Stranica 333 od 720 PrvaPrva ... 233283323331332333334335343383433 ... ZadnjaZadnja
Prikaz rezultata 3,321 do 3,330 od 7197

Tema: Trenutno stanje na serveru 1

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od MikaBJ Vidi post
    Defali ste nas iz svog interesa das uhvatite ŠBBKBB i !!SC!! ofove kod nas kako vam nebi razvalili WW.
    Nakon toga smo i mi vama za uzvrat defali WW. Uz to smo mi vama više pomogli jer kod nas nije uhvačen niti jedan značajan off na vašu žalost.
    Malo sam čitao, pa vidim kako se sa podsmjehom neki pitaju kako se mi mali iz saveza ili kako nas vi veliki zovete "farmi" uopče usuđujemo išta reći. Pa vjerujem da ću sad reći ono što dosta ljudi misli dok čita ovaj forum. Dosta mi je više ovih jednih te istih koji pile istu temu več mjesecima.
    Nikad ali nikad nisam nijedan od dva navedena saveza nazvao farmama niti išta lošeg rekao o njima,imaš hr1 arhivu i slobodno pogledaj,dapače skoro svi iz sc/pip su govorili pozitivno o vama. napisao sam ono jer je ares počeo pljuvat po anti a dok su prošli server surađivali u nekoliko situacija onda mu je bio super jel? i hvala što si potvrdio da se deff slao pa se vidi ko laže ipak na kraju

Član foruma
    Registriran
    Mar 2011

Uobičajeno

Citat Citat od zoran fest Vidi post
    To uopće nije bio WW off, već višak koji je ostao od igre u toku servera. Nikad nisam tvrdio da sam WW offer, niti imam takve ambicije.

A spremajte te reporte ako baš želite.
    Da i si ti i grao na nekom S5 svojevremeno gdje sam ti skatao acc da si morao obrisati.
    Bio je jedan Bole
    Ti mene skatao...hahahaha..takva igracina,,kako da ne...nemoj me nasmijavat molim te...btw,s5 nisam nikad igrao,,ni s2,ni s6...

S tobom sam igrao jedan server skupa,,s3 u Krika,,jos se po sobama prepricava velicina tvog igrackog umijeca...
    Glavni galamdzija po sobicama,,triba ovo ovako,triba ono onako uradit..mi se mislili kakva je ovo uber igracina,,sreca pa ga imamo u savezu,,imat cemo od lika sta naucit o igri..kad ono corak,,samo galamdzija i nista vise..dok su ostali defferi vec brojali po 500 deff jedinica(ima i to spremljeno,stanje deffa ),,galamdzija relayer ih nije imao ni 50..vremenom se ta razlika samo jos povecavala,,pa si od sramote zbrisao sa servera jer te se pocelo otvoreno sprdat,kako tebe,tako i tvoj nacin igre..

Član foruma
    Registriran
    Jan 2014

Uobičajeno

Citat Citat od Cražy Vidi post
    Nikad ali nikad nisam nijedan od dva navedena saveza nazvao farmama niti išta lošeg rekao o njima,imaš hr1 arhivu i slobodno pogledaj,dapače skoro svi iz sc/pip su govorili pozitivno o vama. napisao sam ono jer je ares počeo pljuvat po anti a dok su prošli server surađivali u nekoliko situacija onda mu je bio super jel? i hvala što si potvrdio da se deff slao pa se vidi ko laže ipak na kraju
    pazi da ti bar vezice ostanu virit iz antinog čmara da te mogu izvuc van ..ako malo pogledaš prošli hr 1 mika i ja nismo bili u istom savezu i za to defanje neznam..on je bio non a ja swat ..samo saveznici smo bili ...pa prema tome ne pričaj gluposti i ne glumi antinog glasnogovornika..ako želiš šta raspravit samnom reci vrijeme i mjesto pa ćemo raspravit..ako znaš kako se to radi jer ipak draža mi rasprava u četiri oka nego skrivanje iza nickovanja i lječenje kompleksa preko igrice i foruma...
    i lažovom me nemožeš nazivat i to svi znaju koji me znaju da stojim iza svoje riječi

Član foruma
    Registriran
    Jan 2013

Uobičajeno

Evo i mene napokon na S1 clown
    Al sta je ovo,dupla proizvodnja reko kamara defa ce se izvaditi,kad onooooo falanga jede 2 po satu pala:

Član foruma Hexenkönig's Avatar
    Registriran
    Apr 2013

Uobičajeno

Danas sam skuzio da nakon sto su sva moja sela proizvodila preko 15000KB dnevno sad na istu kolicinu POPa daju odjednom 9000KB po danu. To je 6000KB dnevno manje koje mi se oduzima od starne servera. Takoder kada odem na statistiku KB cak mi pokazuje da mi neka sela koja su na 1000 POPa daju 0KB po danu http://prntscr.com/2nxvu6.

