Stranica 220 od 720 PrvaPrva ... 120170210218219220221222230270320 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,191 do 2,200 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od darej Vidi post
    Da jako loše odigrano. Htjelo se nešto drugo odigrati, pa se odustalo, ispalo glupo. Nije stvar u neznanju. Prije bih rekao da je zasićenje. Previše servera, premalo vremena. Server je dosadan do zla vraga. Stalno se spominje jaki server a svi timare acc-e i čekaju arteve kao da će onda početi igra. Pa nismo od jučer. Svaki savez ima 3-4 aktivna igrača, par iskusnih koji su prepametni da bi igrali, nekoliko poluigrača i hrpu statista. A igra je užasna. Davno su prošla vremena dobre igre i taktičkog nadmudrivanja. Sada je samo timarenje acc-a i šepurenje kakav tko ima off. A nitko ga ne šeta. I smijanje na forumu. Neki su pokušali nešto odigrati ali podrške nema. Za aktivniju igru ima znanja ali nema vremena. A ni smisla. Ovo je igra za neke nove klince.
    Vidim da je svima smiješna današnja akcija. Ispala je takva zbog nesporazuma. Jer nisu akteri mogli odvojiti 10 minuta za dogovor. Neki imaju i pvt život izvan ove igrice. Ipak, ne zaboravite da se ismijavate iz neznalica koji igraju po nekoliko minuta dnevno, uglavom s mobitela, preko dana posao, navečer obitelj, koji se ne susreću na skypeu ponekad danima i u ovom trenutku su prema statistikama drugi napadači servera sa najjačim herojem. Nije zbog hvale jer mi statistika i nije bitna, ali da se zamislite kakav je to server. Prije nekoliko godina ne bi sa takvom igrom ni opstali. A sada se piše o najjačem serveru, dupla proizvodnja a igrači na kapaljku.
    Želim vam svima puno sreće u daljnjoj igri uz nadu da ćete nakon arteva početi igrati travian.
    Kod vas uvik neki nesporazumi :cerek: ... Ajmo se sad izvlačit na pvt život onako u stilu NAVa :cerek:

Član foruma cokolinozder's Avatar
    Registriran
    Mar 2013

Uobičajeno

SC&KRIK.. vi ste takva hrpa debila da je to već za doktora....

lijevi dio profila uzarene pahulje...
    attila hun, pc samson, pitt bull, pc dalila, kill deBil, ćuki, kolerik, tigrica, tigrić, uzarena pahulja, šaum tortica, blaga kamilica :bic: pc glupko urac, hooligan

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

tko diro ..... gdje su pak nastali problemi

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od grozd Vidi post
    tko diro ..... gdje su pak nastali problemi
    ma nema problema
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Pošalješ 10-ak napada na PTSP kad ono skype gori, u igri 10 poruka: daj sliku napada, daj sliku, jel fejk...... Ja sam mislio da je vama smješno kad vas ja napadam i evo sad napadem a vi svi pi*ke plačete za slikom :cerek: ... I onda vi našli pričat o pravoj igri i rokanju ko nekad, e moj PTSP ....

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Pafke Vidi post
    Pošalješ 10-ak napada na PTSP kad ono skype gori, u igri 10 poruka: daj sliku napada, daj sliku, jel fejk...... Ja sam mislio da je vama smješno kad vas ja napadam i evo sad napadem a vi svi pi*ke plačete za slikom :cerek: ... I onda vi našli pričat o pravoj igri i rokanju ko nekad, e moj PTSP ....
    pafke strah i trepet ptsp-u :lol2:
    hr1- 2011/2012/2013- Mr Einstein4
    hr2- 2012/2013/2014- Mr Einstein4 Jr/ DX Dr. Falanga
    hr5- 2014/2015- Poskok&Einstein
    hrx- 2016- Mr Einstein4

Član foruma
    Registriran
    Sep 2013

Uobičajeno

Citat Citat od Pafke Vidi post
    20 komentara u zapuštenoj skype sobi i ti odmah to spominješ, joj pafke daj ne seru.kaj... :brukica:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

pafke strah i trepet
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma Paul Muaddib's Avatar
    Registriran
    Jul 2011

Uobičajeno

Citat Citat od cokolinozder Vidi post
    SC&KRIK.. vi ste takva hrpa debila da je to već za doktora....

lijevi dio profila uzarene pahulje...

tebe se sjecam...

ti si onaj pametni kaj bi se nalazio u rl...

redneck u pravom smislu te rijeci...

ajd, pohvalno je kaj i dalje znas slovkati!

:patkica:
    S1 - Paul Muaddib (šlapice) / S4 - Limeni - Multic (CMC - C o M i C s) - Veni Vidi Vici
    KRIK - Paul Muaddib

Član foruma merki's Avatar
    Registriran
    Aug 2010

Uobičajeno

i dalje nista novo..... odoh dalje kucice klikat
    Mrtav Ladan (s6)
    Bananaman (s1)
    PD Mrtav Ladan (s1)
    :wave:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5