Stranica 297 od 720 PrvaPrva ... 197247287295296297298299307347397 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 2,961 do 2,970 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

a kaj sad ne štima ... ni dobro kad nema akcije ... onda svi pljuju kak je koma server ... nikad gori ... mam bi se gasili .... kad se krene igrat opet nije dobro .. krene vređaona ... teorije zavjere ..... tko koga ... kao da je to bitno ... udri prvog kraj sebe i dok se on snalazi di je rokni i onog do njega a kad se skucaš .... hebi ga, nisi imal sretan dan .... pustite kalkulacije i udri s obzirom da ima ona stara narodna "tko prvi njegova djevojka" :daje cvijet:

Član foruma dalmatinac22's Avatar
    Registriran
    Dec 2007

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    da,zato su se zakucali kod dalmosa

Zakavali su se iz više razloga! Tim razlozima veliko hvala. Vratim uslugu prije il poslje

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dalmatinac22 Vidi post
    Zakavali su se iz više razloga! Tim razlozima veliko hvala. Vratim uslugu prije il poslje
    Konačno neko pametan,zakucali su se jel su htjeli art,daj dadi pojasni da nismo odma saveznici sa njima.kaj se samog zakucavanja tiče imao si grde sreče za 1k sekira,nije mi jedino jasno,da je onaj prvi išao iza drugog izgubio bi art,osim ako nije imao riznicu.nego vratimo se na početak objasni dadeku,da nije svaki savez,koj vas napadne u savezu sa nama.Onda nam je nav uzeo bo tek iz dobrih namjera,il nas ptsp napada,dajte malo razmislite kaj pišete.Ja koj se zahebavam,kad moram ovo pisat mi smešno.

Član foruma
    Registriran
    May 2012

Uobičajeno

Citat Citat od dalmatinac22 Vidi post
    ti si svoj sekundarac već ostavio na našim zidovima...samo smo te posjetili da vidiš da i mi mislimo na tebe
    HEG, 3K, MiD, Valhalla, C.D., NAV, PTSP... :cowboy:

Član foruma
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

rudika napad na dalmosa ja sam samo htio usporediti sa ovim vasim smijesnim prozivanjem nas i pd da smo u savezu...ali to vi ocito nemrete razmeti ili ne zelite jer vam je tako bolje.....

ak je tebi smijesno moje prozivanje vas,nama je urnebesno smijesno tvoje i pafkovo prozivanje nas...a jos je smjesnije to kaj nas je cak i pd poceo napadat,ocito neznaju da smo kao "saveznici" :cerek:

grozd je najbolje napisao...igrajte se,napadajte,branite,a ne non stop neka kalkuliranja ko je s kim...

a sad pa-pa na neko vrijeme sa foruma...
    HEG(HOS),Smogovci,3K,LZN,LZN,PC,Delboy,PC,PC LZN...i opet evo nas malo veteranski...Nucleus,SC

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od dadozg Vidi post
    da,zato su se zakucali kod dalmosa

pa tvojom logikom ako je pd s nama onda je nav s vama

:cerek:
    :goodpost:

Član foruma
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Pafke Vidi post
    Momak okani se mene, to je bilo prije 3 dana i ti još o tome. I daj reci koji si nick da znam ko me tako silno voli.
    Izblamiraš se jednom pafke, i to ti je zauvijek.Možeš na blef po forumu prodavati iskustvo, ali ne blefa se zauvijek.

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

mali bo vračen bez gubitaka. interesantan report
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    Dec 2010

Uobičajeno

Citat Citat od mladen3x Vidi post
    Možete vi pričati koliko vas volja o artevima itd.,mislim da je još uvijek u ovoj igri pobjednik onaj koji prvi sagradi WW a koliko vidim savezi tnt,RARE,NoN,SCORPION i slični još nisu ni uzeli WW selo a kamoli da ga počeli graditi i kad onda takvi počnu pričati o artevima i ovoj igri svega mi je dosta.
    Ajde da baš vidim budu li gradili ili se samo budu natjeravali po serveru i kasnije pričali kako su imali arteva ko blata i kako su katali,deffali itd.
    Jer ipak se treba primiti pravog posla i nešto napraviti,to je izgleda za neke malo teže ili su samo ograničeni na neke stvari.
    No vrijeme bude pokazalo,daj bože da se prime i tog posla....više posla,manje priče.....
    svašta,, stvarno svašta

bez komentara
    relayer
    s3 galadriel
    s5 festo

Član foruma
    Registriran
    Jun 2008

Uobičajeno

Citat Citat od mgaby Vidi post
    Naveći problem ovog i svih drugih hr pdf-a je da te ljudi ne doživljavaju kad napišeš nešto ovakvo kao što si ti ili hik tamo prije. Jednostavno odu dalje po svom. Zašto ? Jer je igra prestala biti važna, način igre, taktika, strategija i sve ono u čemu se prije uživalo. Važno je samo tko ima veći (nažalost ne off/deff )

P.S. Zaboravih reći: Tošo je uvijek kriv :cvjetic:
    Ma forum sam otpisao odavno
    Kvalitetne rasprave nigdje na vidiku, a sto je meni jos vise zao, ni kvalitetnog trollanja.

