Stranica 92 od 219 PrvaPrva ... 42829091929394102142192 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 911 do 920 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

Citat Citat od bole77 Vidi post
    .ev vidis da i sam Crni (naveo sam zasto sam njega spomenuo)
    isto tako je i napomenuo da nije na isti način otišao art, ali to ti je nekak promaklo, čudi me to za tebe, kad si već stručnjak za tabletice
    usput i ne želim da me se kaj pita, puno je ljepše igrati i nerazmišljati, pod uvjetom da uopće igraš

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od exAzriel Vidi post
    isto tako je i napomenuo da nije na isti način otišao art, ali to ti je nekak promaklo, čudi me to za tebe, kad si već stručnjak za tabletice
    usput i ne želim da me se kaj pita, puno je ljepše igrati i nerazmišljati, pod uvjetom da uopće igraš
    :cerek: pa i bolje da te s ene pita,ti si stvoren samo woditi wing špija
    aha njemu su vjerovatno mali zeleni okupirali dvorište pa nije stigao paziti art :cerek:
    isto tako sam ja naveo da i kod yole nije sve crno-bijelo i to je tebi promaklo...

ah koja dvoličnost :cerek:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

i opet se javila moralna vertikala

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

.......

yoyoy nešto, nemamo o čemu pričati, takav igrač ho ti leti iz saveza, i dobija oznaku nepouzdan za buduća vremena. I naravno da je art bio za tebe i tvoj ego, inače ga nebi tak glupo ostavio bez deffa.

Citat od bole77

Ne igram ovaj server,,al se na ovo moram nadovezat..na pretproslom s1 je Crnobog na vrlo slican nacin izgubio mali bo..

Kao sto vidis nisam naveo da ga je izgubio na isti nacin...nego na slican...ajd sad brzo u skrabicu,,uzmi jos koju sarenu tableticu i na spavanje..ne zamaraj vise tu svoju "pametnu glavicu"...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Ja sam samo rekao da je uže 24 kune u lidlu,na što je to njega asocitaro neznam :party:
    post je pobrisan,ali napisao si enkaj tipa neka si kupi uže i smanji si muke...i to su svi vidjeli,nema sad izvlačenja ili buš ko azri počeo okretat svoje riječi kako ti pašu
    da i tebi ne trebaju možda antisklerin tabletice
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

joj bole bole, nije šija nego vrat

nego vidim da kulturni spominju tabletice... i onda pričaju o tuđem odgoju... :cerek:

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

bio je PC, i ti nisi htio pomoći savezniku iako smo imali savezništvo, pa smo se sa jedne strane tukli sa PC a sa druge strane sa ONi savezom.. dok si ti kemijao pa ja ovo ja ono. I onda se čudiš kaj je savezništvo puklo... pazi, i onda ti doci pričaš kak NAV gljivari, a tvoji su svi savezi fajteri
    Dakle ne držiš do svoje riječi, i nisi baš neka moralna vertikala ovdje
    i ono za vođu niej išlo tebe, nego onog malog bahatog, koji bu opet izgubio s1......
    :cerek: farmo mali bahati vam je poklonio pobjedu zato se radje poklopi po usima :brukica: vjeruj mi ovaj put necemo ucinit istu pogresku ako cemo biti prisiljeni odabrati pobjednika Sta se tice vodenja saveza i organizacije ti nisi u stanju to napravit Igrao sam kad si vodio mali NAV i nikad vise
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

yep, zato je savez farmi i špija ušao u top 10...
    ne brini, nebih te ni uzeo više u savez
    a s1 je tek počeo, sve se bu vidlo....

Član foruma SC KILLER's Avatar
    Registriran
    Sep 2011

Uobičajeno

yep, zato je savez farmi i špija ušao u top 10...
    ne brini, nebih te ni uzeo više u savez
    a s1 je tek počeo, sve se bu vidlo....
    :brukica: vidi se prvo medukvadrantsko saveznistvo potpisali zamisli ko NAV,PTSP,P.B :cerek: :cerek:
    SC,PTSP, Deff&Bip,DARK™,VOK :lovju: exex s1-SC Fra Šime, ex s1-SC Dijana, hrx-Psyho_Team,s1- Vidoviti Milan

Član foruma
    Registriran
    May 2008

Uobičajeno

aha, znači počelo je kmečanje
    i kak međukvadrantsko, kad je poznato da su NAV i PTSP uvjek na istim kordama

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913