Stranica 87 od 219 PrvaPrva ... 3777858687888997137187 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 861 do 870 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

aha koliko sam shvatio, ni ovaj server ni s1 neće uzeti zato kaj ti igraš, ili?
    i još nisam dobio broj igrača tvoje grupacije, kaj te sad malkice matematika muči ?

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    aha koliko sam shvatio, ni ovaj server ni s1 neće uzeti zato kaj ti igraš, ili?
    i još nisam dobio broj igrača tvoje grupacije, kaj te sad malkice matematika muči ?
    pa da sam dobio volju za ovaj s4 jesam nakon ovog spajanja tri kvadranta...
    s1 nema šanse da pobjede,ne radi mene nego zato kaj ima tamo puno kvalitetnih servera koji ne vjerujem da će nasjest na njihovu želju za koaliranjem...

a broj? pa ima nas...Nucleusa 88 i Z&U 99 članova....
    Mi idemo sa našom dragom Bloom samo da ne olakšamo koaliciji NAV,BoP,B3
    i da oni su uništili server....a mi s enečemo dat do zadnjeg vojnika baš iz inata

pošto nemaš uvida,a znam da lažeš evo ti stanje najbitnijih arteva:

mala potrošnja 2xnav,2xbop
    mala brza obuka 2xnav,2xbop,1xb3
    veliki arhitekti 2xnav(5x),B3,Bop ....jedan uzeli naši saveznici Z&U
    svi veliki posebni kod njih...

pametnom dosta....i to je pkazatelj kakve protivnike ima ova čudesna koalicija :cerek:

i ko se doslovno zaebava na serveru,a ko igra ozbiljno

aj bok odvjetniče :cerek:

p.s. možete vi pisati kako mi kukamo,kmečimo,ali mi uživamo i hvala vam na tome nemamo nikakve šanse za pobjedu niti nas zanima ww na stotku samo ste podigli ego svakom članu Nucleusa i Z&U....
    Uređeno od strane dadozg (17.11.13 um 13:39 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Apr 2009

Uobičajeno

Ni bed bole, desi se. Razlika postoji al se meni ne da zamarati s time . Server truba, ok. Nav truba, ok. Nucleus truba, ok. Sens truba, a pa to se zna. Znaci sve truba i ok, svi znamo i shvatili smo. Pa onda kvragu, pobrisite se kome ne pase ili napravite nesto. Dobro davor kaze, kme, kme, al od cviljenja nista

Mene bi vec sram bilo. Dado ti i dalje po svome, azri po svome al uzalud. Gdje je istina, pa vjerovatno negdje u sredini. Tko me je bolje upoznao zna kakav sam i to se pokvariti ne moze sta god da se tu izvali

Takodjer, tko je blisko duradjivao sa NAVom takodje zna gdje je istina, a ni to se ne moze pokvariti sa par rijeci , mozda se novi navuku, oni koji ne znaju, a onda dado barjak na vrh koplja i proslavi, godine trolanja moraju nesto donijeti, zar ne?
    Uređeno od strane Crnobog (17.11.13 um 13:46 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Crnobog Vidi post
    Ni bed bole, desi se. Razlika postoji al se meni ne da zamarati s time . Server truba, ok. Nav truba, ok. Nucleus truba, ok. Sens truba, a pa to se zna. Znaci sve truba i ok, svi znamo i shvatili smo. Pa onda kvragu, pobrisite se kome ne pase ili napravite nesto. Dobro davor kaze, kme, kme, al od cviljenja nista
    a volio bi da opet dobiješ server na pladnju? :cerek: e neće iči,samo ste probudili inat kod svih nas sa ovim sa bopom...da ste bili pametni i to tajili do kraja ne bi imali nikakve probleme za stotku,ovak bute se ipak malo morali potruditi
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ne....mi smo i prekinuli sa ZiFom,to ti može Bloom potvrditi baš iz tog razloga kaj nismo htjeli neke veće koalicije...

a evo ti i presijek malo tvog velikog nava:
    od kad ja igram s njima:
    prvi s1-bili s nama i ptsp u savezu,napada nisu poslali,PTSPu tada svaka čast
    drugi s1 kad su vidli da vrag šalu nosi zabili nož u leđa LZNu te se prebacili IBZu koji ih je gazio i pljuvao server prije i na kraju izgubili server radi crnog :cerek::brukica:
    treći s1 taj ste uzeli zato kaj nikog iole ozbiljnijeg nije bilo,nisam igrao,da sam igrao ne bi uzeli :p
    prošli s1 potpisali odmah na početku sa drugim kvadrantom i takvi nisu uspjeli sami uzet server već im je poklonjen od strane Sca
    ovaj s4-došli na server se samo "zaebavat",odmah na početku potpisali sa bopom,kad su vidjeli da je slab server do bola brže bolje maknuli javno savezništvo...ali se znalo da će na kraju biti zajedno,još k tome uzeli B3 savez za svaki slučaj :cerek:

fakat savez za svaku pohvalu hahahahhahahahaha
    1. Koliko je samo laži utrpano u ovaj post, pa to samo ti Dado možeš..
    Najviše mi se sviđa onaj dio s prvi(bio je treći..op.a.) s1 gdje si ti skatan u prvih mjesec dana i klikao si tek toliko i ajd malo živnuo kad smo kao dizali onaj neki sporedni WW...Za to vrijeme smo se Voriorka i ja cijeli server tukle izolirane u neprijateljskom okruženju i to mi je bio jedan od stvarno zabavnijih servera, bez kalkulacija, čuvanja offa i sl...
    No Dado, ti ionako dalje ne znaš jer "nisi poslije igrao" i da ne ulazim u daljnje analize, stvarno papir može podnijeti svašta pa i tvoje gluposti:blink:

2. Evo Azri da ti malo zbrojim Nucleus koji "ne koalira"

Nucleus B 55
    Nucleus J 33
    Z&U 59
    Z&U wing 36
    BUNKER 4
    UPSUnits 19
    SUMA= 207 igrača....od koliko ono, 400 aktivnih? Ma Nucleusi su :andjeo:

3. Btw,baš me interesiraju ti postovi i razgovori gdje je NAV dogovarao zajedničko dizanje WWa s "megakoalicijom?"
    Ono što možete vidjeti u MMovima u NAVu je poruka da se ne dira B3, jer jednostavno u nekim nedavnim kontaktima smo vidjeli da su mala ali ok ekipa, s karakterom, meta nam je ista, pa čemu neke sporedne čarke..

4. Već sam davno prije rekla da NAV bude gradio WW, ne znam čemu onda zbrajanje artova, jer nam je prva meta bila arhitekt x5 i oni bitni za savez...
    No smiješno je poslije bilo kako su ostali artovi stajali i stajali i stajali.... pa bili su na pladnju, ne kužim zašto ne otići po njih kad ih nitko neće...
    I da, otimanje arta od Nucleusa stvarno nije bilo dio plana one NAVove off akcijice koju povezujete s BoPom, pa pored toliko osvojenih kaj će nam još jedan???

Pozdravlja vas sensation i poručuje da sad nema 3636 batina, već ih je nakucao 4k...

__________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Član foruma ArchAngeL's Avatar
    Registriran
    Oct 2008

Uobičajeno

doci povlacis me za jezik strasno,ali za sada se suzdrzim od daljnjih komentara jer sam obecao i drzat cu se toj osobi svih svojih obecanja.
    Samo cu ti rec da cemo se vratit na ovaj tvoj post na kraju servera i ako sve se odigra ovako kako si napisala to lijepo i fino ispricam ti se ovde javno bez ikakvih zamjerki i bez teskih rijeci dalje.Ako bude onako kako i mislim da ce biti onda ce se samo vidit za ubuduce kako NAV igra i cime se sve sluze.
    The world is a disease that cannot be cured
    The truth is a voice that cannot be heard

Zdravko&Slavko-SC - hrs1
    Saint - hr3

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

hahaha vasa bahatost nema granica....

ali dalje sve je jasno..spojili ste tri kvadtanta na serveru sa 800 acc :cerek:

potpis sa z&u je samo odgovor na taj vas sramotni potez...

ja skatan u prvih mjesec dana,popij si antisklerin

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Hvala doci, i mislio sam da nukleus nije takvo siroce kak to dado tvrdi.

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    Hvala doci, i mislio sam da nukleus nije takvo siroce kak to dado tvrdi.
    ma naravno da nije...nucleus ti je u rangu PCa,HEGa...MiDa
    zato su morali spojiti tri kvadranta :cerek::cerek:

Član foruma doci's Avatar
    Registriran
    Apr 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    zato su morali spojiti tri kvadranta :cerek::cerek:
    Nucleus +/-

Z&U -/+

Z&U wing -/-

ne niste spojili 3 kvadranta, anđelčići moji...:andjeo:

Arhi, sorry, neću ni ja više, ali ovaj Dado, me tak povuče za jezik.........
    __________________________________________________ _____________________________________
    s5 - Janus, s4 Doci&Iron s1 - doci&izi , nl7 - coprnice, com.x2 - doci, com. x2-Finalni turnir - docini bedaki
    NAV u :lovju:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4