Stranica 96 od 219 PrvaPrva ... 46869495969798106146196 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 951 do 960 od 2190

Tema: Trenutno stanje na serveru 4

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Bloom_32 Vidi post
    slazem se dado,al jos uvijek nema ono nesto da mene napadne na moj gg,kukavica
    hahaha
    Nekuzim cemu tebe napadati,kome si ti prijetnja?
    Hvala Bogu svaki dan te izvidamo,niti defa niti ofa

A bogami niti u savezu defa,a niti ofa,i sama si preko MM rekla :usisava:

Ajde sada,sljedeći :lock:8)
    Uređeno od strane zimzeleni (18.11.13 um 09:54 Uhr) Razlog: miš ostaje miš...

Član foruma Bloom_32's Avatar
    Registriran
    Jun 2013

Uobičajeno

:plesem na kisi::dance::dance:clown:party:
    s-1 VaramZenu,Hercules,Koka&Pijetao
    s-2 M&K
    s-4 Bloom,Pik Dama
    s-5 Disturbed

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Evo zamolila sam zimzija da posta ovo, jer mi se jednostavno neda cekat 100 godina da odobre post.

Dragi dado, ocito je da ti plan nije uspio. Spomenuo si da je B3 jedan potpuno nebitan savez na serveru, zasto ti je onda toliko bitno sto smo si eto dobri s NAVom? Da te nije mozda malo povrijedilo kad sam te odbila? Da nije upravo tad propao moguci mali plan kako unistit NAV? Z&U i B3 da tuku s jedne strane, Nucleus s druge? No nema veze dado, mozda samo malo previse razmisljam, svejedno si pozvan na onaj rostilj

Bloom, nemam ti sta puno za reci, mozda sam malo razocarana. Kad smo krenuli, bilo vas je 115, sada 93, neki su se obrisali zbog malo katanja, a neki su kickani po mom iskrenom misljenju bez razloga.

Ja se ovim putem moram iskreno ispricat ekipi iz Z&U i to najvise i samo ekipi koja klika po prvi put i koja bi htjela nesto naucit i imat malo mira kojeg im eto, nazalost, ne mozemo uvijek dat.

Igramo se, do zadnjeg covjeka

Miss, Mora Biti T-32

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

ti mene odbila ???? vidi se da se druzis sa navovcima haha

ja sam tebi poslao samo jednu poruku da vidim kak dises jer sam dobio info da surujete sa navom,niti sam te trazio saveznistvo niti bi trazio...

a za rostilj hvala na pozivu,ali ne druzim se sa lazljivcima...

i da B3 je totalno nebitan savez na ovom serveru i po mom misljenju nije trebao Nav&Bopu...ali valjda od straha da ne izgube server poceli i s vama muljat...

ima jos 2-3 mala savezica na serveru brzo ih zovite u svoju obitelj :brukica:
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    ti mene odbila ???? vidi se da se druzis sa navovcima haha

ja sam tebi poslao samo jednu poruku da vidim kak dises jer sam dobio info da surujete sa navom,niti sam te trazio saveznistvo niti bi trazio...

a za rostilj hvala na pozivu,ali ne druzim se sa lazljivcima...

i da B3 je totalno nebitan savez na ovom serveru i po mom misljenju nije trebao Nav&Bopu...ali valjda od straha da ne izgube server poceli i s vama muljat...

ima jos 2-3 mala savezica na serveru brzo ih zovite u svoju obitelj :brukica:

Pa neznam ja tko je napisao u poruci da zeli NAVu poremetit planove
    Samo ti znas sto si ti mislio, ja znam samo ono sto sam procitala.

Cudno je kako si stvorio sliku koja tebi odgovara, sta god ljudi kazu, ako nije po tvojoj slici, ne valja.

Zaboravljas na jednu stvar, prozivas NAV vec dugo vremena, a zaboravljas da ste imali nesto nepisano s OZONom, doduse, to nije funkcioniralo, ali je opet bilo tu.

Mi se igramo, nitko od nas nije dosao tu s ciljem s kakvim si ti dosao. A bome da sam se dosla borit protiv jednog saveza onda bi bome i sjela na njihove koorde, a ne neke druge

Miss...

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

:cerek: i :brukica: nucleus savez od pocetka servera nema tihih napova...barem od kad sam ja usao u vodstvo...kod nas se sve zna javno...

di sam ja tebi nudio savez??? to si preskocila...

p.s. di su vam ovnovi :brukica:

Bumo naučili nekaj novo od B3 saveza ...npr. da se uvijek šalje prvo kliner bez ovci pa onda kataš sa ovcama pa onda npr. da omjer pješadija/konjica mora biti 10% :cerek:
    Uređeno od strane dadozg (18.11.13 um 17:33 Uhr)
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Nitko mene ne dozivljava a ni ne pozdravlja nakon toliko vremena hehe
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop

Član foruma
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Bok Prajm kaj ima? Jel si skupio hraborosti igrat otkad te (i tvoj savez) Vader pomeo na s4?

Član foruma
    Registriran
    Jul 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Ropee Vidi post
    Bok Prajm kaj ima? Jel si skupio hraborosti igrat otkad te (i tvoj savez) Vader pomeo na s4?
    Savez nije moj,pomeo me nitko nije,bilo je masovno brisanje radi tehnickih nepravilnosti,ali da me je i pomeo ja nemam problema priznati da nisam na vaderovoj razini.pa mislim da budem nesto igrao,zazelio se malo,a jeli se hard oporavio od nekoliko uzastopnih samara?
    2- hrx-Aliens
    2-hr4 ~TL~/PC
    3-hr4-Bop
    4-hr4-Bop

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Prime Vidi post
    Savez nije moj,pomeo me nitko nije,bilo je masovno brisanje radi tehnickih nepravilnosti,ali da me je i pomeo ja nemam problema priznati da nisam na vaderovoj razini.pa mislim da budem nesto igrao,zazelio se malo,a jeli se hard oporavio od nekoliko uzastopnih samara?
    :brukica:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913