,al se na ovo moram nadovezat..na pretproslom s1 je Crnobog na vrlo slican nacin izgubio mali bo..uzeo ga u selo,,ignorirao upozorenja o blizini offera ktm saveza,,te ostavio art po noci bez nadzora i sa vrlo malo deffa i sta se dogodilo..naravno neki se tamo offer iz ktm-a pod okriljem noci zaletio,probio deff i odnio mali bo na druge korde...dogodi se,,kriva procjena,,i sta se tu moze,,server ka i igra idu dalje,,jer sve je ovo samo igra...al nisam bas primjetio da si tada se ovoliko krivio po forumu a ni po pvt sobicama kako crnog triba bacit van saveza i proglasit ga javno za vrlo nepouzdanog igraca za daljnju igru i buduce servere..tako da,,malo objektivnosti i malo manje licemjerja s tvoje strane,pa se onda tvoji postovi budu uzimali za ozbiljno...

Crni,,sorry sto povlacim tebe ka paralelu,,jer ovakvih i slicnih slucajeva di je izgubljen art je bilo koliko oces,,al azriju sam morao tebe podvuc ka paralelu,,jer je igrao taj server i i servere prije toga s tobom tako da mu bude lakse shvatljivo da se to moze dogodit mnogima...

Toliko od mene,,a sad nastavite sa svojim prepucavanjima.....

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

za sad je dovoljno da realno napišeš koja je protuteža toj mega koaliciji NAVa?
    Ali to nikako dobiti od tebe. I ovakav razgovor vodimo svaki server zanimljivo....
    i uvjek si ti taj koji prokazuje NAVove megakoalicije, a svoje negiraš....
    protuteža? protutežu pogledaj u riznici,znam da imaš uvid u server i sve će ti biti jasno....
    protuteža je takva da bi nas neki iole malo jači savez izbrisao za mjesec dana....
    a to doboljno govori o velikom navu koji nije poslao napada od početka servera,samo gljivario i ispod stola dogovarao na ovakvom serveru ultra mega koaliciju :cerek:

p.s. naše obnovljeno savezništvo sa Z&U je napravljeno kao protuteža vašoj koaliciji ....
    Uređeno od strane dadozg (17.11.13 um 13:10 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    Ne igram ovaj server,,
    .....
    volim ja i tebe bole :Cerek:
    btw crni je institucija NAVa...
    i taj server nije igrao ozbiljno, no i ako smo izgubili art, dobili smo server
    i uopće nije na sličan način izgubio art

dadek, tebi je izgleda cijeli travianski život protuteža NAVa

Član foruma Yolonjino's Avatar
    Registriran
    Jul 2013

Uobičajeno

hvala bole77 što me ne uzimaš za motornim uljem podmazanim travian terminator strojem, ipak sam čovjek...
    ~RC~
    Diktat
    Nucleus

:štemer:
    :štemer:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

volim ja i tebe bole :Cerek:
    btw crni je institucija NAVa...
    i taj server nije igrao ozbiljno, no i ako smo izgubili art, dobili smo server
    i uopće nije na sličan način izgubio art

dadek, tebi je izgleda cijeli travianski život protuteža NAVa
    viš kak si dvoličan po tebi za isti čin crni je kralj,a yolo je farma....
    :brukica:
    prošli s1 billi&juco ista stvar pa se ne sječam da si pljuvao po svojim saveznicima

@yolo dao sam ti savjet na skype chatu....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

ne mjenjaj temu dado, dakle koja je druga grupacija na serveru, može li se to saznati?
    može i bilo tko napisati, od ovih kaj kmeče

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ne mjenjaj temu dado, dakle koja je druga grupacija na serveru, može li se to saznati?
    može i bilo tko napisati, od ovih kaj kmeče
    NucleusB i NucleusJ i odnedavno kao odgovor na navovo,bopovo te b3 šurovanje opet su s nama Z&U sa svojim wingom....

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

aha, inače da nije bilo NAVa, nikad vi to nebi potpisali?
    Koliko članova ima Nucleus u inačici 1,2,3?
    Mislim i zakaj se stalno piše Nav a, Nav 2 Nav 4, a kad s epiše o Nucleusu samo se veli Nucleus. Može li mi tko objasniti? Hvala
    i ne dado nemam uvid u server, ali znam kak igra NAV, znam kak igraš ti, i znam kak je priča na svakom serveru, gdje si nazočan

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ne....mi smo i prekinuli sa ZiFom,to ti može Bloom potvrditi baš iz tog razloga kaj nismo htjeli neke veće koalicije...

a evo ti i presijek malo tvog velikog nava:
    od kad ja igram s njima:
    prvi s1-bili s nama i ptsp u savezu,napada nisu poslali,PTSPu tada svaka čast
    drugi s1 kad su vidli da vrag šalu nosi zabili nož u leđa LZNu te se prebacili IBZu koji ih je gazio i pljuvao server prije i na kraju izgubili server radi crnog :cerek::brukica:
    treći s1 taj ste uzeli zato kaj nikog iole ozbiljnijeg nije bilo,nisam igrao,da sam igrao ne bi uzeli :p
    prošli s1 potpisali odmah na početku sa drugim kvadrantom i takvi nisu uspjeli sami uzet server već im je poklonjen od strane Sca
    ovaj s4-došli na server se samo "zaebavat",odmah na početku potpisali sa bopom,kad su vidjeli da je slab server do bola brže bolje maknuli javno savezništvo...ali se znalo da će na kraju biti zajedno,još k tome uzeli B3 savez za svaki slučaj :cerek:

fakat savez za svaku pohvalu hahahahhahahahaha

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913