Sto se tice igre, da, imam dojam da je upravo taj dio najvise opao. Brojke su i dalje solidne(cisti primjer je prosli tjedan, koji je bio najkrvaviji dosad), ali mi nije to to sto se tice organizacije svega. Ili se ljudima ne da poslozit sve kak spada, ili ujebu igraci i sav svoj napor uloze u slanje tog pravog napada, dok fejkanje bude lose ili nikakvo("nemam vremena", "idem tu i tu", "e ovo cu sjekirama"..). Barem moje misljenje. Pa barem pola ovih offova koji su potroseni prosli tjedan moglo je biti bolje iskoristeno.
    (ovaj dio o solidnim brojkama se odnosi iskljucivo na ovaj server, neki dan sam prolistao chat teme od drugih servera, nasao report gdje dva offa probijaju WW i farmaju ga, te ugasio forum od muke )

E i kad sam vidio na pocetku servera da igrate zanimalo me gdje igrate i nickovi, i dalje me drzi ta znatizelja

Citat Citat od LMAO Vidi post
    E kad tako lijepo "nacrtaš" post, i ja ću te komentirati

Tuđa vojska koju ima u pojačanju krepaje prvo, pa tek onda vojska napravljena u tom selu, jel tako ?

Znači deff je nebitan trenutno...
    A što se tiče omjera krepavanja... zar krepaje vojska u omjeru u kojem ju klikaš ? Ili krepaje ona vrsta jedinica koje ima više ... ?

Znam po sebi (iako ne pridajem pažnu tome, šta god krepa, hbg, obnovit će se), ostavim u selu u kojem klikam off nešto tipa 70-80k batina 20k tva 3-4k ovaca i 2-3k kata, prvo mi krepa 7-8k skauta što su u pojačanju iz drugog sela , i onda krepavaju batine ili ti ga gorštaci, a onaj broj tv-a mi je isti (umalo, al prije bi rekao da je izgubljen u farmanju nego od krepavanja jer nema velike razlike izmedju ostavljenog i nađenog), čak sam se šprdao, ako još koji put bude krepavalo imat ću omjer pješadije i konjice 1:1 :bruka:

Lp. :pivo:
    Jes. Tudja pojacanja, tvoja pojacanja iz drugih sela, vojska iz tog sela koja je u selu, i na kraju vojska iz tog sela koja je na putu.

Ma njegovi su posebno istrenirani i obzirni pa umiru ravnomjerno i ne kvare omjer. Samo na zadnjoj stranici report teme je vidljivo kako to ide kod obicnih smrtnika.. Mojem fali cca 8-9k pjesaka Dynamicu i dosta vise.
    Nisam igrao koju godinu do nedavno pa su mi neke stvari isparile, tako i tocan redoslijed kojim odlaze, no ako se ne varam ide nekako ovako - prvo su na redu brojcano nadmocni, pa kad se izjednace s nekim gleda se najveca potrosnja, i na kraju s lijeva na desno. Ali kao i sve ostalo sto sam zaboravio, odbijam provjeriti ovu informaciju sve dok mi ne bude krajnje potrebna, lijenost.

A masovni pomor skauta mi ni ne spominji, moje odmah na obuci pripreme da vjerojatno nece umrijeti na duznosti nego ce zavrsiti kao vecera
    Citat Citat od mladen3x Vidi post
    Možete vi pričati koliko vas volja o artevima itd.,mislim da je još uvijek u ovoj igri pobjednik onaj koji prvi sagradi WW a koliko vidim savezi tnt,RARE,NoN,SCORPION i slični još nisu ni uzeli WW selo a kamoli da ga počeli graditi i kad onda takvi počnu pričati o artevima i ovoj igri svega mi je dosta.
    Ajde da baš vidim budu li gradili ili se samo budu natjeravali po serveru i kasnije pričali kako su imali arteva ko blata i kako su katali,deffali itd.
    Jer ipak se treba primiti pravog posla i nešto napraviti,to je izgleda za neke malo teže ili su samo ograničeni na neke stvari.
    No vrijeme bude pokazalo,daj bože da se prime i tog posla....više posla,manje priče.....
    Ajme. Ajme.
    Eto ukoliko ti se da malo razradi ovaj post, zivo me zanima kakvu to veliku mudrost i napor trenutno zahtijeva uzimanje WW sela.. itd itd
    I evo konkretno za PD(a moze i SC, svejedno), sto im znaci WW selo ako recimo ostanu bez arhitekta i ne uspiju ga vratiti niti uzeti niti jedan drugi? Sjest i plakat. Ili takodjer vezano za WW fazu i odluku o pobjedniku, ako nastave pusit BO artove kao sto su lijepo krenuli? Na sta ce offovi koji bi trebali rusit tudje WW-e licit?
    Uređeno od strane Axe Effect (20.01.14 um 02:55 Uhr)

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913