Stranica 91 od 219 PrvaPrva ... 41818990919293101141191 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 901 do 910 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ja s kim krenem s njim završavam taj server
    osim kad PC kao neovisni igrač na serveru napada tvog saveznika, kojem si dao riječ da ste saveznici... još mi niej jasno za kaj si tak postupio, nisi se imao muda postavit protiv PC ili kaj?

server odnosne najbolji. ovo niej samo rat, nego i diplomacija i trgovina, zato travian i je tako zanimljiv. Nemaš sve te karaktreristike kao čovjek i vođa, gubiš server... pokazano sto puta već...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    osim kad PC kao neovisni igrač na serveru napada tvog saveznika, kojem si dao riječ da ste saveznici... još mi niej jasno za kaj si tak postupio, nisi se imao muda postavit protiv PC ili kaj?

server odnosne najbolji. ovo niej samo rat, nego i diplomacija i trgovina, zato travian i je tako zanimljiv. Nemaš sve te karaktreristike kao čovjek i vođa, gubiš server... pokazano sto puta već...
    PC nije bio na tom serveru,bio je brain sa još par igrača,a na kraju se i pokazalo kakav je brain...

vidiš ja sam dao riječ na tom serveru ako se raspadne savez da ću ugasiti acc i održao sam riječ...ja do svoje riječi držim za razliku od tebe i tvojih...farmo

a kakav sam ja igrač i vođa nek kažu oni koji su igrali samnom....i ti si čkomio i mahao nogicama kada ti je pasalo...kao i svi u navu koji pljuju po meni kao igraču,to dovoljno govori jedino o vama...dvoličnjaci i ulizice....
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

bio je PC, i ti nisi htio pomoći savezniku iako smo imali savezništvo, pa smo se sa jedne strane tukli sa PC a sa druge strane sa ONi savezom.. dok si ti kemijao pa ja ovo ja ono. I onda se čudiš kaj je savezništvo puklo... pazi, i onda ti doci pričaš kak NAV gljivari, a tvoji su svi savezi fajteri
    Dakle ne držiš do svoje riječi, i nisi baš neka moralna vertikala ovdje
    i ono za vođu niej išlo tebe, nego onog malog bahatog, koji bu opet izgubio s1......
    Uređeno od strane exAzriel (17.11.13 um 20:50 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    haha,ma nije stvar u mm uopce,stvar je da su se htjeli pohvalit da imaju spiju u savezu a nisu znali kako,pa hajd da sad nesto objavimo na forum:cerek:
    Ja tebi nemogu objasniti kako ti mene inspriraš svojim izjavama,nastavi,svršavam :party::party:
    Uređeno od strane zimzeleni (17.11.13 um 20:49 Uhr) Razlog: što volim milfače...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

bio je PC, i ti nisi htio pomoći savezniku iako smo imali savezništvo, pa smo se sa jedne strane tukli sa PC a sa druge strane sa ONi savezom.. dok si ti kemijao pa ja ovo ja ono. I onda se čudiš kaj je savezništvo puklo... pazi, i onda ti doci pričaš kak NAV gljivari, a tvoji su svi savezi fajteri
    Dakle ne držiš do svoje riječi, i nisi baš neka moralna vertikala ovdje
    i ono za vođu niej išlo tebe, nego onog malog bahatog, koji bu opet izgubio s1......
    s1 nije tema ovdje,a tebi isto preporučavam kao i Doci antisklerin...
    a taj kak ti veliš mali i bahati je i igračina i ljudina te si ti prema njemu samo mali miš....i nema veze jel izgubimo s1 ili ne,mi bumo se igrali i ne patimo na pobjede kao ti i tvoji toliko da bi čak i guze dali za pobjedu...

aj ti bok...

@ontopic

zimzeleni jesi se ispričao ISu? za spominjanje samoubojstva?
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

naravno čisti dadin sistem laprdanja...
    počne jednu temu, i kad ga poklopiš njegovim postupcima onda to niej tema
    antisklerin popij ti, pa vidi tko je ovo započeo
    inače falilo mi ej ovo fajtanje sa tobom, pa možda se i dokopam nekog acc na s1, tek toliko da ti zagorčam život... mislim nije u redu da igraš veteranski a toliki si kapacitet

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

dođi,dođi fali nam farmi na s1
    nisi ti mene ničim poklopio,samo svojim glupoščima,a nije ni čudo kaj nemaš pojma kad si vodio wing špija i farmi i nikad neću zaboraviti kako smo te svi ismijavali i sprdali se s tobom na chatu vodstva pa čak i tvoji bogovi doci i crni...
    počinje formula...aj bok

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    s1 nije tema ovdje,a tebi isto preporučavam kao i Doci antisklerin...
    a taj kak ti veliš mali i bahati je i igračina i ljudina te si ti prema njemu samo mali miš....i nema veze jel izgubimo s1 ili ne,mi bumo se igrali i ne patimo na pobjede kao ti i tvoji toliko da bi čak i guze dali za pobjedu...

aj ti bok...

@ontopic

zimzeleni jesi se ispričao ISu? za spominjanje samoubojstva?
    Ja sam samo rekao da je uže 24 kune u lidlu,na što je to njega asocitaro neznam :party:

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

ajd ajd, samo se ti bavi glupošČima :cerek:

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

bla,bla,bla... Bolea da ne spominjem, svaku priliku iskoristi pljuvati po bivšem savezu. ....bla,bla,bla....
    Opet ti se nesto u toj "pametnoj glavi" pomijesalo.....ev vidis da i sam Crni (naveo sam zasto sam njega spomenuo) misli da onim postom maloprije nisam pljuvao po Nav-u nego sam samo naveo primjer da se mnogima moze dogodit da izgube art bo (Magath s1 prije toga,,Dadek je naveo Bilija i Juco etc,etc..) iako si ti to opisao kao smak svijeta i radi toga si isao Yolonjina oblatit ka da je u najmanju ruku drlja :brukica:

S Navom sam odigrao jedan server kao saveznik (onaj kojeg Dado vec odavno spominje po okretanju kaputa) a server iza toga sam odigrao do pola i posao ca sa servera radi svima znanih razloga koji veze s Navom nemaju i to znaju svi koji se nesto u Nav-a i pitaju (a ti btw tu definitivno ne spadas)...tako da,,dobro ti dado kaze,,popij antisklerin,,definitvno ti triba..a mozda i jos koja od veselih sarenih tabletica...

Zivio ti meni..toliko od mene na ovoj temi,,jer mi se neda pisat na temi servera kojeg ne igram...

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913