Stranica 328 od 720 PrvaPrva ... 228278318326327328329330338378428 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,271 do 3,280 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma rudlavi cezar's Avatar
    Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    a s čim češ ti napast,već godinama prijetiš a tvog offa ima ko i tvoje pismenosti. znači priznaješ da je došao deff,jbg ja nebi svoje poštovanje nikad iskorištavao da žicam i molim deff al kad se sjetim da si jednom davno povlačio deff iz ww-a da bi branio svoje selo mislim da je to dovoljno rečeno
    Gle,odi u krevet,da ti tu ne kopiram koga se deffa.Odi bolje spavat,nebu tolko bolelo.Vjeruj mi.ja sam svoje selo do sad branio samo jednom,trebalo je minimalno deffa.kad ti iskopiram ko je sa čime kaj branio,odi spat.a kaj se tiče pismenosti još jednom,igram igricu
    Uređeno od strane rudlavi cezar (29.01.14 um 19:01 Uhr)

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

rudi svi znamo da kad trebaš deff da se skype užari od moljenja i žicanja,pa nismo svi od jučer,igrao sam više servera s tobom.mislim i da bi miha to mogla potvrdit. što se tiče spavanja starkeljo moja ja nemoram ko ti u 7 u krevet,ostanem ti ja ponekad i do 1 hahahaha

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

Citat Citat od cražy Vidi post
    rudi svi znamo da kad trebaš deff da se skype užari od moljenja i žicanja,pa nismo svi od jučer,igrao sam više servera s tobom.mislim i da bi miha to mogla potvrdit. što se tiče spavanja starkeljo moja ja nemoram ko ti u 7 u krevet,ostanem ti ja ponekad i do 1 hahahaha
    ako tolko puno znaš znaš da i deffa mogu skupit kolko hoču jelte,a spavanje nije problem kad imaš medu i rotta,vjeruj mi,pa ti bi reko da ni oni nisu nešto,hebi ga to mi siteri
    Uređeno od strane rudlavi cezar (29.01.14 um 19:07 Uhr)

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

a jeste dosadna vas dva jbt :brukica: ... Daj svađajte se na pvt

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

a kad si se ti pafke svađao oko svoje offčine danima onda je moglo.ccc dvostruka mjerila :master: ugl neda mi se više raspravljat, umorilo me ovo. sad će mi učenje za fax nakon ove rasprave biti ko praznik

Član foruma Pafke's Avatar
    Registriran
    Nov 2012

Uobičajeno

a kad si se ti pafke svađao oko svoje offčine danima onda je moglo.ccc dvostruka mjerila :master: ugl neda mi se više raspravljat, umorilo me ovo. sad će mi učenje za fax nakon ove rasprave biti ko praznik
    Nisam se ja svađao, ja sam jednom rekao šta sam imao i onda su došli moji obožavatelji na forum ... Sasvim drukčije od ovog između tebe i rudija, vas dva ste ko Azri i Dado

Registriran
    Jul 2010

Uobičajeno

eto vidiš sad buš pal ispit

Član foruma Isabella_Este's Avatar
    Registriran
    Jun 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Pafke Vidi post
    Kako se SC u*rao kad im je Dark rekao da Dicktat ide na +/- :cerek: :cerek:
    ahahaahah...plačem...
    Dark je razgovarao sa mnom..pa je rekao da oni idu na +- i ja mu rekla da mi idemo zajedno sa SCom također tamo, na šta je on meni bio rekao da će onda na --
    prema tome, šuti..i diži farme, da ti opet po Duhu Svetom ne umre 50% vojske
    Život je kratak ili suviše dug da bih sebi mogla dozvoliti taj luksuz da živim loše!
    S1: Elisa Day/Rabiosa/Gnjus/Wounded Beast/Gamacid/Jangle Mangle
    S2: Elisa Day/vanilla/R&W
    S4: PC; S5: s.t.m.d.; com3: Valhalla/MILK

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Nisam se ja svađao, ja sam jednom rekao šta sam imao i onda su došli moji obožavatelji na forum ... Sasvim drukčije od ovog između tebe i rudija, vas dva ste ko Azri i Dado
    nisam na forum uopće došao rudiju nešto reč nego aresu a razlog tome je što stvarno mrzim kad netko nekome govori o njegovom rl a pogotovo ako je ta osoba meni draga što je u ovom slučaju bio ante. no nema veze,bilo pa prošlo

btw hvala rudi na lijepim željama

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Ako imaju nap znači da su u koaliciji ? :S
    Ma jok nisu ... kao sto non ima nap s vama ,po tvojem tumacenju nisu u koaliciji.
    Uopce si ne pomazete mejdusnobno i nemate nikakve veze jedni s drugima , to je tako stavljeno u profil radi lijepote opisa .
    Biser godine ,nema sta .
    Sto se tice stanja servera, po meni ok .
    Sto vise suparnika protiv koalicije teteca ,meni bolje.Ocito nesto vrijedimo kad smo prikupili toliku paznju.

:pivo:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 02:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 15.01.16, 23:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4