Pregledajte si proizvodnju KBa i javite dali imate i vi istih problema!
    Hexenkönig, D1 (2010 - 2011): Farm AG / Kralj Vjestica, S3 (2011 - 2012): VIP / mamina maza, S1 (2012 - 2013): Patuljci
    Hexenkönig, S1 (2013 - 2014): Bipsici

Član foruma
    Registriran
    Jun 2010

Uobičajeno

Citat Citat od zimzeleni Vidi post
    Evo i mene napokon na S1 clown
    Al sta je ovo,dupla proizvodnja reko kamara defa ce se izvaditi,kad onooooo falanga jede 2 po satu pala:
    Ja bi rekao da jedu isto, ali su zato duplo jeftinije. Tako da ipak ima više vojske na rođendanskom serveru.

Ps. Ona rasprava jučer je bila:palčina:

Član foruma lolobridjida's Avatar
    Registriran
    Jan 2012

Uobičajeno

Citat Citat od Hexenkönig Vidi post
    Danas sam skuzio da nakon sto su sva moja sela proizvodila preko 15000KB dnevno sad na istu kolicinu POPa daju odjednom 9000KB po danu. To je 6000KB dnevno manje koje mi se oduzima od starne servera. Takoder kada odem na statistiku KB cak mi pokazuje da mi neka sela koja su na 1000 POPa daju 0KB po danu http://prntscr.com/2nxvu6.

isti problem...dva sela imaju proizvodnju 0 po danu

http://prntscr.com/2nyamp
    s1- Ooops! PiP

Član foruma
    Registriran
    Sep 2010

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    pazi da ti bar vezice ostanu virit iz antinog čmara da te mogu izvuc van ..ako malo pogledaš prošli hr 1 mika i ja nismo bili u istom savezu i za to defanje neznam..on je bio non a ja swat ..samo saveznici smo bili ...pa prema tome ne pričaj gluposti i ne glumi antinog glasnogovornika..ako želiš šta raspravit samnom reci vrijeme i mjesto pa ćemo raspravit..ako znaš kako se to radi jer ipak draža mi rasprava u četiri oka nego skrivanje iza nickovanja i lječenje kompleksa preko igrice i foruma...
    i lažovom me nemožeš nazivat i to svi znaju koji me znaju da stojim iza svoje riječi
    ne kužim, iz sc-a smije samo ante pisat ili kako to ide,nisam znao sorry. ja se ne skrivam iza nikakvog nicka,od koga/čega bi se trebao skrivati-od tebe možda?

Član foruma Nixon's Avatar
    Registriran
    Jan 2009

Uobičajeno

Citat Citat od Hexenkönig Vidi post

Nesta ne stima definitivno, jucer predvecer gledao kad imam dosta kb-a za novo naselje bilo 03.02 , gledam sad pise 08.02

Član foruma grozd's Avatar
    Registriran
    Jun 2009

Uobičajeno

Citat Citat od aress Vidi post
    Ko prvo ne lažem... ko drugo ako ste defali nekoga ispod stola u to nisam upućen..znam da niti jedna falanga od vas nije išla na moj acc niti kod mojih defera pa prema tome ... ne pričaj gluposti o lažima :sjekiraš:... ako je netko bio defan od strane vas sa tim nemam veze ... niti sam do ww imao ikakve kontakte sa bilo kim iz sc .. nego tek su me strpali u sobu sa tramaxom kad je bila potražnja za defanje ww sela....
    očito si kasno ubačen u neke sobe i ne znaš kako su se odvijale određene stvari ..... nemoj se tu blamirat i savjetujem ti da prvo pitaš svoje suigrače iz SWAT-a kako je došlo do određenih aktivnosti ili pak nije došlo .... ti si svoju razinu rasprave pokazao u uvjerenju kako ti najbolje poznaješ situaciju, a tek si knjigu otvorio..... malo se raspitaj pa se javi .... i btw. kakve veze ima prošli server sa ovim :blink:

Slične teme

1. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 1
    Zadnji post: 21.08.16, 03:05
  2. Trenutno stanje na serveru 5
    By MOD_Superhik in forum hr5
    Odgovori: 2359
    Zadnji post: 16.01.16, 00:17
  3. Trenutno stanje na serveru 4
    By MOD_Superhik in forum hr4
    Odgovori: 913